Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

cześć czołem kluski z rosołem :). wczoraj coś nie działąła mi kafe ale dziś już ok. Błam u gina, potwierdził ciążę widziałam bijące serduszko!!!!!!!! rany jakie uczucie niesamowite. Herbatko, Sylwio - piszecie,że miałyście zwykłe badanie czyli nic na monitorze nie widziałyście? - bo jakoś nie rozumiem, nie było USG? ja miałam USG dopochwowe i wszystko widziałam , maleństwo ok, ma 13 milimetrów :) pani doktor bardzo miła wszystko się wypytałam co można czego nie, byłam prywatnie zapłaciłam 60 zł i dostałam jeszcze zdjęcie malucha :) ; jedyny minus to to to,że za badania będę musiała płacić chyba ,że tak sobie myślę pójdę państwowo do gina i ugadam się żeby mi tylko skierowania na badania wypisywał - ciekawe czy się zgodzi. Sylwia - ja też jestem czuła na zapachy ale chyba nie aż tak, ale mdłości są najgorsze szczególnie jak łyknę folik to wtedy się nasilają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering pewnie Wam się udało,u mnie ten cykl taki nijaki,ciężko powiedzieć.kłucia już nie mam,czuję się zupełnie normalnie,więc chyba nici..Pozdrawiam wszystkie ciążówki i staraczki,muszę zmykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie miałam usg robionego. Lekarz mówił, że nie ma potrzeby, bo i tak widzi ciążę. Nie jest to takie pilne teraz podobno. Poczekam, będzie większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki.Bardzo Wam gratuluję fasolek.Herbatko oby były dwie fasolki (podwójne szczęście) :-) mar---gerita to musiało byc niesamowite uczucie,ja to bym się na pewno poryczała na tym usg :-) Ja natomiat juz się pogubiłam,bo codziennie mam wszystkie rodzaje śluzu 😡.Wydawało mi się,że przed wczoraj miałam najbardziej płodny a tu dzisiaj rozciągliwy na 10cm i prawie przezroczysty!!!.Załamka.Noale jest szansa,że wczoraj zachaczyło :-P Powiedzcie mi czy jesli dzisiaj mam ten śluz najbardziej płodny to jeszcze jutro będzie szansa na zapłodnienie? Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka, ja jodu nie dostałam, choć często się spotykam z tym, że lekarze przepisują go. Mam tylko folik i po 1 witamince c na noc. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr--gerita ciesze sie bardzo:) to musial byc niesamowity widok:) moja mama brala przez prawie cala ciaze falvit :O teraz robie porzadki u siebie w biurku bo mam straszny balagan:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka suwaczek cudny:) ja mam dzisiaj mezusia:) hahaa supciu :) bo niby miał jutro pracowac! dziewczynki widok malenstwa na USG :) chyba cos pieknego:):):) oj juz sie nie moge doczekac! małgosiu ja sie nie bardzo znam na tych sluzach:( i wogle!!ale dziewczyny pomoga na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taki zostawię. Co do śluzów -- jeśli jest chociaż jedna cecha śluzu płodnego to jest płodny, choćby był czasami mętny. Małgosiu -- nie martw się sluzami, przy regularnym sexiku, napewno traficie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka a pewnie,ze tak! sluzy sluzami (kto by pomyslal,ze bede o tym kiedys tak namietnie gadala:O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku jak ja Ci zimy zazdroszczę! U mnie słaby mrozek ale suchutko (jak w dni bezpłodne, hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja od dwóch dni mam takiego kwasa w gębie, ze szkoda gadać. Cały czas czuję się, jakbym cytrynę żarła. Feeeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek:) masz snieg:):) sylwia co to za kwas:):) u mnie sluz metny, biały i kleisty! i jaks go wiecej.....w srodku jakby wszystko napuchło wiec pewnie @ przyjdzie sobie za tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie, te mdłości naprawdę są do 10.00-11.00 już mi ciutkę lepiej, nawet pół jogurtu wypiłam i kanapulkę zjadłam z serkiem i pomidorem. Ale mam apetyt na pomidorki ;) Ja też chcę śnieżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×