Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

czesc kochane dziewczynki, alez poklachalyscie ale to dobrze jest przynajmniej co czytac, wirus przechodzi a wiec chyba bede zyla - jeszcze dwa, trzy dni i powinnam wrocic do siebie najwazniejsze ze najgorsze juz minelo a no i wstretna minie i kolejny 4 juz cykl nadzieji czas bedzie zaczac :) moj m wczoraj powiedzial cytuje \" kochanie ja sie tylko jednego boje ze jak bedziesz w ciazy to bedzisz niemozliwa przez te hormony ? nie wiem ja wytrzymam ?spojrazalam na niego z nietega mina a on na to ze kazde kilka dni przed miesiaczka on doskonale z trzech lat pamieta. Alez sie usmialismya i nie wiedzailam ze on tak na moj okres reaguje a raczej odbiera -- ja tam nic szczegolnego, innego prze @ nie zauwazalam do tej pory. Wiec mu mowie zeby mi podal przyklada z osttnich kilku dni przeciez dopiero co wczoraj dostalam a on na to ze przed ta nic nie bylo bo bylam choroba oslabiona hhehhehhe smiechu mielismy co nie miara ale na koniec stwierdzil ze wytrzyma te 9 miesiecy chociaz nie wiem co ze wzgledu na nasza coreczke to tylke dziewczynki klachajcie sobie ja was pozniej nadrobie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczynki, alez poklachalyscie ale to dobrze jest przynajmniej co czytac, wirus przechodzi a wiec chyba bede zyla - jeszcze dwa, trzy dni i powinnam wrocic do siebie najwazniejsze ze najgorsze juz minelo a no i wstretna minie i kolejny 4 juz cykl nadzieji czas bedzie zaczac :) moj m wczoraj powiedzial cytuje \" kochanie ja sie tylko jednego boje ze jak bedziesz w ciazy to bedzisz niemozliwa przez te hormony ? nie wiem ja wytrzymam ?spojrazalam na niego z nietega mina a on na to ze kazde kilka dni przed miesiaczka on doskonale z trzech lat pamieta. Alez sie usmialismya i nie wiedzailam ze on tak na moj okres reaguje a raczej odbiera -- ja tam nic szczegolnego, innego prze @ nie zauwazalam do tej pory. Wiec mu mowie zeby mi podal przyklada z osttnich kilku dni przeciez dopiero co wczoraj dostalam a on na to ze przed ta nic nie bylo bo bylam choroba oslabiona hhehhehhe smiechu mielismy co nie miara ale na koniec stwierdzil ze wytrzyma te 9 miesiecy chociaz nie wiem co ze wzgledu na nasza coreczke to tylke dziewczynki klachajcie sobie ja was pozniej nadrobie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nasz wątek to skarbnica wiedzy :-)a nasza Gosia chodząca encyklopedia ginekologiczna :-) Wiele rzeczy sie tu dowiedziałam.Dzięki!!!Muszę nabyc olej z wiesiołka i od przyszłego miesiąca wspomóc organizm. Co do alkoholou to moje kochanie uwielbia pifffko ale na całe szczęście nie nadużywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu przestan bo sie rumienie ;-) czy ty czasem nie jestes dzisiejsza solenizantka Moja imienniczko? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria mój tez odrazu wie kiedy mam dostac @ sama widze ze jestem rozdrazniona i wszystko mnie wkurza:) ale moze jakos wytrzymaja 9 miesiecy:) potem bedzie łatwiej życze udanych staranek:) ja czekam na @ jeszcze tydzien alebo raczej ja odganiam od siebie:) małgosiu:) oj duzo mozna sie dowiedziec:) to prawda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przed miesiaczka tez jestem nie mozliwa:O ale co zrobic jak hormony szaleja!!! az szlak czlowieka trafia za co to sie nam kobietom dostalo zeby tak krwawic co miesiac? ehhh nom rzeczywisie mozna sie wiele dowiedziec tutaj;) jesli ktoras Małgosia ma dzis imieninki to z calego serca zycze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :):) 🌻 a teraz spadam juz do domku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje zeby każda dopisała do tablekli datę swojej ostatniej @ Dziubassku ty lubisz uzupełniać tabelki. Moja ostatnia @ byla 24 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROBA TABELKOWA!!!!!!!!!!!! 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻 Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl......... 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....... 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,5rok.1 cykl..... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl.... 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........ 🌻Poli..............28.....opolskie............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl..... 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.... 🌻Schering.......35.......Wrocław.............1 cykl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisz jeszcze z tego co pamietam. Fisia 20.10, Validos 18.10, Kurde no 26.10, Mała 1.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻 Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,5rok.1 cykl.... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl...26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl..... 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.............1 cykl........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziuba super ci idzie ja nie mam cierpliwości do tablekli :-D co tam slychac u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻 Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,5rok.1 cykl.... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl...26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl..... 🌻Agi37...........37..................................1 cykl...25.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.............1 cykl........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia u mnie nuda, siedze na necia i zajadam sie frytami:O czekam az kolezanka sie odezwie bo mialysmy sie spotkac.. a ty jak spedzasz swoje imieninki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziuba ja nie spędzam imieninek bo za pozno sie o nich dowiedziałam. Zapomnialam. A pozniej przyjedzie po mnie Marcin i pojedziemy na jakies wszamanko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jak moglas zapomniec :O ja tam zawsze pamietam o swoich swietach hehehe ale samolub jestem:) mam nadzieje,ze twoj facet pamietal 🌻 i pamietaj pogadaj z nim o rozmowie z ojcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko - 🌼 ja również ślę najlesze życzenia. jeśli chodzi o jod to mi gin nie przepisała ani innych witami oprócz filiku oczywiście bo powiedziała,że potem po 3 miesiącu witaminki bo skoro mnie mdli to tabletki jeszcze bardziej mnie zemdlą - fakt jak wezmę folik to ...........coź ale muszę. Kurcze fajowe to zdjęcie fasolki mam przed oczami na stoliku rany mam w sobie życie, jestem jescze w szoku. :) moj teść obrażony wielce na mnie :) niech się foczy wiecie co wymyślił? pamiętacie jak mi robotę łątwił>???? wkońcu jej nie dostałam (pismo otrzyymałam od dytektora ) widocznie ktoś miał lepsze wejście czy coś .a ten dziad jeden powiedział jednej osobie w rodzinie ,że on mi robotę załatwił na 100% a ja nie chciałam pość podziękować temu facetowi!!!!!!!!!! no szok w trampkach. Po co miałam iść skoro nikt do mnie nie dzwonił,że mam pracę?? no głoupi ten teść jest no jakaś paranoja, i focha ma ,że nie po jego myśli poszło. oj jak ja go nienawidzę. debil maxymalny mijam go z daleka nawet nie patrze na dziada bo mi się na wymioty zbiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku moj chłop to nawet nie pamięta o moich urodzinach ;-) nie no mysle ze pamięta. A co do moich imienin to Myslalam ze dzis jest wtorek taka zakrecona jestem ;-) Margerita bardzo dziekuje :-* nie przejmuj sie tak tym teściem po prostu lej go w mordę :-D Buziaki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..kurde! caly dzis dzien zajob w robocie ;/ delegacja przyjechala, zaraz wybywam z nimi na kolacje. Szlag mnie trafi! SZUKAM INNEJ ROBOTY!;( ps. moj maz mi wczoraj beknąl, ze jak trzymam nogi w gorze po kochaniu sie to robie z siebie idiotke.. a ja slyszalam ze to ponoc dziala!teraz juz nigdy tgo nie zrobie bo sie wczoraj zawstydzilam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no trzymanie nóg w górze lub poduszek pod pupa to pozycja po stosunku pomaga tym kobieta ktore maja tylozgiecie macicy hihi nie ma sie czego wstydzić. Jest jeszcze inna opcja. Mozesz sie położyć na 15 minut na brzuszku po przytulaniu efekt ten sam co trzymanie nóg w górze tylko mnie krępujący. Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl...30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8r...1 cykl....18.10 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29....................................2 cykl..... Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl...26.10 Melusia80.....28...................................1 cykl...... Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................1cykl..... Agi37...........37..................................1 cykl...25.10 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl....01.11 Schering.......35.......Wrocław.............1 cykl........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻 Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,5rok.1 cykl...18.10 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża...... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29....................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl.... 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl...26.10 🌻Melusia80.....28...................................1 cykl...... 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................1cykl..... 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.............1 cykl........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×