Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

kobitki wracam do lozeczka wypije ciepluska herbatke i obejrze sobie cos - jak relaks to relaks odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co do waszego pytania odnośnie sexiku to u nas post i pewnie potrwa pewnie do końca, w poprzedniej ciąży mieliśmy całkowity zakaz i teraz postanowiliśmy że tez się wstrzymamy tak na wszelki wypadek bo wolimy nie ryzykować(złe doswiadczenia z przeszłości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia ja od wczoraj jestem juz na 13 stronie(nie mialam za bardzo czasu czytac) ten topik\"wpadkowy\" :D ale mowie wam jak dojdziecie do wpady w kibelku kiedy ktos sie zalatwial to pozrywacie boki hehehe starankami nie nalezy sie za bardzo przejmowac, kochac sie kiedy tylko jest ochota a nie na siłe :) ja jem obiadek i ide na tv moze cos ciekawego bedzie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
NICK .........WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO .....CYKL Fisia ........29 ....śląskie......Marta 3lata ...4 cykl Gosia ........21 ....Łańcut......................7 cykl Dziubassek....21.....Trójmiasto..................2 cykl validos27 ....27 ....Kraków -....................5 cykl Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok..1 cykl Demiluna .....26.....Anglia ......Wiki 3 lata....ciąża Vichy ........27 ....Śląsk........Karol 6lat ....ciąża Wiktoria1980. 27.....USA.........................3 cykl Sylwia .......29 ....Trójmiasto . ...............ciąża Mar--gerita...26 ....Warszawa....................ciąża Herbatka .....28.....Warszawa........................ Lake tahoe........................................... Maliwina29....29.................................1 cykl Dafodilek .......................................1 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciążą malwina......29......Warszawa...............1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
cześć, właśnie wpisałam się do listy....czekam na miesiączkę to już 34 dzień....cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
niestety ale moje przeczucia się nie sprawdziły:( chybaże test źle wyszedł....dzisiaj rano robiłam i nistety jedna kreska :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
bardzo zazdroszczę wszystkim dziewczynom zwlaszcza sylwi z nią rozmawialam i wiem ze oczekiwala na ta wiadomość...podobnie zreszta jak ja, ja niedostalam jeszcze miesiączki ale po zrobieniu dzisiejszego testu chyba się wszystko wyjaśnione :( sylwia bardzo się cieszę z Waszego szczęścia:) mufcia z Twojego też dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
jakieś 5 miesięcy temu skonczyłam brac tabletki...chcielismy odczekac trochę wg wskazać lekarza zreszta, po tabletkach 28, pozniej 29, ostatni cykl tzn przed tym mnie zaskoczyl bo az 38 ale wtedy jeszce uwazalismy a teraz 34 myslalam ze moze się udalao a tu nic :( jedna kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
podkreślam ze tabletki baralm jakies 1,5 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina29 ja bym poczekała do 39 dnia cyklu skoro ostatnio miałaś 38 dni i jak @ się nie pojawi zrób test jeszcze raz ( ja już wcześniej pisałam ża u mnie test wyszedł dodatni dopiero w 12 dni po dniu spodziewanej miesiączki a cykle zawsze 28 dniowe-wcześniejsze były negatywne), a tak pozatym to faktycznie cykle muszą ci się wyregulować u jednych wszystko wraca do normy po pierwszym okresie u innych może to trwać nawet kilka miesięcy. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrufcia
mampodobne objawy jak Sylwia oprócz porannych mdlosci... z reszta dzieli nas niewiele mi termin wychodzi okolo 07.07.2008 Poza tym czuje sie znakomicie :) cala w skowronkach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UAKTUALNIAM TABELKE 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO .....CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata ......4cykl 🌻Gosia ........21 ....Łańcut.............................7cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.......................2cykl 🌻validos27 ....27 ....Kraków -.........................5cykl 🌻Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok....1cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża 🌻Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża 🌻Wiktoria1980.27.....USA.............................3cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa.....................ciąża 🌻Herbatka ....28.....Warszawa.......................... 🌻Maliwina29...29.......................................1cykl 🌻Dafodilek ..............................................1cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌻Wiktoria80..27............................................. Dziewczynki uaktualniajcie tabelke w raz ze zmiana jakis danych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO .CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata ....4cykl 🌻Gosia ........21 ....Łańcut...........................7cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.....................2cykl 🌻validos27 ....27 ....Kraków -........................5cykl 🌻Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok..1cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata.......ciąża 🌻Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat .......ciąża 🌻Wiktoria1980.27.....USA.............................3cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ..................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa.....................ciąża 🌻Herbatka ....28.....Warszawa...................... 🌻Maliwina29...29......................................1cykl 🌻Dafodilek .............................................1cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie..................ciąża 🌻Wiktoria80..27.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌻Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌻Gosia ........21 ....Łańcut............................7 cykl 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto......................2 cykl 🌻validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌻Michelle......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok...1 cykl 🌻Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata........ciąża 🌻Vichy ........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ........ciąża 🌻Wiktoria1980.27....USA..............................3 cykl 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża 🌻Herbatka ....28.....Warszawa...................... 🌻Maliwina29...29......................................1 cykl 🌻Dafodilek .............................................1 cykl 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌻Wiktoria80..27.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WiEk....MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ........CYKL Fisia .................29 .....śląskie..........Marta 3lata .............4 cykl Gosia ................21 .....Łańcut -....................................7 cykl Dziubassek.........21......Gdańsk -................................... 2 cykl validos27 ...........27......Kraków -................................... 5 cykl Michelle.............21......kuj.-pom.........Daniel 1,5ro.k.........1 cykl Demiluna ...........26......Anglia ............Wiki 3 lata..............ciąża Vichy ................27 .....Śląsk..............Karo l 6lat...............ciąża Wiktoria1980......27......USA..........................................3 cykl Sylwia ...............29 .....Trójmiasto . ...............................ciąża Mar--gerita.........26 .....Warszawa..................................ciąża Herbatka ...........28......Warszawa..................................... Lake tahoe........................................................................ Maliwina29..........29......Warszawa.................................1 cykl Dafodilek ..................................................................1 cykl mrufcia .............21......Dolnośląskie...............................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejko jejku - ale nas się dużo zrobiło 🌼, fajowo, dawajcie dziewczyny to szczęśliwy topik tfu tfu.!!!!!! kobiety drogie - apropo sexu - w mojej głowie wojna!! nie mam ochoty bo piersi są starsznie bolące, nie mogę się dotknąć. Cóż 2 razy się odważyłam ale nie należało to do przyjemnych rzeczy :( , oststnio nachodzi mnie także myśl czy można w tak wczesnej ciąży uprawiać sex? to 5 tydzień. troszkę się obawiam,żeby wszystko było ok a z drugiej strony jak czytam to podobno można się sexić bo dziecko jest w środku chronione - to jak to jest wkońcu Kochane co? Wy mądre jesteście to powiedzcie ;) :) mam jeszcze pytanie odnośnie badania u gina - jak pójdę 1-raz w trakcie ciąży to będzie to badanie normalnie jak zawsze czyli to nieprzyjemne macanko po jajnikach? USG dopochwowe? czy jak to wygląda ? buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
Demiluna poprawiłaś mi humor mam jeszcze troszkę nadziei...:), którą właśnie dostałam od Ciebie :) w sumie już się nastawiłam, że jeżeli nic nie będzie to trudno widocznie to jeszcze nie mój miesiąc :) zostało mi tylko uzbroić się w cierpliwość. Dzisiaj rano nie mogłam się doczekać, zwykle wstaję przed 6 rano, dzisiaj się obudzilam o 5 i od razu zrobilam test....tak czekałam, ale trudno... Ojej już przestaję się nad sobą rozczulać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita o sexie w ciazy nie mam pojecia najlepiej zapytaj gina on ci wszystko dokladnie powie. Demiluna widzisz jaka telepatia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok cmok cmok kochane moje babeczki ale kuna naskrobałyście tu fiu fiu to mi się podoba. Vichy koffana moja swatowo jutro masz wolne to prosze z rana z fisią popsiac :D:D duuuuze buuuziole dla Karolcia😘 pozdro dla żona i 😘 maleństwu w brzusiu Harbatka ma racje kontakt z tatusiem musi być!!!:D:D:D:D kochane ja w ciąży to miałam taką chcice ze szok a jeszcze na sam koniec jak urodzić nie mogłam i kazali mi się sexić to mój m. był biedny.no i chyba po tej ciązy erotomaństwo mi zostało.:D:D demiluna nie wiem czy mam Ci współczuć tego postu??? w każdym razie dla dziecka się robi wszyyysto. Dziubassek no ten topik z tymi wpadkami jest zaj****sty. malwina 29 🌼 Ty to sobie nie myśl ze teraz zaciązysz.masz czekać na mnie koniec i kropka.kochana zaciązymy w listopadzie :D:D:D:D:D kochana z tymi tabletkami anty to taaaak róznie bywa ze nie wiem.ja kupe lat brałam i co??? z mała zaciązyłam w drugim cyklu a teraz kapa. kochane mnie to niekiedy takie głupoty do łba przychodza ze ostatnio to się zastanawiałam czy jak mi cesarke robili to może mi tam coś \"urwali\":D:D:D:D mrufcia zycze Ci obyś nie miała objawów w ciązy.tzn tych nie fajnych. mar---gerita 🌼 ja to mysle ze to macańsko Cie nie ominie jak pojdziesz do ginka.no powinien Ci zrobić dopochwowe USg no i pewnie dostaniesz skierowanie na badania.kochana jak bedziesz miała zdjecie malenstwa to chcemy kserokopie tutaj hihi no i Fisia znowu się rozpisała ...posiedze sobie tutaj teraz z Wami bo jestem\"odrobiona\"a na starania jeszcze za wczesnie bo mała fisia jeszcze nie śpi. 😘😘😘 kochane buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze ja na chwilkę bo oczywiście M w domu ma wolne kilka dni i mam zakaz przesiadywania często na komputerku :(. fisia 🌼 - macanko będzie? o kutwa !!! nie nawidzę tego, to yroszki boli jak gniecie brzuch ( a chudzina nie jestem:) ), miałam nadzieję,że jak pójdę tego 15 listopada (7,5 tyg.) to będzie USG maciczne jakieś czyli bez \"grzebania\". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) dołaczam do was jako mloda swiezoupieczona wrecz męzatka ;) od tego cyklu zaczynam staranka. Narazie mam okres ale juz sie konczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
fisia - a ja mam jeszcze nadzieję, że zaciążę....kurcze objawy mam wszystkie co tutaj opisujecie oprocz tego, że nie wymiotuję i nie mdli mnie...pozatym bolą mnie piersi...dol brzucha parę dni nie bolal dziaj znow zaczał pobolewać, takie klucie delikatne pozatym boli mnie glowa narastająco i cały dzień już od jakiegoś czasu chce mi się spać i ciągle jestem zmęczona...aż moj mąż nie wytrzymuje ze mna ale i tak est bardzo kochany on tez czekal na ten test...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina 29
"kurde no" ile masz lat i skąd jesteś? Czy to Twoje pierwsze starania czy masz już jakieś dzeieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina29 eh trudno powiedziec ja tez mialam wiele razy te wlasciwe objawy i co? i dupa wyszla z tego:O Fisia nie fisiuj:P kurde no witaj🌻 napisz nam cos o sobie...ja tez swiezo upieczona mezatka tyle,ze juz miesiac po slubie a ty widze prawie 3 tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina - ja po pierwszym cyklu mialam wszystkie objawy ciazy jakie tu dziwczny opisuja az do okresu :( tak moze dzilac nasza babska wyobraznia zjedna tylko roznica ze mi az tak mocno sie nie spoznil 1, 2 dni Ale kazda z nas jest inna wiec u ciebie moze to faktycznie ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 29 i dopiero pierwsze staranka. ale cholera powiem wam ze az sie boja zaczac tak na powaznie starac, boje sie rozczarowan przychodzących wraz z okresem ;( tyle sie tu o tym naczytalam.. czasem niektore topici nie nastrajaja optymistycznie, doluja wrecz. Jak jedna laska zabilaby druga za dwie krechy na tescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×