Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrynka z chyrbatą

Ma 28 lat i jest prawiczkiem... czy wszystko z nim ok?

Polecane posty

Gość cytrynka z chyrbatą

Poznałam faceta - miły, przystojny, dobrze ustawiony w życiu. Niedawno powiedział mi, że jest prawiczkiem. Niby wszystko w porządku, ale on ma już... 28 lat! Twierdzi że czekał na tą jedyną. Powiedzcie, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgdh
powinnaś się cieszyć że nie był kurwiarzem...oczywiście że wszystko z nim ok...po prostu ma zasady,teraz mało takich mężczyzn ale się zdarzają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz lepiej
gdzie takich szukać.. ciesz się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to gdzie
np. na ulicy - rozgladaj sie za jakims brzydkim , niskim i nieciekawym leszczem , masz duza szanse ze trafisz na swojego wymarzonego prawiczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccc
Akurat zasady. Brak okazji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
ok. jest to przypadek nr 2 z mojej teorii...taki co mimo samotności potrafi odnaleźć się w pracy...stąd to ustawienie w życiu o ile zwracasz uwagę na rozmiar...to jedynie to może być nie ok...ale też nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
ma nadzieje ,ze będziesz bardziej aktywna w tych sprawach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrwg
Nie znam takich przypadków w mężczyzn ale ja zachowałabym daleko posunięty dystans (aż do dania sobie spokoju) bo obawiałabym się że gostek jest jakiś niedostosowany społecznie, może ma jakieś odjechane, fanatyczne poglądy, może ręka jest jego niedościgłą kochanką a może ma niewielkie potrzeby seksualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka z herbatą
Nie jest wcale niski ani brzydki... Wręcz przeciwnie. Kobiet chyba też się nie boi, przynajmniej przy mnie wcale nieśmiały nie jest. Nie wiem czy mi to przeszkadza czy nie. Po prostu byłam bardzo zaskoczona... no i to pytanie rodzące się zaraz w głowie: dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz będzie zadyma :D Nie - z tym gosciem nie jest wszystko ok... Albo jest maniakalnym onanistą, albo jego libido ma wartość ujemną, albo... mozna wymienic setke powodów ale zaden z nich nie bedzie normalny... najłagodniejszym z nich jest strach przed kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikita
ee tam po prostu nie mial dzczescia do dziewczyn i mozesz sie tylko cieszyc z tego ze jestes pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrwg
z czego tu się cieszyć? że facet robi z siebie niepełnowartościowego samca z jakichś nieodgadnionych powodów (które dopiero mogą wyjść na jaw)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka z herbatą
komicznie - też się nad tym zastanawiam... ale my już się spotykamy jakiś czas i on bardzo dąży do bliskości. Poza tym "jakieś tam" doświadczenie chyba ma, sądząc po jego zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy 28 letnia ortodoksyjna dziewica to coś normalnego? :o Tak, skoro występuje w przyrodzie, to jest to coś normalnego. Z tym kolesiem też wszystko okej, nie każdy myśli tylko chuujem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa powodów do radsosci.... te przedwczesne wytryski, problemy z erekcją ze zdenerwowania, zero pieszczo (bo gdzie sie miał ich nauczyc).. super partner dla dorosłej kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgrgrwg
Ja miałam 28 gdy straciłam dziewictwo. Jednak biologiczne uwarunkowania kobiecych i męskich zachowań są inne, za tym idzie też kontekst społeczny... Zresztą gdyby ktoś uznał że najprawdopodobniej coś ze mną nie tak, to bym się nie zdziwiła i już moją rolą byłoby obalić domniemania (gdybym chciała). Na przykład mój narzeczony miał podstawy sądzić że jestem oziębła lub fanatycznie religijna i dopiero dowiodłam że nie... A że bałam się mężczyzn to inna historia ale już wycofana, zamknięta w sobie kobieta (w relacji z drugą płcią) ujdzie gdy życiowo jest w miarę dostosowana i radzi sobie, natomiast już facet np nieśmiały to porażka (wiemy już akurat że to tylko przykład bo nie dotyczy omawianego faceta (podobno)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka z herbatą
komicznie - no co Ty? :D to by już maksymalnie głupie było ;) nie no, chyba facet by czegoś takiego nie wymyślił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka z herbatą zobacz - połowa kobiet uwaza, ze byłaby zachwycona prawiczkiem - moze on tez mysli, ze bedziesz w 7 niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko z nim ok
rgrgrwg- ty to jesteś szczyt hipokryzji sama straciłaś dziewctwo w wieku 28 lat, a mówisz ze napewno coś jest z nim nie tak. Do autorki Jeśli podoba ci się pociąga Cie to rozprawicz go i tyle. Bo ja myślę że z tobą jest coś nie tak Już widać jak kobiety lubią prawiczków coś znim nie tak itp plus narzekania ze kiepski w łóżku :), znajdzie się setka facetów na jednego prawiczka co z nimi jest coś nie tak a zadupcyli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsko z nim ok nie używaj słów, których znaczenia nawet sie nie domyslasz... hipokryzja miałabyu miejsce wtedy, gdyby onan ie napisała o sobie w sposob równie krytyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka z herbatą
wszystko z nim ok - wiesz, ja też jestem dziewicą (no ale jestem sporo młodsza - 21 lat) i trochę się obawiam, że "w razie czego" żadne z nas nie będzie wiedziało tak do końca co robić... Chyba wolałabym bardziej doświadczonego faceta, który wprowadzi mnie w ten świat. Ale to tylko tak od strony technicznej piszę, nie zagłębiając się w uczucie. Poza tym kobiety inaczej trochę do tego podchodzą. Pierszy raz spotykam się z facetem, który by z tym czekał i dlatego się dziwię trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak wyzej ktos napisal
na 99% cos z jego fiutem jest nie tak. Znałam takiego jednego leszcza z małym fiutem, tez go zadna nie chciala. I zeby nie było - mały to nie 13 cm, on miał maksymalnie 9 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeternal
Coś w tym jest, jestem prawiczkiem w podobnym wieku ale psychikę mam całkiem zrąbaną. Na codzień tego nie widać, może ten twój też się tak maskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
jego motywacja może być bardzo różna. ale raczej z przewagą negatywnej nad pozytywną. bo właściwie to poza fobiami społecznymi trudno sobie jakiś sensowny motyw wyobrazić. z rzucaniem go to też bym się zastanowił bo bądź co bądź są gorsze rzeczy niż bycie prawiczkiem a to że ktoś nim nie jest wcale nie przesądza o tym że nadaje się do czegokolwiek ani że jest nie przesądza o tym że się nadaje. jeżeli szukasz faceta który cię po prostu przeleci to sobie odpuść bo dobrym kochankiem to koleś na pewno nie będzie. ale jeżeli nie to w nim widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka z herbatą
aeternal - co masz na myśli pisząc "całkowicie zrąbaną"?? a co do wielkości - ja się na tym nie znam ale czy u wysokiego dobrze zbudowanego faceta "to" nie jest raczej... proporcjonalne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×