Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja tez juz po obiedzie m. nareszcie puscil mnie do kompa a wieczorem idzie z kolega na mecz a ja znpouw sama w domu😭 ja nie chce!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia, nie zapomnij o kurde no w modlitwie ;) moze moj nick do swietych nie nalezy ale..;) Nie mow ze jestes grzesznica, masz męza wiec wszystko jest \"po Bozemu\" ;) moja kolezanka probowala przez wiele miesiecy zajsc w ciaze jak byla panną i sie nie udawalo, dopiero jak wyszla za mąż to zaciazyla. Bozia zeslala im dzidzie jak byli juz malzenstwem. Fajne to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uupppsss a Gosia narazie nie ma meza:P ale grzesznica chyba nie jest co:P ja 4 lata seksilam sie z moim chlopem przed slubem ... yhmm jestem grzesznica:P ?? Fisia za mnie tez !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Fisiu zamykam sie :-D Dziubassku idz ze swoim chłopem na mecz. Ja uwielbiam mecze. Dzis bedzie w TV Polska-Belgia bede ostro ogladac :-D jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee ;) nie jestes grzesznica ;) pisalam tylko historyjke jakas tam kiedys zaslyszana, ktora bardzo mi sie spodobala, tyle, nie chcialam nikogo urazic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam ze cos chyba w tym musi byc, bo ja sie juz raz staralam o dzidzi ze swoim bylym ale NA SZCZESCIE nic z tego nie wyszlo. Potem okazalo sie ze jest bezplodny. A nasz zwiazek i tak byl toksyczny wiec dobrze sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie strasze, pisze tylko pewna historyjke! a i jedna z autopsji. ok zmykam bo musze na godzinke wyjsc. W srode ide do ginka. Niech mnie zbada i cos przepisze. Dan znac co zalatwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wszystko oki :-D jestem grzesznica sypiam ze swoim facetem od 4 lat i nie mamy slubu :-o Zasluzylam na baty. Za to powinna byc kara śmierci :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia na stos z toba ty czarownico jedna hehehe:P zartuje oczywiscie... nie pujde z m. na mecz bo on woli z koega a mnie nie chce:(😭 jest mi smutno i zle bo mielismy isc do rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek a niech sobie idzie na ten mecz.przejmujesz sie.walnij drina i pusc sobie jakis babski film do pochlipania Gosia * Ty to już jesteś grzesznica taka ,że za Ciebie to bym musiała się modlić w samym Watykanie hahahaha:D:D:D:D:D:D:D Kurde no daj szybko znac jak wrocisz.za Ciebie równiez się pomodle kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek biedulko... Ja bym w życiu nie puściła swojego chłopa z kolegami na mecz czy gdziekolwiek i to jeszcze w sobote zebym ja sama siedziała w domu o ni chu chu! Tak moj gdzies wyjdzie z kumplami to wraca pijany! Nie ma kumpli! Jestem siekierą wiem. Ale to dluga i usprawiedliwiona historia dlaczego tak robie ze izoluje go od kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia a myslisz,ze ja pozwalam? sam sobie idzie i juz i ma w dupie,ze ja mowie zeby zostal ze mna😭 chce mi sie wyc😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Ty zołzo jedna:D:D:D ten Twój M ma z Tobą przekichane:D:D moj to nie może na mnie narzekać.ja mam do niego pelne zaufanie i tyle.nie wychodzi z kolegami często ale jak się juz trafi to ja nie mam nic przeciwko temuto idzie w dwie strony.mnie też się przyda raz na jakiś czas wypad do kolezanki na klachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mnie to sie wydaje ze to tez zalezy jakich wasi mają tych kumpli.koledzy moje m.są w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on sie w ogole nie pyta! a jak nawet zapyta a ja powiem \"nie\" to i tak idzie 😠 a kolegow ma takich,ze zawsze wypije i wraca najebny😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziuba kochana.Nie słucha cie ten chłop.Ale nie przejmuj sie.Jest młody jeszcze sie zmieni. On jest na pewno inny niz moj Marcin. Jego sie pewnie kretynskie pomysły po pijaku nie trzymają. Ja nie toleruje mojego chłopa kumpli bo to bezmyślni debile. Marcin ma 28 lat i wszyscy koledzy w jego wieku juz sa żonaci. Ma kumpli wieku od 17 do 23 lat. Samych gowniarzy którzy nie dosc ze glupi to jeszcze bezczelni.Twoj wraca na noc moj czasem nie wraca przez kilka dni.Takze zrozumcie Czemu jego kumplom mowie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale mie sie nie chce isc na panienski!! jakos nie mam weny:( wolała bym isc spac!!! fisa- Pamietaj o Asi:):):) na Jasnej Górze:) oj to spedzisz tam troche jak tak za kazda chocby zdrowaśke:):) hahaha oki zmykam sie zbierac na impreze jak bedzie nudno wróce do Was:) dzieczynki ja do sietych tez nie naleze! zylam a miom przez 6 lat bez slubu:) haha ale wiem ze nas Ktos jednak wysłucha:) wołamy .............i obecujemy poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos udanej imprezy ;-) tylko nie pij fasolki tego nie lubią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu ! własnie mam dylemat! pic nie pic!!:( w sumie to jakos nie wierze ze jestem w ciazy a z drugiej strony jak sie udało:( oj nie wiem ! co robic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos moze nie pij wyliczyłysmy ze trafiłas w owulacje. Przeciez nic sie nie stanie jak odpuścisz. Chyba nie jestes alkoholiczka. W 2 i 3 fazie cyklu kobiety ktore sie starają pic nie powinny... Zawsze jest albo albo. Twoj wybór ja bym nie piła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto objawy przedmiesiaczkowe sa mylone z ciazowymi i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest właśnie najgorsze-te 2 tyg niepewności,każde zakłucie w brzuchu-czy to fasolka czy @.A co do wolności w związku...Bardzo lubię sobie gdzieś wyskoczyć z babkami,chłopu też pozwalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. wiecie, moze dobrze ze raczej nic z tego w tym miesiacu bo zaczelam od nowa kuracje z Tabexem. Jak wiadomo nie mozna tego zazywac w ciązy. Dam sobie czas, nie bede swirowac, na wszystko jest czas i na łzy i na śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za wolnosc w zwiazku ale co za duzo to nie zdrowo i kaza wymowka mnie dobija bo juz przesadza z tym bieganiem po kolesiach! palant jeden 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek skoro twoj facet biega za kolesiami to moze zmienił orientację :-D:-D:-D Kurde no ten lek tabex to na co on jest bo nie slyszalam o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana25
Ostatni okres mialam 18 pazdziernika, dodam, że w tym czasie zachorowałam i bralam antybiotyki. Z 2 na 3 listopada zrobiłam to i koniec był we mnie, do dnia dzisiejszego nie mam jeszcze okresu, ale teżi nie mam żadnych objawów ciąży. Robiłam dwa testy w tamtym tygodniu i obydwa wyszly negatywnie, jedyne co mnie niepokoi to to, że od jakiegos tygodnia mam caly czas uczucie, że mam tam mokro i co jakiś czas pobolewają mnie jajniki, takie dziwne kłucie:) Jak myślicie, czy mozliwa jest ciąża jeśli test wyszedł negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×