Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gratulki Melusia :) Zazwyczaj kobietom w ciąży życzy się wszystkiego najkrótszego :) Dbaj o swoja fasolkę i nie zapominaj jej podlać od czasu do czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możecie to zróbcie zmiany dla mnie w tabelce-2 cykl starań,ost @ 22.11.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy.Sorry ale nie potrafię tego wpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 Validos27 ....27 ....Kraków -....................6 cykl...18.10 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata.....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa...................2 cykl...04.11 Dafodilek ....27......Wrocław....................2 cykl...01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. .15.11 Avinion........29.....Kraków.....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28....................................ciąża... 13.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28...................................cykl......31.10 Agi37...........37......Warszawa..............2 cykl....22.11 Mała80.........27......Rzeszów.................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl.....29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug dzięki bardzo.Tych buziaczków i kwiatków też nie umiem Ci przesłać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a jaki wcześniej miałaś nick,bo Cię nie widzę w tabelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałm i mi skasowało:(: cos tu sie pierdzieli!! malusia! od Ciebie zaczełam GRATULUJE:):) dziubasek teraz dermatolog a za miesiac ginekolog:) f=gosiu my razem mamy dostac@ haha ja obstawiam sobote!! zakład o flaszke??? hahahahhahahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tes w sobote rano przed weselem!! bo chce wiedziec czy moge pic! no chyba ze @ mnie wczesniej nawiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..........WiEk...MIEJSCO.....POTOMSTWO ......CYKL....OSTAT.@ Fisia ............29 ....śląskie.........Marta 3L..... ...4 cykl.....20.10 Gosia ...........21 ....Łańcut.............................7 cykl.....24.10 Dziubassek.....21....Trójmiasto........................3 cykl.....30.10 Validos27 ......27 ....Kraków -..........................6 cykl.....18.10 Michelle.........21.....kuj.-pom......Daniel 1,8........2 cykl.....17.11 Demiluna .......26.....Anglia .........Wiki 3 L...........ciąża...... Vichy ...........27 ....Śląsk...........Karol 6L.. .........ciąża....... Wiktoria1980..27.... USA................................3 cykl...... Sylwia ..........29 ....Trójmiasto . .......................ciąża....... Mar--gerita....26 ....Warszawa..........................ciąża....23.09 Herbatka ......28.....Warszawa..........................ciąża........ Maliwina29.....29.....Warszawa........................2 cykl.....04.11 Dafodilek ......27.....Wrocław..........................2 cykl.....01.11 mrufcia ........21.....Dolnośląskie........................ciąża.... Wiktoria80....27......................................................15.11 Avinion.........29.....Kraków............................1 cykl.....26.10 Melusia80......28............................................ciąża... 13.10 Basiunia*.......28.....śląskie..........Szymon 4 L........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B.....28..........................................1cykl......31.10 Agi37...........37..........................................1 cykl.... Mała80.........27......Rzeszów.........................1 cykl......01.11 Schering.......35.....Wrocław..........................1 cykl.....26.10 Millenia.........25.....Katowice.........................2 cykl.....03.10 Kasik123.......26.....Podlaskie.........................6 Cykl.....01.11 Julik24.........24.....Szczecin..........................1 Cykl.....29.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się ale widzę że bez dziubaska mi tu zadne kwiatki nie wyjdą -poszerzona troszkie i poprawki naniesione Dziubaaaaassss !! kamannn!!!!! HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi-ja tu nowa jestem nie miałam nicka żadnego innego Siedzę z wami jako pogromca psów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A staraczką nie jesteś?Też dobrze..Przyda nam się ktoś bez burzy hormonalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................6 cykl....18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................1 Cykl....29.10 🌻Koug...........33... .Opole.Syn11lat i Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie:D:D:D:D:D dziubassek zaraz padne OCHRONA:D:D:D:D: Koug ale Ci sie etat trafił ale nas dużo jest w tabelce.superrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje! u mnie tak jak pisalam - pewnie jutro bedzi @, ale napiszcie prosze, czy koras z was miala IDENTYCZNE OBJAWY jak na @ a jednak okazalo sie ze to ciąża? Pytam, bo na jedym z topicow jet taki temat, laseczki pisza ze byly pewne ze to bol na @ a jednak nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia cos ci nie pasi:P zaraz Koug cie wezmie w troki:P hehehe Koug jest tu SECURITY :D ja ide do lozeczka buzka😘 milej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek kochen kirczak nie za wcześnie Ty chodzisz spac???:D:D:D:D:D:D:D:D:D musisz brać przykład z Fisi* żartowałam oczywiście nie mam nic przeciwko temu ,żeby koug pełniła funkcje ochrony.licencje ma i sprawdza się:) jak dzisiaj żłopnęłam bronka to aż mi lepiej się zrobiło.chyba mi potrzeba tego było:) Kurde no🌼 z tego co pamiętam to nasze kożelanki zaciązone pisały ,że miały objawy jak na @ więc kochana może @ jutro nie przyjdzie do Ciebie.trzymam kciuki mooooocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Normalnie mnie roznosi. Moj mnie tak wkurzył ze masakra! Wpierw pojechalam z nim na zakupy po buty. Juz za nim weszliśmy do sklepu mnie wnerwil. Tylko mnie kretyn poganial i wkoncu nic nie Kupilam. Pozniej u niego w domu siedziałam na lozku a on tylko gapil sie w to jebane pudło i oglądał ojca chrzestnego 2 którego widział juz miliony razy. Ze mna nie zamienił slowa dopiero jak wychodziłam zaczął sie przymilac zebym sie nie złościła. Jestem taka zla ze uszami mi paruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie stresuj się....faceci są prości...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki😘 ja już od godzinki na nogach bo dzisiaj jade do Częstochowy. wróce dopiero w niedziele pod wieczór. ale będę za Wami tęsknić.😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wstalam z rana aby zrobic test dla potwierdzenia ze nic z tego i ..nic z tego, jedna kreska. Trudno, teraz tylko czekam na @ ktora na zlosc sie opozni abym jak najpozniej zaczela staranka. zreszta od 2 tygodni prawie staran nie ma, mam mysli zaprzatniete jedynie tym jak sie zwolnic z tej mojej roboty.Albo lepiej uwolnic. mam tydzie czasu aby odddzwonili z innej firmy ze chca mnie zatrudnic, jak tego nie zrobia do 30ego..nie wiem, naprawde nie wiem co zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi padał net w dumu:( masakra!! tem 36,8 czyli nadal wyzsza! ale wole jak jest 37! jutro testuje ja rano zmierze i bedzie tez wyzsza! jakos mi sie nie wydaje ale cóz! Fisiu -pamietasz o nas starajacych! i zafasolkowanych! miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Validos, jak ja uwielbiam piatki:) mam nadzieje,ze ta podwyzszona temp oznacza tylko jesno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia pomodl sie za nas:P 😘 Koug 🌻 Kurde no pamietaj plan A, i nie zalamujemy sie tylko staramy sie dalej:) ciezka decyzja z ta twoja praca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Za mną znów ciężki poranek - Bogu dzięki, na kilku dramatycznych minutach się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×