Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już sama nie wiemmm

Zaraz po!!!!Jak to jest???????????

Polecane posty

Gość już sama nie wiemmm

Zaraz po okresie jakieś 2,3 dni miałam płodny śluz,przynajmniej tak wyglądał, lepki i ciągnący. W połowie cyklu też miałam ale zdecydowanie mniej. Mam długie cykle 33,34 dniowe. Czy możliwe, że zaraz po okresie miałam dni płodne???? Czy,aż tak mógł mi się skrócić cykl??? Dziewczyny ile najwięcej dni może skrócić się cykl??? Czy Ktoś tak miał????????? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc
dwa lub wiecej podejsc do owulacji. I mozliwe jest tez skrocenie cyklu. Wazne, zebys objawy interpretowala w lacznosci z temperatura. Pod koniec cyklu rowniez moze sie zdarzyc sluz podobny do plodnego, ale jest to wynik dzialania estrogenow, a dokladniej ich przewagi:) Mierzysz temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już sama nie wiemmm
Temp nie mierze. Zaniepokoiło mnie to, bo nigdy wcześniej tak nie miałam. Zawsze po @ miałam tzw. dni suche. Dzięki za odp.:) Aczy może być tak, że przy tym pierwszym podejściu jest owulacja, a później już nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przy pierwszym podejściu będzie owulacja (co - owszem, może się zdarzyć) to cykl się skróci, bowiem faza od owulacji do miesiączki jest względnie stała i wynosi +/- tyle samo dni u jednej kobiety w każdym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×