Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermetycznaaaaaaaaaaaaaaaa

ARAFATKI

Polecane posty

Gość hermetycznaaaaaaaaaaaaaaaa

znowu modne na Wyspach.Dla mnie sa wstrętne.Ciekawe kiedy bedzie moda na żarówiaste kolory,bueee..lata 80 były fajne ale nie chce powtorki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermetycznaaaaaaaaaaaaaaaa
zwracam uwage bo pamietam te czasy jak wszyscy je nosili i kurtki "pasażerki"obrzydliwosc.A jesli Ci sie podobaja to znaczy ze masz duuuzo mniej lat :P ale jak Ci pasi to okej,nos je sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lat i nosze arafatkę - w kolorze oliwkowym, cieplutka, duża, a że bardzo często choruję na anginy to jest ona dla mnie zbawieniem - szczelnie chroni gardełko i super grzeje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermetycznaaaaaaaaaaaaaaaa
Poddaje sie:P ja mam 30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermetycznaaaaaaaaaaaaaaaa
Obrzydliwosc to było skierowane do tych kurtek Pasazerek.Uwierz mi,ze połaczenie arafatki i tej kurtki wołało pomste do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
arafatke nosilam z 17 lat temu :) strszy brat z warszawy przywiozl i sie nie chcial nia dzielic. cale kieszonkowe mu za nia oddalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, wyrazenie konkretnego stylu... teraz wszystko sie skomercjalizowalo, dzieciaki smiagaja w jakis pseudo punkowych rzeczach kupionych w h&m, arafatki nosza bo \"moda\", wszedzie juz je mozna kupic to mnie smuci i wkurza. ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jygjjjjjjjjj
arafatka coś znaczy - to nie kolejna ozodoba, czy szalik... nosząc ją wyraża się konkretny swiatopogląd - pamiętajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, to slucham o jakich pogladach swiadczy arafatka? poglady polityczne???? co to niby ma znaczyc? prawie wszyscy maja jakies poglady polityczne wiec....... jaki styl? jesli ktos nosi arafatke, to co soba reprezentuje i co to o nim swiadczy? poprosze o konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, to slucham o jakich pogladach swiadczy arafatka? poglady polityczne???? co to niby ma znaczyc? prawie wszyscy maja jakies poglady polityczne wiec....... jaki styl? jesli ktos nosi arafatke, to co soba reprezentuje i co to o nim swiadczy? poprosze o konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbakana
symbolizuje antybabilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12-latka
Afaratki są cool nosze je miejąć 12 lat i to pize nesska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurszak
arafatki są juz nudne ,za dużo osób je nosi i do tego głownie 13 latki eleganckiej kobiecie i tak nie wypada pokazywac się w czymś takim,ja osobiscie takiej nie mam i nie zamierzam nabyć, pomijając fakt ,ze mi sie nie podobaja to do czego niby to nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nazwa tej chustki pochodzi od nakrycia głowy palestyńskiego przywódcy Jasira Arafata. Kojarzona niegdyś z buntowniczymi subkulturami, dziś jest modowym fetyszem. Noszą ją i mężczyźni (m.in. piosenkarz Lenny Kravitz), i kobiety (np. Ashley Olsen). Na pokazach mody arafatka zyskała odmienny wygląd od standardowej czarno-białej arabskiej chustki. Modna arafatka mieni się ferią kolorów wzorów, a i z długością frędzli Jean Paul Gaultier zaszalał. Dużo bardziej przywodzi na myśl bajkowe klimaty dalekiego wschodu i arabskich księżniczek. Isabel Marant proponuje natomiast bardziej stonowaną wersję arafatki jako miejskiej chusty uniwersalnej - idealna na spacer z ukochanym jak i na biznesowe spotkanie. Najmodniejsze arafatki są fantazyjnie ozdobione monetami lub koralikami. Jak nosić arafatkę? Z militarnymi kurtkami wygląda punkowo. Z kolei zawiązana na głowie i noszona do hipisowskiej sukienki tworzy przewrotną mieszankę. Może byś też świetnym dodatkiem do eleganckiej białej bluzki. Modne jest zestawianie Arafatki z ubraniami o podobnym odcieniu czy kolorze lub też z zupełnie kontrastowymi. A na dodatek Arafatka to bardzo praktyczny zakup – jest ciepła i nie trzeba jej prasować.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusiaczek
Arafatka.!Dla mnie suuuper ;)ja mam 11 lat i marzę o arafatceee ;)A z resztą dzisiaj kupię biało-czarnąą.!Z resztą jestem fanką stylu emo ,choć nie jestem mocna..Lubie hip-hop itp.Arafatka jest fajna dla ludzisk ,co lubią ciiemne klimatyyy.!A nie dla damulek z tipsikami,co cały czas za modą goniąąą...Ja mam taki styyyl i dla mnie exstra...Mamy popierają arafatki,bo grzejąaa....!!są superraśnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszsza
arafatki są zajebiste :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arafatki- 95% ludzi je nosi, bo są takie "fajne":o ja na szyi nosze różowe pareo w kamelony i żyję. nie chcę być jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mam sentyment
widzę czasem dziewczyny przyodziane w arafatki i przypomina mi sie moja mlodośc . Wszystko wraca . Nawet ,, jarmilki,, wróciły . No kto by pomyslał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukie
ja mam 30 lat i nosze arafatke i nie uwazam, ze to jest wstretne i pasuje tylko do malolatow... arafatke nosze juz od kilku lat, zaczelam wtedy kiedy nie bylo jeszcze na nia mody i nie zamierzam z niej zrezygnowac tylko dlatego, ze obecnie duzo ludzi ja nosi... poza tym jesienia i zima jest niezastapiona oczywiscie uwazam, ze arafatka musi pasowac do stylu i osobowosci, a nie bo akurat jest modna... nosze ja do wojskowej kurtki i w zyciu nie ubralabym ja np. do rozowej plastikowej kurtki, jak co niektorzy.... poza tym szufladkowanie ludzi na podstawie tego jak sie ubieraja jest zarezerwowane dla ludzi ograniczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaziQ
moim zdaniem jest zaje***** :) pasuje każdemu i jak jest zimno cgroni gardełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge juz patrzec na te tabuny emo malolatow noszacych arafatki. jak beda modne worki na ziemniaki to tez beda je nosic bo tak ubieraja sie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też ostatnio kupilam brązowo czarną arafatke :P i nie jestem emo a raczej luźna elegancja tak można mnie nazwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
tez nie jestem emo ani jakąs małolata, szkołę juz skonczyłam:P ale lubie czasami nosic jak jest zimno arafatke, mam szaro- siwą i nie patrze czy modna czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motleycrunka
Arafatki są bardzo ładne no i teraz dodatkowo modne, jednak ja swojej nie noszę. Nie lubię być ubrana jak polowa miasta... _____________________________________________________ http://www.youtube.com/watch?v=J8jKJH6dCVc&e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
ja mam arafatke koloru ciemno zielonego i w dodatku czarnego ja mam w krate a moja kumpela ma czarno biała w kułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka *
ja myślę że te arafatki i te inne duperele są beznadziejne ale niestety ta moda... Ja jeszczse ani razu nie mialam na sobie tej arafatki i nie zamierzam bez względu na modę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×