Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najlepsza jest

poważny problem łóżkowy

Polecane posty

Gość najlepsza jest

Czesc, Mam problem, myslę, ze powazny i mam nadzieje, ze ktos mnie potraktuje powaznie i postara mi się pomóc. Jestem z chłopakiem 4 lata, nie kochalismy sie w tym czasie czesto, bo ja długo zwlekałam, póxniej zaczeliśmy, było cudownie. Złapała mnie jakaś infekcja, zaczęłam sie leczy, wyleczyłam się i znów wrócilismy do piesczot i seksu. Nie było często, raczej poprzestawalismy na pieszczotach az nagle nie ma go wcale bo ja sie zrobiłam za ciasna. Nie wiem jakim cudem, dlaczego ale boli mnie kiedy on próbuje we mnie wejść. Dlatego poprzestalismy na palcóweczkach,zeby on mógł mnie "poszerzyć". Ale widze, ze jemu juz to nie wystarcza, mnie nadal boli i stalo sie - kłócimy się. Ja czuję presję, kiedy wiem, ze jak bedzie bolało to on bedzie niezadowolony - odechciewa mi się. Może to ma podłoze psychiczne, nie wiem. Nie raz mam na niego ochote, jestem napalona, bardzo mnie pociąga i kreci ale nie może dojść do seksu. On jest bardzo czuły i bardzo sie stara ale widzę, że już daje za wygraną. Wszystkie żele i inne specyfiki odpadają, bo nie skutkują i się lepią. Pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
u gina byłam, problemów nie było cały czas sie sprawdzam, objawów nie mam ale i tak sie do niego wybiorę a jesli problem tkwi w czym innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli było kiedyś ok to niewykluczone ze problem leży w Waszej relacji. Może być tak ,że przezywasz coś w stosunku do partnera czego nie dopuszczasz do świadomości ( lę, zlość ?? itp) a objawia to sie w ten sposób. Może byc tez tak ale nie musi że wpływ na to ma Twoja historia życia. To faktycznie poważny problem. Poszukałabym dobrego psychoterapeuty który pomoże zrozumieć co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
nie ukrywajac mam w domu nieciekawą sytuacje, ale nigdy nie było kolorowo a jak odkryc w sobie ten ukryty zal do partnera? do seksuologa czy psychoterapeuty z przyjemnościa bym sie wybrała, ale w najblizszym czasie jest to niemozliwe na chwil eobecna muszę sobie jakos poadzic sama ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
wolałabym nie mówić ani się nie opierac na moich relacjach z ojcem od jakiegos czasu cięzko choruje, doszło nawet do pewnych zaburzeń psychicznych nie raz usłyszałam od niego wiązanke przykrych słów, których nigdy żadna kobieta nie chciałaby usłyszeć też zakładałam ze to może o to chodzić, ale jak mówiłam, od ojca próbuje sie całkowicie odciąć bo nie chcę aby problemy rodzinne miały wpływ na moe relacje z ludźmi i otoczeniem, ale czy takie cos może mieć wpływ na taka "ciasność"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, byc moze i tak, ale tego nie wiemy do konca. A czy w czasie \"dni plodnych\". kiedy tego sluzu jest wiecej i jest sliski, tez odczuwasz tą ciasnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to lęk przed
kolejną infekcją ? jeżeli lekarz twierdzi, że jesteś zdrowa to może być to własnie pochwica powodowana lękiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cie ze może. To delikatne sprawy. Twoja relacja z ojcem w dużym skrócie ( jak każdej kobiety) w jakimś stopniu ma wpływ na przezywanie mężczyzn.jednak takie sprawy dobrze jest omówić z kims kompetentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
przeczytałam teraz o pochwicy ja mam teraz nawet problemy z włożeniem tampona, wiec zaprzestałam ich uzywac jak mozna wyleczyć te pochwicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to lęk przed
lekarz seksuolog najlepiej, może jeszcze ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to lęk przed
z wikipedii: Pochwica to dysfunkcja seksualna polegająca na niezależnym od woli skurczu mięśni wokół wejścia do pochwy, co może powodować zamknięcie wejścia i niemożnośc odbycia stosunku płciowego, gdyż powoduje silny ból przy wprowadzaniu prącia do pochwy. Podobny ból pojawia się przy próbie wprowadzenia tamponu czy palca. ICD-10 Pochwica nieorganiczna Kod ICD-10F52.5 -------------------------------------------------------------------------------- DSM IV Pochwica nie wynikająca z ogólnego stanu zdrowia Kod DSM IV306.51 -------------------------------------------------------------------------------- Psychogenna pochwica, powodująca bolesność, jest zazwyczaj związana z reakcją obronną, wynikającą z niejasności nastawienia emocjonalnego do partnera, bądź z lęków seksualnych kobiety. Bywa także reakcją powstającą w okolicznościach nie sprzyjających współżyciu seksualnemu - związanych z zagrożeniem, narażeniem na wstyd itp. Powtarzające się skurcze pochwy, mimo chęci podjęcia współżycia i niezależne od okoliczności, bywają wyuczoną reakcją obronną uwarunkowaną wcześniejszymi traumatycznymi doświadczeniami. Pochwica jest wyleczalna. ------------ a więc uszy do góry -jest wyleczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
to nie mam innego wyjscia jak poszukac tam pomocy a czy ten mimowolony skurcz mięsni powinien byc przeze mnie wyczuwalny? bo ja nie czuje żadnych zmian i czasem udaje się mojemu partnerowi wprowadzic mi palca do pochwy, i jest mi wtedy przyjemnie a pochwica powinna byc chyba stanem stałym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to lęk przed
ja nie wiem - nie jestem lekarzem :) ale powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to lęk przed
poniewaz przed infekcja było ok. dlatego podejrzewałam, że to może byc mniej lub bardziej uświadomiony lęk przed infekcją itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakaka
Dziewczyno, masz poważny problem i MUSISZ szukać pomocy. Tym bardziej, że pochwica jest wyleczalna, a jakże, czasem przechodzi sama, ale czasem potrafi zrujnować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
nie wiem jak z tym lekiem przed infekcją mam stałego partera, ufam mu, dbam o siebie podobnie było przed tym jak złapała mnie infekcja, ale teraz jej się nie boje chyba, ze jak mówisz jest to nieuświadomiony lęk boje się, ze mój mężczyzna nie bedzie na tyle wyrozumiały widzę, ze on już nie daje rady, facet to facet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest
Dzięki za pomoc, gdyby nie Wy nie dowiedziałabym się nawet o pochwicy a jestem z Rzeszowa, nie znam żadnego dobrego seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to lęk przed
słuchaj..taki domowy sposób, więc może byc nieskuteczny, ale też nieszkodliwy kieliszek wina przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×