Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinna

Jak zachowują się wasze miesięczne dzieciątka?

Polecane posty

Chciałabym wiedziec jak często musicie do nich wstawac w nocy, czy marudzą często, czy śpią w dzień, czy mają problem z zasypianiem, jak często jedzą. Zastanawia mnie to, bo chce wiedziec czy zachowanie mojego synka jest prawidłowe? Karmię go butelką, niestety muszę, wstaje do niego ok 3 razy w nocy, ale to akurat chyba jest normą, w dzień niestety bardzo często mi marudzi:(, od ok 6 rano do 15 dopiero po tej godzinie zasypia na dłużej, jeśc chce różnie i wlasnie to mnie najbardziej martwi bo piszą ze dzieci karmione butelką powinny jesc co 3-4 godziny, a mój chce jesc raz własnie tak, ale czesto domaga sie jedzenia co 15-2 godziny. Dodam, że rozpoznaje juz jego placze i wiem napewno ze jest glodny, a nie tylko chce ssac. Poza tym je bardzo łapczywie, czy ktoras z was tak miala???Krztusi sie po paru łukach, mimo ze butelka nie ma duzej dziurki ciagnie tak lapczywie, że sie krztusi i dopiero jak sie nasyci to ciagnie spokojniej, wprost rzuca sie na butelkę. Poza tym czasami mam wrazenie, że moze ma problemy z zasypianiem, poniewaz przymróża oczka, polezy w takim letargu z 15 minut i coś go wyprowadza z równowagi i juz nie spi.Z góry Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym co czytam z twoim
synkiem raczej jest wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×