Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka z chyrbatą

Ma 28 lat i jest prawiczkiem... czy wszystko z nim ok?

Polecane posty

Gość tak jak wyzej ktos napisal
cytrynka - nie wiem skąd ten pomysł, TO nie jest proporcjonalne, są mali kolesie z olbrzymimi pałami, a wielcy z tycimi, ten co miał te 9 cm to miał akurat 188 wzrostu i ważył 95 kg, więc sama widzisz - mały nie był... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresant
JESLI KTOS MA MALEGO TO NIECH SE POWIEKSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeternal
To znaczy, że ukrywam swoją naturę przed innymi. Ukrywam swoje fobie i obojętność w stosunku do innych ludzi. Nic mnie nie obchodzi, jesli coś robię to tylko dlatego, że mam w tym jakiś cel. Zero uczuć, zero emocji. Ludzi traktuje w kategoriach użyteczności, gdybym się ożenił to tylko z wygody. Ale myśle, że w przypadku twojego faceta chodzi o wypadkową dwóch rzeczy : kompleksów połączonych z nieśmiałością oraz chronicznego braku okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma kompleksy i tyle
:classic_cool: Albo zwyczajnie to jest taki spokojny typ co nigdzie nie chodził, na rózne imprezy i tym podobne:D i nie miał okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00010111
Wygląda na to że mam "zrąbaną" psychikę wg definicji aeternala, może jednak te zero uczuć i emocji to trochę przesadzone. Nie zgadzam się z tym, że jak ktoś jest w takim wieku prawiczkiem to znaczy że jest coś z nim nie tak. Zawsze znajdzie się ktoś, kto złamie ogólnie przyjęte zasady, to ze teraz już w szkole podstawowej ludzie mają doświadczenia seksualne to nie znaczy,że każdy tak musi. Ja np wolę z tym poczekać aż poznam kobietę którą pokocham i będę mógł z nią spędzić resztę życia, moim rodzicom się to jakoś udało i nie urodziłem się z powodu jakiejś wpadki w liceum tylko jak rodzice mieli troche więcej jak wspomniany prawiczek. Jakoś rodzice nie potrzebowali stu partnerów żeby w końcu natrafić na siebie, więc czemu ja tak nie mogę. Do autorki topiku. Sprawa jest prosta nie odpowiada Tobie że facet jest prawiczkiem (powoduje to u Ciebie tworzenie różnych dziwnych teorii) zostaw go i poszukaj sobie człowieka, który nie będzie stwarzał takich problemów i nie trafi do kręgu podejżeń. Drugie rozwiązanie jest o wiele prostsze bo na podstawie specjalistów, którzy się tu wypowiedzieli prawdopodobieństwo znalezienia doświadczonego faceta jest dużo większe niż prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko z nim ok
komiczne to nazwij to sobie leczeniem kompleksów, 28 nie doszła dziewica która uważa ze coś z nią nie tak najeżdża na 28 prawiczka, pisząc łącznie żeby autorka topicu brała pod uwagę rzucenie go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko z nim ok
cytrynka z chyrbatą to już sama musisz sobie odpowiedzieć czy wolisz doświadczonego czy takiego który będzie Twoim pierwszym, a ty jego A on wie ze jesteś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są jeszcze prawiczkowie w okolicach trzydziestki? No proszę, a myślałem, ze jestem tylko ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrwg
Hehe... przedmówco... sprawdź co oznacza słowo "niedoszła" (i jak się je zapisuje ale to już masz tutaj) ;DDD. A w temacie autorki jest wyraźnie napisane "Powiedzcie co o tym myślicie". Piszę więc co myślę. Nie roszczę sobie pretensji do nieomylności. Natomiast już prawo do swojej niekorzystnej opinii mam. (Siebie też nie wychwalam :D choć podkreślam rolę różnic wynikających z płci). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrwg
swoja ostatnią uwagę wystosowałam do osobnika "wszytsko z nim ok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko z nim ok
hahaha czekałem na komiczne jak doczepi sie do tego słowa ale widać ze Ciebie bardziej zabolało :P, Moze być słowo "była" ? Niestety na pomarańczowych nickach nie da sie edytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko z nim ok
komiczne zostało słowo "łącznie" ;) ale widać nie ma go na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
34-letniego prawiczka i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrwg
Tak, "była" może być. Słowa "niedoszły" używamy gdy chcemy pisać o czymś co miało nastąpić ale nie doszło do skutku. I jeszcze jedno. Nie jestem komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka z herbatą
wszytsko z nim ok - tak, on wie, że jestem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMI to pajac
BMI - badania przeprowadzasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaraj sie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×