Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooooooon

Czy dla 23 letniego chłopaka, który jeszcze nigdy się nie całował jest jeszcze

Polecane posty

Gość oooooooooon

szansa na szczęście? Wszedłem właśnie na stronę odpowiedz.pl i zauważyłem, że pytania, jak się całować zadają osoby w wieku lat 13 a nie 23. Ciekawi mnie jak zareaguje jakaś dziewczyna, jeśli kiedyś przyjdzie ta chwila, że będę próbował się z nią całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
jest do 25 potem można skakać chyba że odnajdujesz się w pracy...i masz nawet jakiś znajomych...to może i do 30 da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
..z całowaniem to nie problem..gorzej z seksualnymi doświadczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccc
Masz dopiero 23lata, nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leave
do boleslaw z Rypina i ja wygralem zycie co z wami jest? wy macie jakie kolwiek zdolnosci empatii? jestescie tu na tym forum zeby ranic czlowieka czy po prostu plytcy jak talerz na drugie danie ze nie czujecie ze komus przykrosc sprawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leave
ooooon, szanuj sie, spokojnie przyjdze czas..zycie to nie wyscig pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę że: - mam 23 lat - jestem brzydki - niski - nieśmiały - nieciekawy z charakteru - i nigdy się nie całowałem to chyba mam podstawy do dzielenia się własnymi przemyśleniami w temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze tematu...
A jak wygladasz?przez co dotarles do takiego stanu?Takie zalozenie zyciowe czy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leave
a ja wygralem zycie ty zartujesz czy naprawde tak na czarno widzisz? a co to znaczy nieciekawy z charateru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widzę nieciekawy z charakteru to połączenie następujących cech: nieśmiały, małomówny, nudny, bez zainteresowań, zamknięty w sobie, introwertyk bez pasji, bez doświadczeń/przeżyć z przeszłości, bez ambicji... no chyba charakter/osobowość cechująca się takimi jak wyżej własnościami nie jest ideałem poszukiwanym przez płeć piękną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie ......... ty chyba jesteś pesymista a zainteresowania pewnie masz bo każdy ma a niski tzn ile masz cm i co to znaczy że jesteś brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski to znaczy 170 cm.. ale akurat to mi specjalnie nie przeszkadza :D chociaż aktualnie większość gimnazjalistów jest równa lub wyższa w końcu z roku na rok średni wzrost się podnosi \"i co to znaczy że jesteś brzydki\" że mam kiepskie rysy twarzy, można by jeszcze dorzucić ogólną sylwetkę. a co do zainteresowań to najpierw trzeba by sobie wyjaśnić co można uznać za zainteresowanie... według mnie nic co robię nie jest na tyle intensywne, mam jakąś wiedzę o tym albo wciągające aby można było to tak nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie może byc aż tak zle:) ludzie niema ideałów nawet zdjęcia w playboyu są ulepszane komputerowo więc więcej dystansu do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie ......... kojarzysz tego rapera ja rule on ma tylko 168 cm a jak wygląda ale on cwiczył w siłowni i się starał więc na wzrost nienarzekaj :) zainteresowania podam ci moje piłka nożna już chyba 10 lat oglądam w tv i chodze na mecze kks lech poznzń muzyka rock ,rap ale mogę posłuchac pop film często chodzę do kina polityka to są zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy doll
ja swój pierwszy pocałunek przeżyłam w wieku 17 lat i mój chłopak się ze mnie śmiał,... Jestem bardzo atrakcyjną dziewczyną i nie mam problemu z facetami... Wielu mnie próbowało zmusić ( nie tylko do całowania) ale ja uważam, że swój pierwszy cmok pamiętasię do końca życia i warto na to poczekać... 3maj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leave
nie mowie ze wyglad jest bez znaczenia..nie jest. ale nie przeginaj..jak kogos blizej znasz to lubisz np nie tyle jego oczy co sposob w jaki na Ciebie patrzy..i zapweniam Cie ze kazdy ma w sobie cos urzekajacego..tylko ze jak sobie bedziesz lopata co rano kladl do glowy ze wybrakowany egzemparz jestes to takie rzeczy sa jako pierwsze odczuwane przez twoje otoczenie bo przekaz ten wysylasz calym soba..bez manifestacji slownej nawet!! uwierz troche w siebie..jestes czlowiekeim, to cos wielkiego..mozesz sie zmieniac ..jesli jestes zdrowy nie ma dla ciebie barier..masz jedno zycie , drugiego nie dostniesz. i pomysl nad marzeniami..trzeba je miec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierwszy raz calowalam sie w wieku 14 lat. i akurat tego pocalunku (po dluzszym namysle :P ) zaluje :/ wiec glowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu mam taki a ni inny \"typ urody\"... zresztą przyzwyczaiłem się, jak do wzrostu, i nie zamienił bym się na inny :P co nie zmienia faktu że zbyt reprezentacyjny to on nie jest nie kojarzę nawet pół rapera bo omijam wszelki rap szerokim łukiem 🖐️ no właśnie... czyli nie mam zainteresowań. najwyżej mogę coś lubić... ale bez angażowania się, \"interesowania\", szukania, śledzenia aktualnych wydarzeń związanych z tematem. ".jak kogos blizej znasz to lubisz np nie tyle jego oczy co sposob w jaki na Ciebie patrzy" a zapomniałem na pisać nie mam bliskich znajomych, marzeń też nie mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasdadadfff
a ja lubie czytac te wszystkie zale, typu: w wieku 20 pare lat jeszcze jestem prawiczkiem, albo nigdy sie nie calowalem... normalnie poprawia mi to humor. ja ososbiscie na swoje przezycia w tych sprawach nie narzekam, wiec nie byloby to powodem mojego usmiechu na twarzy po przeczytaniu niektorych tu postow. generalnie, poprawia mi to humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasdadadfff
co tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GracjaSpacja
Czy istnieja jakies odgorne zalecenia odnosnie wieku, w ktorym powinno sie miec za soba szereg doswiadczen w seksie/milosci/czymkolwiek innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×