Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scsc

internetowe zakupy bielizny

Polecane posty

Gość scsc

Czy kupowałyście bieliznę w sklepach internetowych swiatbielizny.pl lub sekret.com.pl? Jakie podejście do realizoania transakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łinterfresz
Ja kupowałam w Kontri i jestem zadowolona, chociaż czasem warto zadzwonić i zapytać, czy paczke już wysłali, gdy np. jej statut na stronie jeszcze się nie zmienił. Kupuję za pobraniem, więc jak nie wysłaliby paczki to nie trace na tym pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje od lat w www.zalotna.pl, niestety kupowalam w wiekszosci internetowych sklepow i duzo nerwow mnie to kosztowalo, z intymnej np czekam od roku na zwrot pieniedzy. Z zalotna jest zawsze swietny kontakt, czasem modele ktore chce sprowadza mimo ze nie ma ich na stronie. Tym bardziej teraz kiedy mieszkam w anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllyyy
Często kupuję w sklepach angielskich (Bravissimo, Brastop, Figleaves etc.) - nigdy nie miałam żadnych problemów, paczki potrafią dojść w trzy dni. Miło i szybko jest też w Melissie, za to Bellissima mnie zraziła, na przesyłkę czekałam miesiąc - nawet strajk poczty w tym okresie nie usprawiedliwia takiego czasu oczekiwania. Tu jest blog o niektórych sklepach: http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/ A tu wątek z omówieniami wielu więcej: http://tnij.org/ssklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllyyy
Lupo tak, jeśli jest się dość solidnie zbudowaną kobietką z malutkim biustem: na ich najmniejszy obwód trzeba mieć minimum 75 cm pod biustem, mierzone bardzo ściśle i bez powietrza, a w biuście swobodnie max 92 (czyli rozmiar na ichnie 70E).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łinterfresz
Wąskie obwody ma Gorsenia - kupiłam ostatnio jeden model o obwodzie 70. Teoretycznie powinnam nosić 65, ale ta 70tka jest naprawdę wąziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×