Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziewczynki, nie wytrzymałam... Wyrwałam się z pracy na chwilę, kupiłam test i ... wyszły dwie kreski! To mój 41 dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz chyba z kapci wyskocze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia Gratulacje w koncu mamy fasolke w tym miesiacu super super super :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziubasku... Też strasznie się cieszę... Mam pytanko, który to jest właściwie tydzień ciąży? Ostatnią @ miałam 13.10. A fasolka to pewnie (tak myślę) efekt przytulanek 02.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................6 cykl...18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata.....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa...................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27..............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28....................................ciąża...13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28...................................cykl......31.10 🌻Agi37...........37..................................1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów.................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl.....29.10 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia80 zycze Tobie zdrowej i spokojnej ciazy informuj nas na biezaco jak sie czujesz i wspieraj w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia GRATULUJĘ :-D 🌼 powiem Krótko a nie mowilam :-D tydzień ciazy liczysz od dnia ostatniej @ czyli teraz kończysz 5 tydzień :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku a co u ciebie ? kiedy testujesz ? u mnie 8 dc a wiec przede mna staranka jeszcze tylko pare dni .............. i do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie strasznie :-D zycze duzo Zdrowka kochana Tobie i malenstwu. Pamiętaj dbaj o siebie i o kruszynke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam nadzieje ze tym razem do celu ............. a no i tak ciezko jest przestac o tym myslec ale dziewczynki staram sie jak moge a i obiecalam m ze nie bedziemy o tym rozmawiiac zeby nie zapeszyc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy testujesz chyba juz niedlugo no nie ? ja juz nie moge sie doczekac a to jeszcze miesiac a be3dzie sie ciagnelo jak rooooooooooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naszczescie dni plodne przede mna takze sie ciesze :):):):) ach dobrze ze to chociaz przyjemna robotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide wlosy krecic idziemy dzisiaj do znajomych na obiadzik :):) obiecuje ze wypije za wasze zdrowko :) musze sobie odbic no nie wy tak tu dzisiaj zaszalalysce ze mi smaka zrobilyscie a jak jest smak to juz nic mnie nie powstrzyma WASZE ZDROWKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostać @ na dniach. Ostatnia byla 24 października. Takze trzymaj Wiktoria kciuki zeby nie Przyszla :-D bedziemy testowac na dniach jak sie nie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się cieszę! Mam nadzieję, że zaraz któraś z Was pójdzie w moje ślady... Czekam z niecierpliwością... A teraz zmykam, bo jadę do babci, ale jeszcze nie będę nic jej mówić, dopiero jak zrobię betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostać @ na dniach. Ostatnia byla 24 października. Takze trzymaj Wiktoria kciuki zeby nie Przyszla :-D bedziemy testowac na dniach jak sie nie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia80 gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana nawet nie wiesz jak się ciesze:):):):) kosc kliknij do mnie na gg jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusia zafasolkowana!Super!Gratulacje!ja jutro biegnę po wiesiołek i za tydzień zabieram się do roboty.Podobno siemię lniane też jest dobre.Wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziala!!!! dzieki jeszcze raz osobie ktora mnie\" oswiecila.\".. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×