Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Co sadzicie o tym kojcu? Warto kupic?

Polecane posty

Gość kogo stac tego stać
ja mam łóżęczko za 80 zł,wole żeby dziecko było pięknie ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole być biedna
niż taka gruba świnia jak mamusia Maniuli!!!!! dziewczynkja ładna,po tatusiu ale mama nrzydka i gruba jak swinaiA!!! Ty maniula powiedz ino hgdzie ten facet ma oczy!!?? napewno cie zdradza bo fajny facio!!daj numer to ci pokaze ze cie zdradza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jak dobrze że tu spojrzałam!!!!! Absolutnie nie kupuj od sprzedawcy marvellka to jest ten link nr 2 wiesz co mi sie stalo?kupilam od niej dwie rzeczy naraz żeby przyslali za jedna cene...kupiłam mate edukacyjna za 140zł i kojec z wibracjami za 350zL!!!!!!i wiesz co....mata była z dziurami-jakby wypalonymi niewiem czym...a kojec -ten dół zle zszyty.jak tylko wlożylam tam dziecko zaraz sie urwalo!i najlepsze ze nie uznali mi gwarancji bo stwierdzili ze dziury sama zrobilam a przy kojcu to dzieck oza ciężki albo dorosły sie tam polożył!!!! NIGDY JUŻ NIE KUPIE NA ALLEGRO!WOLE DAC WIECEJ I WIDZIEC CO KUPUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz spróbować ale od tej idiotki nie kupuj!wstrętne babsko!!!!! i wiesz chcialam dac negatywny komentarz to krowa zablokowała!!! ale zrobie tak ze teraz czekam na list aktywacyjny i pod nowym nickiem zamowie cos taniego i wtedyt dam taki koment że sie za przeproszeniem ZESRA1ale sie wkurzylam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinnaś się wypowiadać
wole być biedna-----> dziewczyno Ty jesteś nienormalna. Znam dziewczynę o 40 kg grubszą od MaManii, która ma takiego faceta, że aż oczy bieleją na jego widok. Niejedna próbowała jej go odbić, ale żadnej się nie udało. Na tym polega prawdziwa miłość. Ale co Ty o tym możesz wiedzieć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie ten chcicco...zielony.Kolor naprawde taki ciepły jak na zdjęciu....produkt jeden z tańszych,i powiem ,że jestem w miare zadowolona.Śtabilny.......materac wygodny tylko..moze ja mam tylko felerny model ,może nie potrafie go rozłozyć ale idzie mi to długo.dziwne zatrzaski w bokach...i jeszcze jedno.Zauwarzyłam ostatnio ,że naokoło suwaka zaczyna rozchodzić sie materiał.Może dlatego ,że mój starszy syn non stop otwiera małej bok i bawi się z nia a może dlatego że łóżeczko tanie to i mało fachowo wykonane.ogólnie za takie pieniadze niema co wymagac,ale mysle że bedziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziękuje wszystkim za wypowiedzi NA TEMAT. wiec nauczona doświadczeniami postanowilam najpierw zobaczyc na zywo te kojce. pojechalismy do sklepu w takiej miejscowości pod Krakowem i jak to zobaczylam to sie przestraszyl am... to wyglada jak namiot!!!! i ma konstrukcje namiotu!!! wszystkie te bajery sa tak male że chyba dla lalki a nie dla dziecka ( mówie o przewijaku torbie na akcesoria itd) te niby wibracje i lampka to taki piesek doczepiany do lózeczka- trzesą sie boki łózeczka a materacyk zostaje na miejscu. Lampka to jak latarka a muzyka jest glosna i irytujaca. Materacyk tak twardy że niewyobrazam sobie zebym mogła dziecko na tym polozyć. Jestnym slowem KICHA!!!!! Oglądalam tez sliczne kojce z gracko. piękne solidne z dobrym mteracem i wogole ale za 1400 zł... Tyle to narazie nie mam szczegolnie ze wczoraj podczas wizyty w sklepie w foteliku- nosidelku zniszczylą się rączka. Maniula znów zaliczylaby wypadek ale naszzceście tatuś ja zlapał. Powiedziano mi ze fotelik jak najbardziej moga mi naprawić ( jest na gwarancji) i tk do miesiaca powinien być :-o Kupilam nowy fotelik taki od 9 do 18 kg zoty rozkladany do spania. Malej w nim wygodnie ale popłynelismy 500 zl... ale z 2 strony i tak trzeba bylo kiedyś kupić bo z tamtego to już jej nogi wystawały i główka powoli też. No i wrociliśmy do domu a tu taka niespodzianka. Dziadziuś przywiozł dla Mani łóeczko. Po mojej siostrze ale powzmacniane dodatkowymi listwami i kolkami. To się napewno nie rozleci! Musimy je sobie tylko pomalować i Mania bedzie miala łóżeczko. Ciesze sie ze coś mnie podkusilo i pojechala sprawdzic te turystyczne bo bym kupila kolejny badziew za duże pieniądze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te chicco sa naprawde ładne. też widzialam je w sklepie i wydaja sie stabilne, ale maja jedna wade- maja tylko jeden poziom meteracyka a ja potrzebuje żeby byly 2 poziomy. Pewnie gdyby nie to to byśmy sie zdecydowali na takie chicco albo jane bo z jane tez byly cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani a w jaki sposób malenkie dziecko doprowadziło do rozpadu klasyczne,zdrowe drewniane łózeczko? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy takie zdrowe. wydawalo sie solidne a tu niespodzianka. pewnie byl z mokrego drzewa zrobione i jak zaczelismy grzac w centralnym to sie drzewo rozescho i te metalowe wkrety ktore podtrzymuja dno wypadly... No i dno sie obsuno Mania sturlala sie na ziemie a dno spadl na nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to było nowe łózeczko? zdrowe bo z naturalnego surowca-to miałam na maysli?:D Bo jesli NOWE,to niezłą afere bym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaD
ja bardzo polecam łóżeczka turystyczne. jest bardzo dobre ( sama do niego weszłam nie raz ) jest bardzo wytrzymałe. A na dodatek możesz je wszedzie zabrać ze sobą. bardzo dobrze sprawdza sie latem , u nas zawsze jest pełno komarów więc przykrywam tylko tą moskitierką i.....żadnego ugryzienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmani jezeli Mania bedzie takim wulkanem energetycznym jak Oliverek:D to nie radze Ci kupowac kojca tylko niestety lozeczko bo moj prwie 8mczniak szaleje ze taki kojec to dawno zlozylby sobie na glowe nie wspomne o sciaganiu karuzeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak się cieszę, że udało Ci się te łóżeczka zobaczyć na żywo! A dziadziusiowy prezent spadł z nieba. Dobrze, że się wszystko ułożyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×