Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hmmm, nie wiem, nigdy sama nie szłam na Sylwka, w sumie wydaje mi sie, że to raczej nie jest dzień na zawieranie znajomości, o to trzeba zadbać wcześniej. Może gdzieś robią wieczorki zapoznawcze w sylwestra? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale śmieszne :P pożyjemy zobaczymy :) i tak co słychac u ciebie jak tam randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio sobie kupiłem płytę zgadnij jaką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dvd są klipy . umieścilem je na stopce . więc sobie obejrzyj jak chcesz :) a tv wytrzyma przez święta a jak nie to z nim pogadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie mam mnie pare godzin i juz zaległości mam w czytaniu, czy tu zawsze sie musi dziac jak mnie nie ma ?:P Starołeczanka dobrze piszesz, sa wieczorki zapoznawcze:D cos mi sie o uszy ze w sharku jest chyba sylwester dla singli :D Moze tam byc NWA uderzył?? :P A Ty Starołeczanka gdzie spedzasz sylwka? i jak bedziemy szli na kawe to na pewno o tobie nie zapomnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D chyba się tam wybiorę ;) i tak co powiesz łooo matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyrcie! łooo matko licze na Ciebie :D kawcia musi być zanim topik wymrze... więc prosze o mnie pamietać ;) ja Sylwka spędze na imprezie domowej u znajomych, mam juz potwierdzenie co do sharka to kiedyś tam byłam pare razy, ale jak na gust mój i moich znajomych za dużo tam było plastiku...wiecie o co chodzi, królowała solarka u obu płci, żel na włosach u panów, tipsy i różowy kolor u pań ;) możliwe jednak, że to uległo zmianie. NWA najlepiej sie tam przejdź i zobacz czy będzie Ci pasować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoo matko
🖐️ wszystkim Starołeczanka topik nie umrze, my oto z uklele zadbamy juz. a kawka albo miedzy swietami lub nowym rokiem lub tuz po nowym roku. bedzie co swietowac :D co do sharka to ja tam ew w tygodniu piwka ide sie napic bo podoba mi sie tam do góry wystój, a co do imprez to niestety nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ własnie wrociłam z zakupów i jestem padnieta , cały browar obleciałam a kupiłam prezenty tylko dla dzieci :( ale dobre chociaz i to ;) a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie luzik :) jeszcze 3 dni pracy i święta :D a jeszcze niemam prezentu dla siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis wigile firmowa :D i jescze jutro do pracy a najgorze jest to ze mam tylko wolne w wigilie a miedzy swietami a nowym rokiem do pracy bede musiała isc :o NWa prezent dla siebie nie jest najwazniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik99
dajcie gware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie mam wierszyków :O ale za to mam wolne do czwartku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja :P do pracy dopiero w czwartek ide chociaz przypadłoby sie isc dopiero w nowym roku :) i co kupiłes sobie prezent NWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic :O ale dzisiaj coś wymyśle :P a powiedz jak stoi cena srebra bo może sobie zrobię łańcuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×