Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisiu -- przykro mi z powodu Twojego Dziadka. Niezbyt się dziś czuję... słabo mi od rana. Stanik mnie uwiera, zaraz się wścieknę i go zdejmę, wrrr... Nie tyle mam mdłości, co straszne osłabienie. Nie podoba mi się to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos27 zazdroszcze:) ja nie umiem jezdzic na nartach nie mowiac juz o tym ,ze gory widzialam jakies 7lat temu:O Gosiu ja chyba przechodze owulke bo czuje klocie z jajnikach i zaobserwowalam wiecej sluzu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nici z wyjazdu w góry... mieliśmy na sylwestra do Bukowiny jechać, tak się cieszyłam :( no dziś to depresja totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka ja tez sie cos słabo czuje od kilku dni, boli mnie ciagle glowa(tylko bym lezala i spala) i bola mnie stawy:O nie wiem co jest czy to jesienne przesilenie, czy depresja czy zwykla melanholia:O Gosiu u mnie etz strasznie zimno:O brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbataka chodz ze mna ulepimy bałwanka na pewno poczujesz sie lepiej ;) Dziubasku w ktorym dc jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno w tym miesiacu nie zaciążę bo... szlag mnie trafi czemu tej owulacji nie ma :( wydaje mi sie ze to bedzie miesiac bezowulacyjny :( czasem tak bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka jak ci malo sniegu to moge ci troche przyslac ŁAP ******************************************** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ************ *************** *************** Gosiu 14dc nie zamartwiaj sie na zapas, skad wiesz moze przegapilas cos:P w tym miesiacu musza kolejze zaciazyc;) Fisia pamietaj mialas zajsc w listopadzie, trzymam za słowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam śnieg, u mnie w nocy popadało, ale tak mało, że trawników nawet nie pokryło. Dziękuję za śnieżek :) No statystycznie to napewno któraś zaciąży w tym miesiącu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek jak 14 dc przeciez Ty mialas @ wczesniej ode mnie :/ kiedy mialas @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
======== === === === === === === === == === == == === === === === ====== ======== === === === == ==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a ty na nartach jezdzisz czy co:P =======++=========+++======== =======++=========+++========

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to mi sie popierprzylo :( ja mialam 24 pazdziernika. Ty jestes dziasaj w 14 dc fakt po prostu ten czas mi strasznie szybkol leci... dziaja dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia..bardzo mi przykro ;( coz, to prawda ze listopad to miesiac kiedy odchodza starsi ludzie..moja babcia tez zmarla w listopadzie. Bylo to 10 lat temu a ja nadal to pamietam jakby to bylo wczoraj. Pamietaj jednak jedno - jak ktos umiera to na to miejsce zawsze rodzi sie ktos nowy ;) wiec...Dziadek na pewno o Tobie pamieta! i wkrotce pojawi sie Twoj dzidzius!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu te nasze cykle to sa jakies dziwne a ten na pewno:) co do nart to ja normalnie pokochałam ten sport!!!teaz 3 sezon na nartach ale normalnie juz sie nie moge doczekac! dziubasek !!! wiec walcz jak owulacja jest:) herbatka co to za depresja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos a cos ty myslala:P dzialam dzialam :P hehe niestety ja jestem straszny zmarzlak i zime tak sobie trawie:O uwielbiam za to widok puchu snieznego i spadajace platki mmmm pachnie mi w tedy choinka i swietami;) ale sie rozmarzylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos nie obserwowalam nigdy swojego cylku to moj pierwszy raz :) nie obserwowalam i moze dlatego nie zachodzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos -- to tylko nastroje ciążowe, dziś akurat jest ten gorszy. No i stanik poleciał do torby.. o niebo lepiej, uff. Czyżby pora na większy? Kupię taki sportowy, żeby się rozciągał razem z cycem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Harbatka ale mnie rozweselilas;) moze powoli kup sobie namioty zebys pozniej zmiecicla:P hehe tak sie smieje ale zazdroszcze tych rosnacych brzusiow i cycusiow i tego nastroju zmiennego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka:) wiec dla Was:):) na poprawe nastroju Gosiu to mój 2 cykl wiec tez powiedzmy ucze sie:) alez mi sie nic nie chce:(:( spac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×