Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość fisia**
dzień dobry dziewczynki🌼 ja grzecznie spałam a widze,ze Wy buszowałyście na topiku trza było Fisie obudzić😭 Wiktoria80 kochana zdjęć Ci wysłałam więcej hehe nie wiem jakim cudem jedno doszło.już Ci koleżanko wysyłam raz jeszcze. daj cynk czy doszły spać coś nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fisia**
ta pomarańczowa wyżej to ja dlaczego nie jestem czarna???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*
Hello dziewczynki! Widze ze wczoraj ominęła mnie pomarańczowa rewolucja. Fisiu masz widocznie zablokowany nick. Zgłoś to w redakcji nicki zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*
Ty ja tez jestem pomarańczowa. Bez jaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Fisia
Gosia zostałam zablokowana i muszę kombinowac zeby wogóle tu wejśc wszystko dlatego ,że dałam się sprowokować komuś kto życzył śmierci mojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie probe nicka :O mnie nie zablokowali! jakim prawem ktos zablokowal wasze nicki skoro sam zasluguje na %$^&%*$*&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane spróbuje do Was pisac tak.zarejestrowałam zeby \"pomarańcza\" nie podszywała się po ten nick wystarczy mi wrażen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisia**
może moje prośby zostaną wysłuchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek mam tak nerwy zszarpane tym zablokowaniem napisałam maila do Pani Cenzor i mam nadzieję ze moja prośba będzie rozpatrzona. powiedzcie jak łatwo im przyszło zablokowanie nas a ten trol pół dnia siedział na naszym topiku i bezkarnie wyzywał ona jest bezkarna????? kochane nie wiem co to za człowiek który ma w sobie tyle agresji i zła.jak może mu przejśc przez \"usta\" życzenie komuś smierci ja proponuje,żeby takim ludziom założyli oddzielny topik gdzie będą się wyżywać nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem kluski z rosołem kawy szklaneczka z masłem bułeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki! Cóż to za sensacje z blokowaniem nicków? Bidulki kochane, nie martwcie się, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka🌼 a no widzisz.działo się wczoraj wieczorem na topiku wiele a mnie się oberwało:D:D:D:D musiałam zmienić nick bo mnie zablokowali.mam kare:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki i zapraszam na kawusię Fisia częstuje ciachem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś -- mój suwaczek też nieco przegiął bo dziś początek 8 tygodnia, a nie 10... może zaokrąglił sobie ;) Fajny jest Twój suwaczek, ale nie umiem u haczewskiego amienić wyglądu suwaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) To ja Gosia* musialam zmienic nick przez to cale wczorajasze zamieszanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiulku -- jakto masz karę ???? Ty ???? za co kochana ???? z tego co wyczytałam nawyzywałaś kogoś (zresztą słusznie) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane teraz lepiej Herbatko wczoraj wieczorem pokazała się ta bzdżiągwa co nam ubliżała i poszdzyła sie też pod nick mój i Gosi.zgłosiłam redakcji zeby usunęli jej obraźliwe posty a oni dodatkowo zablokowali mnie i Gosi nicki.taki efekt był nie powiem ,że nie powyzywałam wczoraj na tego trola ale blokować Fisie????? to lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do moderatorow maile mysle ze mnie odblokuja a jak nie to zostane przy tym nicku tyz pikny. Nie weim nie bylo mnie wczoraj na kafe wieczorem takze nie weim o co w ogole chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, musiało być gorąco. Jednak wypowiedzi zostały usunięte, bo czytając Was od wczorajszego popołudnia już nie ma w sumie śladu po awanturze... Oj widzicie, czasami taka upierdliwa zołza potrafi zatruć życie. Współczuję kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Fisia widze ,ze sie odblokowalas;) Gosiu poczekajmy jeszcze troche moze odblkuja:O zapraszam na rybko wedzone i lososie i makrele nad morze:D tyle,ze ja z Gosia bede jadla gofra bo tez nie lubie ryb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×