Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anita2121

ojciec zdradza mame,wiem o tym, ona chyba nie, co zrobic??

Polecane posty

przeprowadzilam male sledztwo i juz jestem pewna ze ojciec zdradza mame. co zrobic w tej sytuacji, nie chce rozpadu rodziny ale nie moge tego zniesc ze moj ojciec to taka swinia i nie liczy sie z niczyimi uczuciami i idzie na lewo. ,wyjebalabym go z domu na miejscu mamy, tylko ze jesli do tego by dzoszlo tzostaniemy bez pieniedzy na zycie, mam jeszce 4 rodzenstwa, zaczelam studia zaoczne, nie jestem w stanie na nie zarobic bo mam wysokie czesne,jestem obecnie na stazu a wiadomo jak placa na stazu:( trodzice mi je finansuja ale boje sie ze jesli dojdzie do rozwodu to ojciec sie na nas wypnie i zostane bez studiow, moj brat zaczal studia 100 km od mojego miasta i mieszka w akademiuku, i na to tez nie bedzie pieniedzy.. mam pracuje ale nie da rady zarobic na nas wszytskihc,zycie w naszym posranym kraju za duzo kosztuje. poradzcie co zrobic?? :( jestem zalamana ta sytuacja:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
a ja bym się wepchneła, wkoncu to jest jej sprawa, bo to jak byscie nie zauważyli jest jej ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Jak nie był przygotowany na zwiazek to mógł sie nie wiazac. Teraz ponosi odpowiedzialnosc za rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze : takie chamskie wypowiedzi wsadzcie sobie w dupe, jesli nie potraficie sie normalnie wypowiedziec to lepiej nic nie poszcie, a co do wpierdalania sie: po to zalozylam ten topik zeby sie dowiedziec co mysla inni na ten teamt, poczekam na jakies kulturalnijesze wypowiedzi. moze i jestem dla was gowniara chociaz mam 23 lata. bardzo szkoda mi matki bo wiem jaka jest kobieta.bardzo mnie boli ta sytuacja jaka ma teraz w domu i bardzo chcetnie przywalilabym osobiscie ojcu w twarz...nie moge na niego patrzec , dzis sie dowiedzialam o tej zdradzie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
pozbieraj dowody, jesli kiedykolwiek mama zdecyduje się na rozwód dowody pozwolą na obciazenie wina ojca. Co do uswiadomienie mamie co sie dzieje to nie wiem, czy bym sie zdecydowała... natomiast po zebraniu dowodów z pewnościa uswiadomiłabym to tatusiowi... A o kase się nie martw, mozesz go pozwac o alimenty, pod warunkiem, ze nie zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Nie rozumiem waszych wulgarnych wypowiedzi. Żałosne te teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź, że masz wysokie czesne i nie możesz na nie zrobić mnie rozwaliła :D To co Ty robisz ??? Opieprzasz się całymi dniami i tylko 3 razy na 2 tygodnie pojawiasz się na uczelni ??? Super podejście do sprawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Zgadzam się z powyzsza wypowiedzia, pozbieraj dowody, pobawa sie posledz. Jak juz bedziesz je miała, to powiedz ojcu, ze wszystko wiesz i ze jesli tego nie zakonczy to pokażesz mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i się uczysz prawda oolgo
? a 23 latka + czas rozprawy to chyba się przeciągnie trochę. Na Twoim miejscu zachowałabym to dla siebie, bo nadmuchanie tego faktycznie zaszkodzi tylko wam. Te "chamy" jak to ich określiłaś mają sporo racji w tym co mówią, chociaż ton ich wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Człowieku z rypina, kuźwa nie nauczyli Cie ładnie się wysławiac. Co za wiesniak z Ciebie musi byc, Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
wiem, ile się ciagną: zwykle wyrok zapada MAX do pół roku, z wypłatą od dnia złożenia pozwu wstecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmujjj sie
o tej porze w niedziele zawsze jest na kafe najwiecej dupkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
do mała idiotko: zwracam ci uwagę ,że nie umiera się pod warunkiem, że partner od kochanki adidasa nie przywlecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Anita poprostu, nie zwracj uwagi na niektóre wypowiedzi, obrazajace Cie. Czy myslisz, ze ojcec bał by sie zebys mamie nie powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi jesli chodzi o odpowiexzialnosci gotowosc do zakladania rodziny to nie ma juz o czym gadac, rodzice sa juz 25 lat po slubie.. malzenstwo moich rodzicow niegdy nie bylo super, przynajmniej tak mi sie wydaje, osobiscie wine zrzucilabym na mojego ojca bo zawsze byl egoista i myslal tylko o sobie,sadze ze mama jest i byla z nim tylko ze wzgledu na nas, zebysmy mieli ojca. Wkurwia mnie tylko strasznie ze zdradza matke tak bezczelnie, ona wyjezdza gdzies na kilka dni a on natychmiast znika na cale noce, (np teraz: mama jest na wycieczce z pracy z uczniami ze szkoly a on od czwartkunie,od kiedy mama pojechala nie spal w domu tylko u tej kurwy a mamie przez tel klamie ze u kolegi popil i zostal na noc.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cudze zycie to jest
tez jej zycie w koncu to jej ojciec moze zaskocz ojca wiadomoscia? i spytaj dlaczego i co chce z tym zrobic? a sama mozesz sie wziac chyba za prace? jakos nie wyobrazam sobie zeby moi rodzice musieli placic za moje studia zaoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmujjj sie
trudna sytuacja. moze powiedz ojcu, ze wiesz co robi. pogadaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
Ja zrobiłabym tak - pozbierałabym dowody -porozmawiała z panią - porozmawiała z tatusiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowo na temat moich zarobkow: jestem na stazu akurat wiec nei siedze i nie opierdlaam sie, jesli bedzie trzeba poszukam pracy ale kazdy normalny czlowiek wie jak ciezko jest znalezc prace w ktorej zarabia sie tyle zeby zarobic na swoje potrzeby:edukacje, zycie, ubranie. faktycznie strasdznie duzo tych dupkow dzis na kafe:9, szkoda ze nie potraficie sie nie normalnie wypowiedziec ale to jzu wasz problem, mnie to juz grzeje co powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, ja skończyłem studia zaoczne i nikt mi za nie nie płacił. Trzeba w życiu nieco zaradnym być, a nie liczyć tylko na gotowe. I wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę, trzeba tylko chcieć :) A co o stażu. Jak to jest mozliwe, że w wieku 23 lat jesteś na stażu? Przecież staże są dla absolwentów, a takim się jest albo po szkole średniej, albo po studiach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi nie wiem czy on by sie bal jesli bym zagrozila ze powiem matce... chyba by chodzil ubrany jak pajac, jadlby tylko suche zarcie zadnych obiadkow a o czystym ubraniu nie wspomne, no i jeszce jego firma, cala rodzina bardzo duoz pracy wlozyla zeby wsszytsko funkcjonowalo jak funkcjonuje, gdyby nie ona zginalby w balaganie ktory wszedzie robi.. olga ma racje pozbieramy z rodzentwm dowody a potem zobaczymy co dalej, ciezko mi przejsc obok tego obijetnie bo jkestem wsciekla, nienawidze klamstwa, nigdy w zyciu nie chcialabym zeby mnei ktos tak potraktowal dlatego nie pozwole zeby moja mama byla tak ponizana. zadna kobieta na to nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze
Anita szczrze ci współczuję.to naprawdę trudne wiedzieć o takim draństwie .Ale powiem ci jedno malo który facet nie zdradza bo to są gn**je.Chyba nic by to nie dalo mówić mamie o tym bo ona by jeszcze bardziej cierpiała,a dla waszego dobra z pewnościa i tak by trwała w tym związku.A pozatym skoro narobil tyle dzieci to nich na nie zapieprza,może by mu bylo na teke gdyby go mama wypiwp***yła to by mu ulatwilo sprawe,płacilby liche alimenty i miał by spokoj.Ja myślę że trzeba takich sk***now wycyckac ile sie da ,ale mama powinna być także egoistka i tak go traktować jak na to zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Bolesław ty zapewne jestes zardany, a jaki cham z Ciebie to az trudno uwierzyc,ze po studiach. Tak zachowuja sie tylko niedowartościowani ludzie, chamstwem chcesz coś pokazac? tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
Anita tak własnie zróbcie, najpierw pozbierajcie dowody, duzo dowodów, a później go zaskocz, zapytaj co ma dalej zamiar z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggi mylisz chamstwo z brakiem poprawności politycznej. Ja zawsze mówię wprost to co myslę i uważam, że to jest własciwe. Mam obłudnie słodzić jej, że ma rację? Nie ma racjio, bo obiektywnie należy stwierdzić, że jest o krok od rozbicia własnej rodziny. Gratuluję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi Boleslawie wydajesz sie taki rozsadny ale nie przyszlo ci do glowy to ze na przyklad mam juz jakies studia skonczone.. mam juz licencjat i do tej pory sie uczylam dzienie, teraz chce magistra zrobic, studiuje zaocznie i mialam obiecane ze nie musze sie martwic o czesne i dlatego wyladowalam na stazu, gdyby mnie zycie zmusilo to bym juz pracowala a nie siedziala gdzies tam za marne 470 zl, jesli do tego dojdzie bede szukac dobrze platnej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×