Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Słucham r&b hip hop, kocham jeść, czekoladę, włoską kuchnie. Uwielbiam windsurfing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu_ ...🖐️ ja też słucham rap i r&b :classic_cool: i jak ci się podoba moja muza ze stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja klasyka gatunku- Aaliyah, Timbaland, Missy Elliott itd. A siłownia? Najlepiej gdzieś w centrum... nie orientuję się, znacie jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na 28 czerwca jest siłownia cena 100 zł karnet na miesiąc w tygodniu idę tam i zobaczę co i jak ;) a moja klasyka to snoop doggy dogg , nwa , dr. dre , kaliber 44 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to twoja klasyka bardziej męska :D Ale snoop dogga tez uwielbiam. Daj znać czy fajna ta siłownia, kulturalna i jaki sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerknij tu
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pyrcie co jest z wami nikt tu nie zagląda podnoszę teraz ja co by nam wątek nie umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłużeszej przerwie ;) A tu ciagle pustki? Mnie ostatnio praca wykańcza a szczegolnie nadgodziny :( co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ od przyszłego tygodnia zaczynam chodzoc na siłkę :) i chyba już mam z kim chodzic na imprezy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodze na aerobik aby sie odstresowac i wyrzyc :D oooo a kogo sobie znalazłes ? mow mow i to szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm poznałem kumpelę przez gg i się spotkaliśmy :) razem będziemy imprezowac i może tam poznam kogoś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ta kolezanka nie jest w Twoim typie? tylko wiesz jak bedziesz chodził z nia na imprezy to raczej bedzie ona odstraszac inne dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona też jest wolny strzelec a ja jej powiedziałem że my będziemy tylko kumplami wolę poznac dziewczynę w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :) waga idzie w górę jeszcze 3 kg i będę miał 80 kg :) a jak pochodzę na imprezki to napewno kogoś poznam :) chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo matko ... tak postanowiłem :) chcę poznac kogoś w realu tak będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie dużo pracy jak to w księgowości no i niedługo kończy mi się staż bo tylko do końca lutego i nie wiem co dalej szefowa wysłała na wywiad pracownice ile byśmy chciały z koleżanka zarobić po stażu bo ta jej powiedziała ze jak da nam najniższe to sobie pójdziemy i nie wiemy jaka będzie reakcja szefowej co nam powie teraz jestem zła bo zawsze mi dopłacała a w tym miesiącu nic nawet na święta nic mi nie dała a koleżanki dostały a tak to w lutym mam egzamin na prawko już jazdy wiec uważajcie na drodze jeszcze będę uprzedzać a jak zdam to mam zamiar iść na imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nwa, ja tam ciebie nie rozumiem :P i nie zrozumiem :P Daritta ja tez mam duzo pracy. mi sie umowa konczy tez w lutym i nie wiem czy przedłuzac ;/ wiesz nie masz co sie marnowac za najnizsza krajowa, u nas ludzie bez praktyki w ksiegowosci zarabiaja od 1000 do 1350 wiec badz twarda :) ciekawe dlaczego was nie rowno traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona też chciała tylko kumpelstwa a ja nikogo do niczego nie zmuszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety byłam tydzien na L4 przed swietami i może dlatego nie wiem wszyscy mi mówią ze mam jej iść i powiedzieć ale ja jakoś nie umiem dupa jestem i tyle mówisz ze do biura zatrudniają bez praktyki oj gdzie to będę szukać w razie co bo jak czytam ogłoszenia to wszędzie wypisują ze minimum 3 lata praktyki no i wykształcenie wyższe a ja mam tylko średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nwa , no chyba ze tak, ale nie sadzisz ze bardziej kolegi na łowy sobie powinienes znalezc ? bylo by wtedy łatwiej :) Darrieta, poprostu musisz szukac pracy jako asystent ksiegowy, zreguły 3 doswiadczenie chca od samodzielnych ksiegowych, u mnie szukali 2 miesiace temu asystentów. a zaczełas moze studia bo faktycznie ze samym srednim moze być ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×