Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miła27

Co zrobić gdy facet cięgle wypomina że nie był tym pierwszym

Polecane posty

Jeśli facet nie był prawiczkiem to niech się wypcha! O co w tym wszystkim chodzi, oni puszczają się na lewo i prawo a potem wymagaja dziewicy.... Dochodze do wniosku,ze to FACECI są ławti a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Albo się do tch głupich pretensji przyzwyczaj, albo go zostaw, ba takiemu idiocie nigdy nie przejdzie, zawet za 10 lat jak będziecie mieli dzieci, to zakompleksiony ważniak, szkoda czasu dla takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda chłopaka aby ze
szmatą się męczył niech znajdzie porządną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszyca
ja mam to samo tyle ze ja to wypominam facetowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on był prawiczkiem jak ciebie poznał czy miał też kogoś przed sobą bo jak miał to jest żałosny a jak niemiał to trochę się mu niedziwię i powinien albo to zaakcettowac albo odejśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekać trzeba ...
Gdy pokolenie obecnych 20- i 30-latków wyzdycha, a w dorosłość wejdą 15-latki i młodsze, nie będzie już problemu. W tym środowisku jest już normalne, że dziewczyny mają po kilku chłopaków. Nie uważa się ich za dziwki, bo jest to normą. To pokolenie przyszłości, gdy dorośnie, Polska będzie normalnym krajem - jak Czechy, Holandia, czy USA - gdzie zwłaszcza w tych ostatnich stracić dziewictwo po ukończeniu szkoły średniej to obciach. Ale na to jeszcze trzeba poczekać. Póki co, u nas facet, który zalicza co się da jest "maczo", a dziewczyna... Wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto ty masz 27 lat ---> ale ja npiasałam wyraźnie, tu nie chodzi o to czy on ma prawo, czy nie, czy autorka jest latawicą, czy nie (nie oceniam tego, bo nie w tym problem) - skoro sie zdecydował na związek z ta kobietą, to znaczy, że akceptuje sytuację, a skoro nie akceptuje, to niech odejdzie, a nie pastwi się psychicznie nad dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie odejść to latwo powiedzieć, on mi się już kazal wyprowadzać i nie zrobiłam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ogólnie odejść to latwo powiedzieć, on mi się już kazal wyprowadzać i nie zrobiłam tego\" no i Twój bąd. Nie miej zatem pretensji, bo facet będzie Cię taktował tak, jak mu na to pozwolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdzie dziewicę to mu się samoocena podniesie i dalej nie uważam aby w tej sytuacji psycholog był potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac nawet dziewczyną się to przytrafia to wypominanie a radzę spojrze na to od 2 strony klaudka 27 czy jakbyś nikogo nie miała a spotykałabyś się z chłopakiem co już miał powiedzmy 2 dziewczyny jak byś się czuła a tłumaczenie śię ze kolo ma kompleksy albi niską samoocenę jest nie namiejścu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak znajdzie dziewicę to mu się samoocena podniesie\" a potem jeszcze jedną i jeszcze jedną i jeszcze jedną a kompleks pewnie mu zostanie :P albo i mu przejdzie... kto to wie... trzeba by sprawdzić empirycznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
a ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i właśnie stąd się biorą
małżeństwa, gdzie mąż leje żonę i dzieci, a ona nie chce odejść. Faceci o takiej mentalności są chorzy psychicznie - albo stosują podwójne standardy (sami mieli już partnerki, ale chcą dziewicy), albo z jakiegoś chorego powodu "dziewictwo" ma dla nich ogromne znaczenie. To nie jest normalne zachowanie. Tak można traktować samochód: nowy to lepszy, z przebiegiem gorszy, itd. Taki gość nawet dziewicy nie uszanuje. Są to ludzie chorobliwie zazdrośni, dziewczyna jest dla nich rzeczą nabytą - jak lodówka czy telewizor - ale o tyle gorszą, że może "uciec" - zatem starają się zmniejszać ryzyko poprzez szukanie "dziewic", "szarych myszek", itp. - chodzi o to, że ci faceci mają świadomość, że w razie pojawienia się konkurencji mają małe szanse, by dziewczyna ich właśnie wybrała. Dlatego robią, co mogą, by tej konkurencji było jak najmniej. Na dziewictwie się nie skończy. Będziesz musiała zrezygnować z kontaktów z kolegami, znajomymi, będziesz musiała na życzenie pokazywać SMS-y i maile (albo on sam będzie je sprawdzał po kryjomu). Wśród dziewczyn oczywiście też są takie idiotki. Ważne, żeby nigdy nie wpieprzyć się w taki związek - szkoda życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietna
To,ze kiedys przespalas sie z chlopakiem..trudno.. A jesli stawia wszystko na ostrzu noza..i kaze Ci sie wyprowadzac to glab jakis..nie potrafi zrozumiec Ciebie..zycia..szkoda czasu by mu wszystko tlumaczyc..mam meza dla ktorego bylam pierwsza a on dla mnie niestety nie(milosc z czasow studenckich,ktora rozpadla sie szybko)..ale przelknal to jakos i teraz jest nam naprade super..nidgy nie dal mi odczuc,ze zrobilam zle i powinien mnie potepic..poprostu mnie wysluchal i zrozumial.. Daruj sobie tego kolesia. Dla niego wazniejsze sa idealy niz prawdziwe zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahaahhajahk
"To odpowie że bęzie tak jak on chce-znając go" NO COZ - tu i ARABOW NIE TRZEBA kobieta sama z siebie robi niewolnice - wiedac ze facet cie poniza - kazal ci sie wynosic a ty jak piesek potulnie blagalas o wybaczenie bedziesz bita i poniewierana- szklanej kuli nie potrzebuje zeby to wyczytac z jego i twojego postepowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"klaudka 27 czy jakbyś nikogo nie miała a spotykałabyś się z chłopakiem co już miał powiedzmy 2 dziewczyny jak byś się czuła\" mnie akurat takie coś by nie przeszkadzało, no ale gdyby tak było (hipotetycznie) to po prostu nie byłabym w związku z takim facetem i tyle. Po co sie męczyć wzajemnie, pastwić psychicznie nad drugą osobą? Albo akceptuję sytuację i nie marudzę, a jak nie mogę zaakceptować to odchodzę - no proste jak drut :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka 27 ............. masz rację:) ja też mam takie podejście albo kogoś akceptuje całego albo odchodzę bo nie jestem masochistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żart
to co, z dziwką ma sobie życie układać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdź mu jakąś dziewicę
niech sobie rozdziewiczy-nie warto w życiu rezygnować z takich przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan dyzio
idź do burdelu to wszyscy będą zadowoleni że mają taką doświadczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5yu3
autorko, czy mzoesz napisac, czy on byl prawuiczkiem? ps. widac ze takze na kafe , albo zlwaszcza na kafe. pelno niedowartosciowanych idiotow, co szukaja dziewic bo cipke widzieli tylko w internecie, i wydaje im sie ze jak znajda taka dziewice to ona bedzie nie uswiadomiona, w czym sie myla, bo w czasach kiedy jest dostep do takie wiedzy, kobiety wiedza jak wyglada maly kutas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5yu3
jestescie beznadziejni podrobki facetow, ja jestem dziewica, ale nie powiem o tym swojemu facetowi, tylko zobacze jak zareaguje, jak bedzie takim prostakiem i chamem jak wy to dostanie kopa w dupe zanim sie obejrzy, bo nie bede z zadnym chamem co nie potrafi sie z szacunkiem wyrazac o kobietach, tazke innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5yu3
a idac tokiem twojego myslenia, jak rozdziewiczysz swoja panne to ona tez bedzie dziwka, bo w koncu kazda ktora nie jest dziewica, to wg was dziwka i jeszcze jedno , jak bedziesz mial kiedys kobiete i ona cie zostawi, to sobie zapamietaj , ze dla innych kobiet bedziesz szmata i meska kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jesli facet ci ciagle wypomina ze nie byl pierwszym, mam niezawodny i cudowny sposob. Ogladajac z nudow towary w internetowym sexshopie znalazlem wagine z blona dziewicza, kup mu dwie, bedzie mogl pocwiczyc, radze nie zapomiec o przedstawieniu rachunku zaplaty za towar, glupota kosztuje, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×