Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonecznik polny

dni plodne

Polecane posty

Gość gość
Praktycznym testerem jest ovu control wyglada jak szminka, pobiera do badania sline i nic więcej, to jest efekt paproci, naukowa metoda a nie jakieś wrożenie z fusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszlam w ciążę niedługo po tym jak zaczęłam kontrolować dni przez Ovu control, chodzi o badanie śliny, której skład się zmienia hormonalnie w różych dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno liczę że uda się zajść w ciążę w niedługim czasie, zaczęłam sobie wyznaczać dni płodne poprzez Ovu control, tu się bada ślinę tylko, samo urządzenie wygląda jak szminka, można taki test sobie zrobić wszędzie w ciągu chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podpowiem Ovu control ostatnio sobie sprawdzam cykl właśnie tą techniką i jestem zadowolona, duży komfort, badanie mogę zrobić gdziekolwiek jestem , na wynik nie trzeba czekać, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mam cykl 42 dniowy to kiedy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o testy ze śliny to ja polecam Afrodytę. Ani razu się na niej nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podpowiem Ovu control, bardzo mi się to sprawdziło i człowiek nerwów na całe monitorowanie owulacji nie tracił tutaj. Szybki wynik, proste i higieniczne badanie ze śliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i używam ovu control od jakiegoś czasu, mam nadzieję, że trafimy z mężem w ten dzień i w owulacje idealnie, co do samej metody polecam, sprawdza mi się, wygodna, szybka, można taki test śliny zrobić w każdych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym się różni to ovu control od afrodyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z badania przez ovu control , jest proste szybkie i dyskretne, tak naprawdę w każdych warunkach – w domu czy na zewnątrz można zrobić sobie taki test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O różnych metodach wyznaczania dni płodnych można usłyszeć. Ja polecam ovu control, sposób wygodny i higieniczny jednocześnie, bo badanie robi się tym przyrządem na ślinie, samo urządzenie wygląda trochę jak szminka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę mocno polecała ovu control jeśli ktoś chce lepiej wyznaczać owulację i przy okazji się przy tej obserwacji cyklu nie męczyć. Szybka metoda, naukowa, dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

Nie ma wygodniejszej metody żeby monitorować cykl i płodność niż Ovu Control wg mnie. Warto mieć coś takiego starając się o bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Lekarka mi tez poleciła w ostatnim czasie coś takiego jak Ovu Control - ciekawa propozycja, ponieważ ma to być test, który w swoim domu pozwoli wyznaczyć dni płodne. W sumie to jestem ciekawy jak to wyjdzie w praktyce czy będzie rzeczywiście wyznaczał te dni dokładnie. Jak ktoś ma jakieś doświadczenie z takim testem to się podzielcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×