Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za kilka m-cy

Co myślicie o takich ścianach w pokoju dla dziecka?

Polecane posty

Gość za kilka m-cy

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/131297ab86598763.html Słyszałam, że firma Disney ma w swojej ofercie takie farby i szablony, tylko gdzie ja znajdę kogoś, kto coś takiego wykona? Nie mam zmysłu plastycznego ani talentu, nie znam nikogo, kto coś takiego posiada. Opłaca się coś takiego robić? Ile to może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie są przypadkiem naklejki na sciane? bo tak to wygląda. a mój kolega, który nie ma talentu plastycznego sam wymalował bohaterów kubusia puchatka na scianie. zrobił zdjecie które chciał odwzorowac, dał je do przerobienia na slajd, potem to sobie wyswietlił na scianie i malował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ejst malunek tylko naklejki- sama mam taka tasme jak ta ktora idzie przez środek pokoju- tylko ja mam z pajacykami. Kleiłyśmy ja z mama kilka lat temu w pokoju mojej siostry. a co malowania na ścianach ja mam namolowanego ogromnego czarodzieja... kiedy mi sie nudzilo i naszkicowalam go ołówkiem a potem pomalowalam zwyklymi plakatówkami. trzyma sie już 6 lat!!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb7a4a88b49b4632.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mnie sie podoba na jednokolowej ścianie jeden wielki rysunek albo naklejka nie lubie jak jest naciapane fajna by była np pomaranczowa ściana ( taki cieply nasycony pomrańcz ) i na to ogromny kubus puchatek z barylka miodu :) albo rożowa ściana i na to wlasnie taka wielka wróżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka m-cy
A w sklepach dostanę takie duże naklejki? jeżeli tak to gdzie? Ewentualnie pomalowałabym ścianę na jednolity, nasycony kolor np. róż albo pomarańcz i na to duża naklejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malianka
tym czarodziejem to można dzieci straszyć :-P a naklejki kupisz chociażby na allegro, popytaj też w sklepach z takimi duperelami - farbami, tapetami itp. sama spbie poradzisz z ich klejeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka meisiecy nie dostaniesz ja juz kiedys szukalm sa tylko szablony np w castoramie albo w obi- w marketach budowniczych ale te szablony sa dop dupy! musisz wziasc taka karteczke na ktorej masz rysunek puchatka i isc do firmy która zajmuje sie robieniem plakatów i tam poprosic zeby ci to zeskanowali i wydrukowali na filii samoprzylepnej w powiekszeniu takim jakie bedziesz chciala i se to przylepisz- to jedyne wyjscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malianka
a to zmienia postać rzeczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka m-cy
A są takie bajkowe tapety? W sumie dopiero teraz na to wpadłam. Taka tapeta z postaciami z bajek pewnie jest diabelnie droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka m-cy - te naklejki z Twojego pierwszego linku, są moim (bardzo) skromnym zdaniem zbyt \"napszczone\". Dziecko może się denerwować nadmiarem bodźców wzrokowych, gdzie nie odwróci główki, tam ciapki. Obrazki na ścianach są super, ale w trochę bardziej rozsądnej ilości. Na przykład jakaś scenka na jednej ze ścian...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×