Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Montero

wlasnie dostalem sms od mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość Montero

" zebys wiedzial, bede ja podawala tym wszystkim cukierkowym frajerom z czarujacym i absolutnie niewinnym usmiechem, ta wypielegnowana smukla dlon, ktora przed chwila mialam w pi&&&&e, uwielbiam sie z toba pi&&&&& niech cie cholera" Nie widzielismy sie od tygodnia. Moja niewinna niunia. Nie chce mi sie zyc. Czytam go juz po raz setny i nie wierze. probuje zgadnac do kogo byl adresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie pysiaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
No bardzo smieszne ja nie nie moge uwierzyc ze jej przez usta przeszly takie slowa, i do kogo byly ieroiwane i czemu ja sie nie zorientowalem, i czemu w koncy jest taka etnka ze sie pomylila i wysalal to mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to bylo do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakastakas
o kurcze, faktycznie nieciekawie :( a ona kapnela sie ze pomylila numery? napisala ci cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska26
przykre...ze przez smsa dowiadujesz sie o jej drugiej...nieznanej ci twarzy... :( Coz...dzis bedzie ci ciezko... takie ciosy zwalaja z nog:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
Nie chyba nie, ja jestem w taim szoku, ale takim, ze nie wiem co am zrobic, ucieszylem sie ze o nie mysli. Ze przed snem wyslala mi sms, mial dzis byc na imoprezie. I ten tekst o dloni, ona ma piekne dlonie. MAm ochote wsiasc w samochod i pojechac do niej ale boje sie ze moglbym ja zabic. Nie czuje nic. Jakbym zniknał. Moja niunia, moja Monia, delikatna, subtelna. Jedyna mysl, to kto nim jest , komu to napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
Myslalem zeby odpisac ale nie jestem w stanie. Ona grala przedemna taka subtelna. Nawet nie pozwalala mi przeklinac. A tu taki sms. A ja wczesniej dzonilem to nie odbierala. czuje sie jak smniec, jak cholerny smiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisala do pytonga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisz jej .. i napisz że nie pamiętasz żebyś ją widział w tym tygodniu.. ale może masz skleroze.. w tym wieku się zdarza.. będzie miała rozwalony cały wieczór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomal w BMW
o fuck, to chyba do mnie było.... ups.... dostałem takiego samego 15 minut temu. Ale świni pokażę dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska26
Wlasciwie...ten ktos do kogo pisala...jest niewazny... To ona jest z toba...i ona powinna ci sie teraz ostro tlumaczyc. Pewnie masz teraz tysiace mysli w glowie... wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
Ziomal co ty bredzisz mowisz powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioamlu w BMW....wracaj do swojego samochodziku ,bo tu jestes niepotrzebvny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance with me...
Boze, okropne :( nie wyobrazam sobie nawet co teraz czujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakastakas
nie mozesz tak myslec, nie win o to siebie. ja tez wierze w przeznaczenie i widocznie tak mialo byc. mozesz sie teraz tylko cieszyc ze nie dowiedziales sie o tym za rok, dwa... otrzasniesz sie z tego i znajdziesz kogos kto bedzie ciebie wart. ps. ile jestescie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
Nerwuska, ja wlasnie nie ma nic w glowie, tylko to, kto to jest, i jak dlugo to trwa, i jakim cdem, moja slodka subtelna Monia mogla uzyc takich slow. I czem u to robila. Czemu i jak dlugo. Ile lat, czy byl jeden czy wielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myślisz
połykała mu czy nie? mnie by to nurtowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
Jakas takas jestemy razem od liceum. Ona zawsze byla taka niewinna, taka niewinna, i taka moja kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halama
i miedzy innymi dlatego od dawna nie chce mieć dziewczyny. bo kobiety dzielą się na kuryw i na te które się jeszcze nie ujawniły. a ja jestem za spokojny żeby dostarczać im tego rodzaju emocji. a "cukierkowym frajerem" nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisz jej bo ja to zaraz zrobie za Ciebie mówię Ci jak się ona zorientuje że to Ty dostałeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance with me...
sluchaj a moze na przyklad dala telefon kolezance zeby tamta wyslala smsa do kogos bo nie ma na przyklad nci na karcie, ja tak czasem robie, przez pomylke moze wyslala do Ciebie bo jestes pierwszy na liscie czy cos takiego. takei rzeczy sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
A jak myslisz ja nie jestem w stanie myslec ze ktos iny ja dotykal, nie ejstem, mielismy razem zamieszkac na swieta juz. Ja nie rozumiem jak na mogla, moze to ktos wyslal z jej telefonu, na tej imprezie taki zart debilny sobie zrobl?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuska26
W sumie...dobrze ze sie dowiedziales.... w niewiedzy jest blogo... ale wychodzisz na naiwniaka....Teraz juz przynajmniej wiesz z kim masz do czynienia...niestety. Moj facet tez przez kilka lat wydawal mi sie slodkim misiem...niestety...tylko sie wydawal...Wkoncu odkrylam jednak jego druga twarz...i dokladnie wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero
No wlasnie dance with me, ja wlasnie o tym samay pomyslalem ze moze t taki zart jest glupi, ktos wzial jej telefon i wyslal do mnie a ja jestem na A pierszy numer w telefonie. Ale pewnosci nie bede mial nigdy nawet jak sie ta okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halama
to na pewno. i dlatego ona teraz nie odbiera telefonu od ciebie :) bo zastanawia się któż to mógł być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym żartem to nie sądzę
ale pewnie autorka pomysłu jest doświadczona w takich sprawach, bo to by była całkiem fajna linia obrony. Polecam "Baranka" Kazika Znów widzieli ją z jakimś chłopem znów wyjechała do St. Tropez znów męczyła się Boże drogi znów na jachtach myła podłogi tylko czemu ręce ma białe chciałem zapytać, zapomniałem ciało kłoniąc skinęła dłonią wsparła skroń o skroń znów zapadłem w nią jak w toń -----------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dance with me...
jesli nei odbiera to ja mysle ze pozyczyla komus telefon, moze kolezance bo kolezanka nie ma telefonu ze soba na przyklad, albo nic na koncie. ale i tak moim zdaniem powinienes do niej napisac, ewentualnie dzwonic az odbierze w koncu, kiedys musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulka23
a dlaczego nie widzieliscie sie tydzien? i czemu nie chciales isc z nia na impreze? (bo watpie ze ona na tej imprezie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×