Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Koug fajnie ,że odezwałaś sięfilmik oczywiście zuper:D:D:D:D dziewczynki ale mam lenia w sobie dzisiaj a jeszcze mnie czeka popołudniu wyprawa na zakupy mikołajkowe:P nie mam koncepcji co kupić. najgorsze to mojemu m. nie mam pojecia co kupić.moze mi podsuniecie jakiś pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki.Dawno mnie tu nie było a u Was się tyle dzieje,że ciężko to nadrobić ;) Jeśli @ nie przyjdzie do czwatrku to robię test.Na pewno zdam relacje z wyników ;) Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia trzymam kciuki aby @ nie przyszła a na teście pokazały sie dwie grube wyrażne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie te moje objawy nie podobaja, teraz to czekam na @ jak na zbawienie, nie na dwie krechy. Ten bol jajnikow nie wrozy nic dobrego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE !!!!!!! Ktos Cię chyba ustawił zbyt pesymistycznie. Ja Ci życzę 2 kresek na teściku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde no ten ból jajników
To tylko na okres. Nie wkrecaj sobie chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, na okres, bolu na okres nie mam juz tydzien. Nie mam 10 lat i znam swoje objawy przed okresem moja droga ;) cyste lapie srednio w roku, i nie wkrecam sobie zadnch chorob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Nie bylo mnie juz wieki z wami, troszke mialam do nadrobienia !!! Przykro dziewczyny ze @ nadeszla coz pozostaje nam wierzyc ze sie nastepnym razem uda. U mnie 12 dc a wiec teoretycznie dni plodne przed owulka ( mam cykle 29, 30, 31 dniowe ) a sluzu jakos dziwnie jeszcze nie mam co mnie troszke martwi. jak nie staralam sie o dzidziusia to maialm piekny i w maire duzo plodnego sluzu moe teraz za mocno czekam a moze niedlugo sie objawi ??? -- oczywiscie poinformuje :) a jak tam wam weekend minal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wiktoria80:) milo,ze znalazlas chwile zeby do nas zajzec:) Kurde no nie martw sie na zapas ale moze lepiej skonsultuj sie z ginem? Fisia ja tak mysle,ze na mikolajki mojemu m. kupie jaki maly drobiazg a pod choinke cos wiekszego bo szkoda kasy;) Basiunia gdzie ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziubasku 🌼 a jak tam u ciebie ? kiedy testujesz ?? A co do prezento na mikolajki tez sie z wami zgadzam jakis drobiazg mily a cos wiekszego to pod choinke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a co ty myslisz o moim braku sluzu w tym cyklu (w 12 dc ) ? ( ja mam oczywiscie wielka nadzieje ze sie jeszcze pojawi ) tak naprawde to obserwuje siebie tak dokladniekj od tego cyklu --- wiem ze w poprzednich cyklach mialam sluz tylko nie wiem dokladnie w ktore dni cyklu. tak sobie mysle ze moze u mnie po prostu pozniej wystepuje pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria - za dwa dni juz będzie ok.-zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria sluz na pewno masz tylko nie musi on spływać. Chodzi Ci pewnie o to ze masz uczucie suchosci w pochwie. Jesli chcesz sprawdzić sluz to włoż sobie 2 palce tak gleboko na ile zdolasz to co zostanie miedzy opuszkami to wlasnie ten sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopne tego szefa w d........... a pozatymmi kiero zainstalował program do inwigilacji:( w kazdej chwili moze patrzec co robie!! zabic dupka!!!!!!!!!!!! dziewczynki zastanawiam sie nad wiesiołkiem? bo ze sluzem racze kiepskawo u mnie! mam nadzieje tylko ze maz w tych dniach da rade przyjechac!! bo u mnie ten problem ze jego w tyg nie ma:(:( jest w Rudzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku....Radzę zrób tak: 1.Musisz mieć włączone dwa okna przeglądarki 2.Jedno z nich ma służyć tylko i wyłącznie Tobie 3.Drugie będzie do wiadomości tego sk.....ierowni W pierszym wklepiesz adres np.naszego forum i możesz chulać do woli,natomiast w drugie okienko wpiszesz adres i spuścisz na pasek nie wciskając Entera. W chwili kiedy zobaczysz tego permanentnego inwigilatora otwierasz drugie okno z paska klikasz na adres: http://www.thecleverest.com/countdown.swf -dajesz enter i zaczynasz mówic na głos: Ojcze nasz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh z tymi szefami to udreka:O ja nie mam szefowej blisko swojego pokoju ale nerwow to mi zepsola co nie miara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. U mnie nadal problemy z kompem chyba trzeba go oddać do naprawy raz działa net, raz nie działa :( u mnie zaczął się 3 miesiąc, jutro albo w środę idę na krew, mocz i cukier. Sylwia z tego co mi gin powiedzaiał to trzeba być naczczo także chyba będziesz musiała jakoś dojechać :( u mnie znowu nastała senność i leniwość jak za dużo się nałażę po chałupie :) mdłości ustępują , troszkę lepiej z apetytem :):) jutro idziemy do WKU ponieważ wszędzie piszą co innego niby już nie biorą pod uwagę,że jest jedyny żywiciel rodziny,że żóna bezrobotna, podobno studentów i chcących się uczyć nie biorą jeśłi podanie pozytywnie rozpatrzą. Wszędzie czytam co innego także najlepszym wyjściem jest koniec języka za przewodnika jak widzę, także jutro idziemy się wszystkiego dowiedzieć chociaż podanie mam już gotowe. dziubassku - super te śmieszności, a popatrzcie na to....... http://www.yonkis.com/w.php?id=21112007173922.jpg - no tylko dzieciom nie pokazywać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--geritko to sie dowiedz w WKU i daj mi znac bo tez jestem zainteresowana:) dobre te foty musze pokazac je mojemu m. :P patrz jak ten czas szybko minal juz 3 m-c:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) mar...gerita fajne fotki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziubassek :-( nawet nie pytaj...zupelny przypadek...jakos moja \"ala29\" nie chcialo sie zapisac.... no ale przypiszmy \"kosc\" moim cecha charakteru... jestem twarda jak kosc!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyneczki😘 ja już po zakupach.oczywiście m.nic nie kupiłam bo nie mam pomysłu ani na mikołaja ani na gwiazdke nie wiem co mu kupie😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia pod choinke daj mu rozge:P ja kiedys dostawalam prawie co swieta rozge i prezenty od mikolaja(mamy) i jak podroslam to sie zcwanilam i tez zerwalam krzaczki i dalam mamie z karteczka\"od mikolaja\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że teraz mogłby to odebrac jako.....zachętę...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tak to jest pełna inwigilacja w pracy! ale ja mu POKAZE:) MARGERITA! 3 miesiac ale to leci:):) super! ze apetyt wraca:) co do prezentów to nie ma pojecia co kupic mojemu! macie jakies pomysly:) zmyka bo zasypiam!!!! aha w pracy na casting z 12 osób przyszło 3 :) hahah i chcieli auto+ telefon + 2000\\2500 na reke:) hahah a my bedziemy mieli premie:):) haha chyba dyrek zobaczył ze ciezko o pracownika:) i tym lepiej dla nas:) całuki dziewczynki i do jutra dziubasek zmien tabelke:( @ 24-11-07 w tym miesiacu powalcze:) znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPRAWIAM TABELKE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................3 cykl....30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dobranoc ide juz spacku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27- tak tak czas leci niesamowicie szybko ani się nie obejrzałąm,a tu 3 miechy :) spodnie juz ciężej zapinam ;) Dziubassku - jutro wszystko napisę co i jak na WKU , wkurzam się bo nigdzie nie można znaleźć konktetów co i jak dokładnie. więc póję koniecznie bo czas lecii termin stawienia się juz blisko (piątek). opyliłam właśnie bułke ze smalcem takim swojskim - ale pycha byłoooooooo :) fkt,że 22 -ga jest ale co tam raz na jakiś czas to chyba można. Czekam na M aż wróci z pracy, oczka mi się same zamykają więc ucieknę poleżeć. czy u Was jest śnieg? u mnie jak na złość nie ma, ciapa jakaś deszcz ze śniegiem , a ja tęsknię za tym białym pucem kiedy on????? dajcie troszkę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×