Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

U mnie jak na chwile obecną to praca,praca,praca :O a potem pomyślę...na wakacje pewnie pojadę nad moje ukochane morze,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niewiem gdzie pojade ale obym nie musiał sam jechac ;) ja mogę jechac ostatecznie gdzieś za granicę hiszpania ,włochy te klimaty ale pod warunkiem że w najbliższym czasie poznam kogoś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz jechac sam i na miejscu kogoś poznać,no nie? A co ze spotkaniem które planowaliscie z łooo matko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wypali :O ale mimo to jestem dobrej myśli :) ale myślę że jak się trochę postaram i ruszę assa z chaty to powinienem kogoś poznac :) w końcu nowy rok nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie się to czyta co piszę ale dla jednych poznawanie kogoś to normalka a dla innego to no właśnie :O ale odziwo nie jestem nieśmiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie jesteś niesmiały to już połowa sukcesu ;) tylko z drugiej strony nie przesadzaj też ze zbytnią śmiałością,chyba wiesz o co chodzi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest u ciebie z poznawaniem przystojniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja nie należę do zbyt śmiałych osób,ale jeśli chodzi o poznawanie przystojniaków :D to jakby to powiedzieć.....tego co chciałam już poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to gratulacje :) może jak kogoś poznam to się spotkamy we czwórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może.......;) ale jak na razie trzeba przycisnąc łooo matko,bo tak miała ochotę na spotkanie a teraz jakoś temat ucichł....A tak mówiła na mnie,że ja nie chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już ci mówię że jak kogoś poznam to tego tpoiku nie opuszczę :) łooo matko pewnie ostro zabalowała :D odezwie się pewnie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kogoś poznasz to nie tylko o topiku ale i o całym świecie pewnie zapomnisz.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie możliwe bo skoro ja go założyłem to będzie działał ;) może moja przyszła miśka się do nas dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem maruda :D no może trochę marudzę :P i jutro do pracy na rano :O ale niedługo weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też do pracy:( nie chce mi się jak cholerka....rozleniwiłam się przez te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie nakręca :D aby lepiej życ inwestowac czas bo jak podsumowałem rok 2007 to poprawiłem swój wygląd , znalazłem pracę , kupiłem sobie wszystko co zaplanowałem . ten rok poświęcam na szukaniu miśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dużo masz czasu na to szukanie,bo to dopiero początek roku:D A może znajdziesz ją wcześniej niż się tego spodziewasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie ale muszę częściej byc na mieście a nie siedziec w chacie :) do marca muszę przytyc 6 kg to przy wzroście 192 cm będę miał 82 kg i będę ważył prawidłowo :) ps . podoba ci się określenie miśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zrobiłem sobie michę spagetti a zaraz robię sobie musli :) a na lodówce mam napis jedz więcej będziesz sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D:D w tym miesiącu chcę wydac 500 zł na ubiór :) chcę sobie kupic buty , spodnie jeansowe i jedne dresowe na siłkę :) o ile się zdecyduję pójśc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę zrobię to dla miśki aby nie musiała się za mnie wstydzic :) w końcu NWA to jest marka no nie :P jak się zapiszę to dam ci znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuję się zapisac do tej na 28 czerwca przy ortopedii będę miał blisko :) karnet kosztuje 100 zł ale chodzą tam ponoc normalni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zapiszesz to powiedz jakie wrażenia i jacy \"współćwiczący\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×