Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość ala 29
widze dziubasek ze swierzutka mezatka jestes to gratulacje ;-]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala zobacz jak n fajnie to idzie.nasz topik ma 1 miesiąc i 8 dni a mamy już 6 pewnych ciąz i kilka dziewczyn oczekujących na dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
moze cos w tym jest ;-] oby.... bede juz konczyc.'spadam' na film ... nie podam tytulu bo bedziecie sie smialy!!!! [moda na sukces!]a potem do pracy ;-[[ mam dzis nocny dyzur.Jestem pielegniarka ;-] Pozdrawiam cieplutko i do jutra na pewno tu zajze!!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
jak to zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
a czemu nie lubimy pomaranczowych?????? przerwa na reklame w moim 'zyciowym' serialu ...ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
koug zrobilam jak powiedzialas ale nadal jestesm pomaranczowa ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo m. kompa okupuje fajnie,że mamy pielęgniarke w swoim gronie jest tu kto???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia🌼 Ala bo pod pomarańczowym nikiem zazwyczaj wchodzą osoby które wyzywają i ublizają na topikach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
gosia trudno ;-[ dzis juz mi sie nie uda moze jutro...no ale pomaranczowy tez jest fajny ;-]]]]] fisia ;-] filmik juz sie skonczyl to ja tylko jedzonko jakies zmontuje i pojade z mezusiem do pracy ja do sdzpitala on na komisariat ;-] fisia glina wam tez doszedl ;-]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 29
juz on tym 'wulgarnym' da popalic! ;-]] pozdrawiam do jutra!! pa pa ;-]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, udalo mi sie wejsc na chwilke... ala 29 na spokojnie jutro sobie to zrobisz... mowisz,ze jestes pielegniarka;) szkoda,ze nie polozna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALA WITAJ:) U NAS WSZYSTKIE ZACIAZA NATURALNIE:):) I SZYBKO!! JA JUZ PO PRACY:) Z MEZEM NA SZCZESCIE- AHHAH UZYJE SOBIE:) I CHYBA SIE WINKA NAPIJE ZARAZ:) BŁOGOSŁAWIENI KTÓRZY MOGĄ, ALBOWIEM ONI TEZ PEWNIE ZA NIEDŁUGO NIE BEDA MOGLI:) OBY....HAHHAA:) FISIA -JUZ 6:)super idzie jak z bicza:) Gosiu:) nie przejmuj sie:( pomaranczowa:) wredna baba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej juz lepiej, m. sie podlizuje a ja udaje obrazona ale trzeba chlopa trzymac krotko;) hehe ehh podszywaczu nie potrzebuje psa zeby bylko mi dobrze:O mam od tego meza hahaha! :D a ciebie pewnie nikt nie chce dlatego musisz sie zabawiac z psem ;) ide juz lulku;) 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Ja znowu prawie w nocy sie odzywam. Fisiu, bardzo Ci dziękuje za zdjęcia, nie spodziewałam ich się tak szybko 😘 Widzę, że ktoś tu się bardzo nudzi, i sprawia mu przyjemność robienie przykrości i na złość innym. Bardzo mądre, bardzo... Gratuluję pomyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co nawet podejmować dyskusji z głupkami, bo to tylko nerwów mozna sobie napsuć. Olejmy... Wiem, że to co pisze może boleć, ale tylko o to mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie. Ja to mam jakiesgoś pecha. Jak się odzywam, to albo nikogo nie ma już, albo jakiś idiota przeszkadza i nawet nie ma jak w spokoju pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczyny za wasze fotki. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia i Koug, trzymajcie sie ciepło i kolorowych snów :) Może jutro będą sprzyjające warunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC Kasik :D Niech Ci się przysni koszyczek wiśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 37 napisz prosze co u ciebie?? juz tylko kilka dni do rozstrzygniecia?? dzieje sie cos z Toba innego niz zawsze, ja wciąz odliczam, jeszcze tylko 4 dni i dostanę @ albo i nie....?? pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Schering-juz myślałam że wszystkie dziewczyny spią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje dziewczymki !!!!!!!!!! Fisiu dzieki za zdjecie jedno dostalam sliczna jest ta twoja dziewczyneczka :) Juz prawie tydzien mija jak walcze z wirusem - juz jest lepiej ale jeszcze nie tak do konca kurde przerzucilo sie na zatoki macie jakies sposoby ? glowa mnie boli i ma uczucie przytkanego nosa - dmucham dmucham i wydmuchac do konca nie moge kiedy to minie ? Coz pozz tym wstretna juz sobie poszla i niech lepiej juz nie wraca nie chce jej wiec ej widziec a przynajmniej przez najblizsze 9 miesiecy. Kolejne staranka przedemna i kolejan nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×