Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gosiaczku wszystkiego najlepszego z okazji imienin :-) Ja mam dopiero w czerwcu ale i tak u mnie w rodzinie się nie obchodzi Też kiedyś słyszałam o metodzie poduszkowej,ale nie stosuję żeby mąż pomslał,że sex traktuję jedynie jako akt służący prokreacji;-);-) Boję się,że to go odstraszy ;-) Powiedzcie mi proszę czy piersi zaczynają Was boleć od razu po owulacj,i,bo jakoś nie przyobserwowałam a z moimi dzieje się coś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko ja tez sle najlepsze życzenie ❤️🌼 FASOLKI:):) FASOLKIi FASOLKI:):) hahaha moze jedna wystarczy:) dziekuje za podanie mojej ostatniej @ :) mergerita:) zdjecie fasolki:) cos pieknego:) powies na lodówce:)zmykam do meza:) całuski!!! aha dzisiaj chciałam zbadac szyjke i mam strasznie duzo takiej białej mazi:( :( mleczna i biała!!!! mam nadzieje z to nie grzybica:( bo nic mnie nie swedzi!!!!i nie piecze!!! kurcze ale my kobiety jestesmy dziwne:( i niejednoznaczne!!! i nic nigdy nie wiadomo:( mam nadzieje ze to zadne zapalene sie nie przyplatało:( pieknych snów\"_❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko ja tez sle najlepsze życzenie ❤️🌼 FASOLKI:):) FASOLKIi FASOLKI:):) hahaha moze jedna wystarczy:) dziekuje za podanie mojej ostatniej @ :) mergerita:) zdjecie fasolki:) cos pieknego:) powies na lodówce:)zmykam do meza:) całuski!!! aha dzisiaj chciałam zbadac szyjke i mam strasznie duzo takiej białej mazi:( :( mleczna i biała!!!! mam nadzieje z to nie grzybica:( bo nic mnie nie swedzi!!!!i nie piecze!!! kurcze ale my kobiety jestesmy dziwne:( i niejednoznaczne!!! i nic nigdy nie wiadomo:( mam nadzieje ze to zadne zapalene sie nie przyplatało:( pieknych snów\"_❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku wszystkiego najlepszego z okazji imienin :-) Ja mam dopiero w czerwcu ale i tak u mnie w rodzinie się nie obchodzi Też kiedyś słyszałam o metodzie poduszkowej,ale nie stosuję żeby mąż pomslał,że sex traktuję jedynie jako akt służący prokreacji;-);-) Boję się,że to go odstraszy ;-) Powiedzcie mi proszę czy piersi zaczynają Was boleć od razu po owulacj,i,bo jakoś nie przyobserwowałam a z moimi dzieje się coś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku wszystkiego najlepszego z okazji imienin :-) Ja mam dopiero w czerwcu ale i tak u mnie w rodzinie się nie obchodzi Też kiedyś słyszałam o metodzie poduszkowej,ale nie stosuję żeby mąż pomslał,że sex traktuję jedynie jako akt służący prokreacji;-);-) Boję się,że to go odstraszy ;-) Powiedzcie mi proszę czy piersi zaczynają Was boleć od razu po owulacji,bo moje zrobiły się tkliwe. Do tabelki @miałam 31.10 i mam 30dniowe cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co poprawie,że Daniel ma rok i 8 miesięcy to ktoś mi zmienia na półtora roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od porodu wogóle piersi nie bolą ani w trakcie ani po @ Tylko w tym cyklu mam sutki strasznie drażliwe. Przed ciążą to mnie bolały na kilka dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* wszytskiego najlepszego!!!!!!!! Moja siocha też Gosia,ale ona w czerwcu obchodzi.Ja swoje mam już za pare dni,bo 25 listopada :-) Tak skromnie o tym wspomniałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :-) chcialabym sie dolaczyc do was :-) od niedawna staramy sie o dziecko i aktualnie jestem okola tydzien po spodziewanym okresie a @ nie ma :-) kilka dni temu mialam bole w dole brzucha, mam zawroty glowy ale testu jeszcze nie zrobilam. ze strachu zeby nie zapeszac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Jak Ty to wytrzymujesz :-D Spokojnie możesz zrobić test o każdej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciezko wytrzymac :-) mysle ze zrobie test w poniedzialek ale chyba od razu z krwi beta hcg bo jakos mi sie wydaje pewniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu:) wszystkiego naj naj:) a przede wszystkim fasolki:) dziekuje za podanie mojej ostatniej @:) margerita dbaj o siebie i fasolke:) kurde no :) mój sie tes smiał ale jak mu powiedzalam ze to podobno działa to juz sie nie smieje:) małgosiu:) moze zastosujemy metode poduszkowa:):) millenia witamy:) moze czas zrobic test:) aha badałam szyjke i wiecie co jak wyciagłam palec cały był w białym gestym śluzie!!:( mam nadzieje ze to zadje zapalenie i tak jest przed @ nic mnie nie swedzi ani nie piecze! ale sie przestraszyłam! szyjke badam od tego a raczej d połowy cyklu i dopiero zauwazam wszystko !! ale ten biały gesty mnie przestraszył:( zmykam na film tylko mnie kochaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos, co do sluzu to ja kilka dni temu mialam takie \"sluzowe czopy\" (sorry za doslownosc :-D) geste zbite takie.... tez nie wiem co to bylo w kadym razie nigdy tego nie mialam wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle a czemu tak podejrzewasz?? czy taki sluz cos oznacza? bo ja przyznam ze nie wiem.. ja az sie boje tak myslec zeby sie nie rozczarowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed @ zawsze śluzu sie mało,praktycznie wcale go ni ma,a jak sie4 zajdzie w ciąże to pojawia sie dużo gęstego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń,samych radosnych chwil z ukochanym i rychłego zaciążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle Ale teraz mam juz normalnie, dosc sucho... zobaczymy, co bedzie to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i dolaczam si do zyczen dla gosi :-) chociaz jeszcze sie nie "poznalysmy" :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle sprawdzam śluz,szyjkę,piersi-to już chyba obsesja!Nic podejrzanego się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenia witaj, podaj dane to wpisze cie do tabelki wiek,miejscowosc, posiadane potomstwo,cykl staran i ostatnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻 Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.1 cykl......18.10 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl...26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl...31.10 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl........01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.............1 cykl........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Bardzo wam dziekuje za życzenia. Witaj Milenka ;-) co do Twojego sluzu. Jesli mozesz to opisz jego barwę. Validos kochana jesli Twoj sluz jest gesty i biały to spokojna glowa. Jestes w fazie poowulacyjnej. Mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek : 25 lat, katowice, potomstwa narazie brak :-), cykl 2, ostatnia @ 3.10. dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos dni nie płodne lub ciaza. Nie martw sie i nie stresuj. Milenia przepraszam za przekrecenie nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, wiec najpierw byl sluz bialy i gesty, i tez jak wyjelam palec to bylo go mnostwo ale to akrat mam normalnie co cykl a po nim zaraz te \"czopy\" (tak to nazywam bo to byly takie zbite geste \"kulki\".. jesli dobrze pamietam to bylo to jakby przezroczyste, ale troche ciemnej barwy... pozniej caly sluz zniknal i aktualnie jest sucho. nie wiem czy cos z tego rozumiesz, moze napisalam zbyt chaotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena Kochana nie chce cie straszyć sluz zielony brązowy itp swiadczy byc moze o uplawach grzybicy lub innych infekcjach itp i moze dojść do przesunięcia sie @ Ale niekoniecznie. W ciazy kobieta jest poddatna na tego typu infekcje. Moja droga jesli @ miałaś 3.10 to nie ma na co czekać. Najwyższa pora na test lub bete hcg. Zycze 2 kreseczek lub rosnącej bety ;-) Mam nadzieje ze cie nie przestraszyłam o tym sluzie. Nie jestem lekarzem to tylko przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu, czyli jednak sie zle wyrazilam :-) te czopy byly przezroczyste, tyle ze moze poniewaz byly zbite wydawalo sie ze to jest ciemniejsza przezroczystosc :-) a co do infekcji to raczej wykluczam na 99% bo jestem na to bardzo wrazliwa i gdyby to byla infekcja to bym miala juz jakies pieczenie. a nic nie ma takiego. a tak sie nakrecilam tym mowieniem o sluzie ze sobie eraz sprawdzilam i znow mam mnoswta bialego gestego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale my mamy objawy:):) ja to juz sie czasem smieje sama z siebie:):): ale cóz moze jakos z Wasza pomoca przetrwam do @Gosiu:) Ty to zawszedpowiesz na nasze nurtujace pytanka!!!:) dzieuje łep mi peka!!!!! wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×