Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajooohęę

PROSZĘ O POMOC .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie małe pytanie.........

Polecane posty

Gość jajooohęę

Jak poradzić sobie z czymś takim jak powracające wspomnienia, po zerwaniu? Jestem od 2 lat w związku, często przy kłótniach zastanawiam się nad rozstaniem, ale jest mi na tyle ciężko, że go kocham i jak jest dobrze [czyt. Jak nie zamyka mnie w klatce i nie przytłacza CHOROBLIWĄ zazdrością] to jest wspaniale... Gdy myślę, co by było gdyby... poprostu ryczę i nie moge się powstrzymac, od razu do głowy przyłażą mi myśli i wspomnienia najpiękniejszych chwil... nie potrafię... w życiu nie umiałabym tego wytrzymać, umarłabym w torturach, gdybym go zostawiła, bo co by było, gdybym chciała niedługo po tym wrócić, a on już by nie chciał... bo wiem jak bardzo bym go tym zraniła... to jest konflikt tragiczny, bez wyjścia dla mnie 😭 a mam tylko niecałe 16 lat 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pojecia jeszcze
ile czlowiek jest w stanie w zyciu zniesc! Moj byly ma ten sam problem, co Ty - ciagle wspomina. Najlepiej zamknac te wspomnienia w szufladce i po prostu isc do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 11111
dziewczyno, wez sobie na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajooohęę
co na wstrzymanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wstrzymanie
laksygen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajooohęę
no kurva ale śmieszne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wstrzymanie
śmieszne, śmieszne... w wieku 14 lat zaczełaś budowac "powazny związek" ??? co to jakas rodzina cygańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajooohęę
zaczęłam z nim być mając 14 lat... po pewnym czasie, zrobiło to się bardzo poważne, a Ty jeśli nie potrafisz pomóc to zostaw swoje żenujące teksty dla siebie, bo jestem wystarczająco załamana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźźźźźźźźźźźźź
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ty chcesz z nim zostac na cale zycie? sluchaj ja tez mam 16lat.. i nie mowie ze zmieniam chlopakow co chwile no ale przeciez to nasze mlodziencze lata i jeszcze kilku bedzie w ktorch sie zakochasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajooohęę
możliwe, ale teraz sobie tego w ogóle nie wyobrażam, totalnie mnie nie ciągnie do nikogo innego, tak go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja nie rozumiem co ludzie widza smiesznego w tym ze zaczelas z nim chodzic jak mialas 14lat? przeciez to normalne ze w tym wieku stwarzaja sie pierwsze dluzsze zwiazki... rozumiem cie bo chodzila z chlopakiem rok i nie moglam bez niego zyc a on z dnia na dzien mnie zdradzil bo potrzebowal czegos wiecej czego ja mu wtedy nie chcialam dac:( bylam zalamana... Teraz nie mam chlopaka ale mam przyjaciol i wiem ze nanich moge polegac a chlopak sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×