Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migdał

Wirtualna Miłość..

Polecane posty

# Siedzimy razem # w jednej chacie # na gadu-gadu # i na czacie, # niby o sobie # nic nie wiemy # maile miłosne # wciąż piszemy. # # www podaj przez małpę # com pl. domenę mam # klikam wciąż, myszka się grzeje # mimo to zostaję sam. # # Kocham cię szczerze # na serwerze # mówię to przecie # w internecie, # kiedy o tobie # myślę czule # to mój procesor # się gotuje. # # www podaj przez małpę # com pl. domenę mam # klikam wciąż, myszka się grzeje # mimo to zostaję sam. # # Kiedy tak siedzę # i surfuję # wciąż wiadomości # otrzymuję, # mam twego bloga # w ulubione # może w sieć złapię # sobie żonę. # # www podaj przez małpę # com pl. domenę mam # klikam wciąż, myszka się grzeje # mimo to zostaję sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiste
załóż teraz kapelę hip hopową i daj wszystkim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA oknem mrok, cały dom śpi tylko do mnie sen nie chce przyiść bo przecież wiem ,że za wszystkie nasze wspólne dni za noce w ramionach twych mam tylko chwile jedną, tych pare słów... za życie całe, nasz wspólny dom Znalazłam Cie w sieci, wymyśliłam w snach wirtualne marzenia...wszystko co mam a jeśli to miłość? czy potrafisz kochać tak jak nie kochał nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuku1983
ja znalazłam swoją miłość w sieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią,że to wirtualna gra Świat marzeń nierealnych tak A jednak wśród szarości dnia tylko Ciebie mam A jeśli to miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosc nie suzka swego zna człowieka na wskors pomaga jest dba troszczy sie marwtii;) a jesli tak jest to Miłosc to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×