Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fuu

Kurde no... ale numer X Skąd to się wzieło

Polecane posty

Normalnie się cała trzęsę z obrzydzenia... Chciałam zrobić ciasto - zagniotłam masę (mąka, masło, żółtko, cukier) i włożyłam do lodówki. Potem gdy zaczęłam wykładać ciasto do foremki znalazłam w nim 2 centymetrową białą GLIZDĘ! FUJ FUJ FUJ! I skąd się to cholerstwo tam wzięło? Z mąki? Z cukru? A może pełzało po lodówce i wlazło do ciasta? Normalnie no.. wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddcff
jaaa jemm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę jestem przerażona... Staram się dbać o higienę i nie mam pomysły gdzie to się mogło zalęgnąć... W sumie w lodówce stoi jeszcze miska kiszonej kapusty, ale takie rzeczy chyba nie lęgną się w kapuście? Bleeee jak mąż wróci to go zaprzęgnę do mycia lodówki, bo boję się do niej zbliżyć teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesiewałam nigdy mąki... czy takie rzeczy mogą żyć w mące? To była taka cienka białą obrzydliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja myslę , że to wyszło z mąki :O Ja zawszee przesiewam mąkę, tak na wszelki wypadek , po tym jak słyszałam kilka razy co w niej może siedzieć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddcff
co moze w niej siedziec?:D .. chociaz nie wiem czy chce to slyszec hehe no i skad to sie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttyuu7
maka+cos slodkiego (np miod) i robia sie robaki. slyszalas o tym? dzieci w trakcie kapieli smaruje sie miodem i naciera maka i wychodza ze skory biale robaki serio ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glizda była martwa, ale nie wiem czy nie ubiło jej przypadkiem wałkowanie kilkukrotne... chyba już nic nigdy nie upiekę, bo się będę bała nawet do mąki zaglądnąć. Nie sądzę, żeby w tym cieście \"urosła\", a była całkiem spora ( z 2 cm, ale bardzo chuda), bo ciasto leżało w lodówce może z pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×