Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Co sadzicie o tym kojcu? Warto kupic?

Polecane posty

Zastanawiam się nad łózeczkiem turystycznym dla małej. Znalazlam takie. Ma otwierany bok i rożne takie bajery, tylko czy bedzie wytrzymale? Kolorami mnie nie urzeklo ale pewnie córce bedzie się podobać bo jaskrawe barwy ja przyciągają. Sama nie wiem. Warto? Nie warto? http://www.allegro.pl/item251981989__eurobaby_kojec_lozeczko_daszek_wibracje_bujak.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje go do spania w domu. po naszej ostatniej przygodzie z drewnianymi lozeczkami nie wloze malej do zadnego drewnianego łozeczka chocby nie wiem jak solidnie wyglądało i ile atestów mialo. Moze takie cos bedzie lepsze a przynajmniej lekkie jak nie daj Boże znow mialo by sie na nią zwalić to przynajmniej nic jej mocno nie uderzy bo to przeciez materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, z perspektywy patrząc, to wydaje mi się, że nie warto kupować, jeśli rzeczywiście nie zamierzasz dużo podróżować. Tak naprawde, jak dziecko zaczyna chodzić (zwykle około 12 miesiąca życia), to i tak ten kojec będzie pełnił rolę łózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jedyna ale ja właśnie kupuje cos pod kątem \"łóżeczka\' bo to które do tej pory mielismy sie rozwalilo :-o narazie mala śpi w wiklinowej kolysce ale juz coraz bardziej zaczyna sie podnosic i przekrecac i ta kolyska jest niebezpieczna wiec zastanawiam sie nad tym kojcem ktory u nas po wlozeniu dodatkowego materacyka pelnilby funkcje łózeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee!!!no to tym bardziej bym kupila,w takim lozeczku dziecko na pewno sobie krzywdy nie zrobi.ja nie mam kojca,ale ten kto ma jest zadowolony(pytalam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ też teraz kupujemy, tylko raczej z Chicoo bo podobno bardziej wytrzymałe, podobno.. ja już miałam bujaczek z wibracjami, które miały do uspokajać a działały na niego jak płachta na byka :) ale jak Mania nie boi się wynalazków to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam jeszcze takie http://www.allegro.pl/item252059291_lozeczko_kojec_mb809drc_s_max_wyposazenie_.html z tym wystrojem to juz w sumie nie patrze na to. byleby malej bylo wygodnie i nic jej sie w nim nie stalo to najwazniejsze. blondyna ja nie mam pojecia jak Mania reaguje na wibracje bo nigdy nie sprawdzaliśmy. ale np hustawke z gracko uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore wybrac? chce jej dzis zamówic bo zanim to dojdzie to troche potrwa ( tak pewnie do konca tygodnia). Pomóżcie mi bo nie mam pojęcia. wszystkie sa śliczne. Mam nadzieje ze beda wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnas wybrac jakis neutralny kolor,Paulka ty młoda babka jestes napewno(???) zdecydujesz się na drugie dziecko i co włożysz chłopca do różowego łóżeczka dziewczyno Giertych to by Cię wyklął :-D Takze ja stawiam na neutralny kolorek ja widziałam fajne z Esprite juz z materacem dla maluszka ale nie miało takich bajerów typu wibracje i inne ale czy to jest najwazniejsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo toś ty bogata
mnie by nie bylo stać :-) ale jak stac to czemu nie,tyle że mi sie nie podoba!!!!Paskudne kolory!!!! A jesli moge zapytać to imie wybrane dl;a córy bo uwielbiasz fil SAMI SWOI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, a jaką masz gwarancję, że to plastikowo-szmaciano-aluminiowe coś trzymające się na \"wcisk\" i na plastikowy zawiasik Ci się nie rozpadnie? Wiem, że spotkała Cię przykra przygoda z drewnianym łóżeczkiem, ale klasyczne łóżeczko, porządnie skręcone na metalowe śruby, naprawdę wygląda porządniej niż te bujające się i chyboczące na wszystkie strony łóżeczka turystyczne. Widziałaś takie kiedyś na żywo? Takie łóżeczko ma \"konsystencję\" namiotu. Na mnie ta konstrukcja nie wywarła zbyt pozytywnego wrażenia. Naprawdę radzę najpierw obmacać w sklepie, a dopiero potem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego typu łóżeczka badałam w hurtowni Bajka we Wrocławiu, i bujając nimi odniosłam dokładnie takie wrażenie, jakbym bujała namiotem. Łóżeczko traciło kształt prostopadłościanu, odkształcałcając się do postaci równoległościanu. Pewnie dużo zależy od modelu, tak jest ze wszystkim, wiadomo. Ale ja po tamtym \"obmacaniu\" nie kupiłabym w ślepo łóżeczka na Allegro, za prawie 300 zł, bo już wiem, że buble się zdarzają i to wcale nie rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do MaMani
Z tych, które wkleiłaś, to najbardziej podoba mi się 2 i wydaje się być najbardziej stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do MaMani
MaMani w całym topiku wkleiła 3 linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jedno to droższe
i w dodatku brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nie podobają ani jedno! natka900 ten twój link-super kojec ni oi tani! a te są bardzo drogie i brzydki!ja jestem bardziej przekonana do Chicco i jeszcze połowa ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale oooookrooopneeeee!!!!! zgadzam sie z katasia1234 chicco najlepsze i dziekuje,bo zamawiam też taki tyle że niebieski :-) daj znać jak dostaniesz i czy bedzie rzeczywiście tak ładne jak na allegro na roczniku86 :-) to zaraz zamawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli255
ja też sie zastanawiam nad kupnem łóżeczka turystycznego, przynajmniej dziecko nie uderzy sie o drewniane szczebelki i nie włoży między nimi nogi czy ręki. Niech się wypowiedzą mamy, które mają takie łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się podobają
Są drogie bo mają bajery: funkcja kołyski, wibracje, muzyczka, jaskrawe kolory, maskotki, jakieś półeczki itp. itd. Zresztą ta cena na Allegro nie jest taka zła. W normalnym sklepie kosztują coś koło 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×