Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

biało!!!!!!! :) cały Wrocław biały :):):) też zaraz wychodze do pracy. pada śnieg.. pada śnieg, dzwonią dzwonki sań... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek hejka u mnie pada snieg z deszczem i straszna ciapa na drogach sie robi:O Mar--gerita zima ma byc ponoc bardzooooo dlugaaaaaaaa i mrozna co mnie sie juz nie podoba bo wole ciepelko:) POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane moje🌼 wrrrrrrr dzisiaj dostałam @.dziubassek wpisz mi w tabele jak możesz za oknem bieluśko.snieg pruszy. ide kawe robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia**........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...26.11 🌻Gośka* .........21 ...Łańcut.......................7 cykl...24.10 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto...................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -.....................6 cykl...18.10 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata.....ciąża..... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat .....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA.............................3 cykl........ 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ..................ciąża....25.09 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża....03.10 🌻Maliwina29...29.........................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27....Wrocław.........................2 cykl....01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie..................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27............................................. ........15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.........................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28.........................................1 cykl...13.10 🌻Basiunia*......28.....śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie........................... ... 🌻Małgosia B....28......Warszawa.....................1cykl....31.10 🌻Agi37...........37.......................................... 1 cykl.... 🌻Mała80.........27......Rzeszów........................1 cykl....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.......................1 cykl....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice........................2 cykl...03.10 🌻Kasik123......26.......Podlasie........................6 cykl....01.11 🌻Julik24.........24.......Szczecin........................2 cykl....25.11 🌻Koug...........33.......Opole...syn11lat,corka6lat....OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Kurde no nie martw sie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka wkleilam nieuzupelniona tabelke ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia**........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...26.11 🌻Gośka* .........21 ...Łańcut.......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto...................3 cykl...30.10 🌻Validos27 ....27 ....Kraków.......................7 cykl...24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok..2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata.....ciąża..... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat .....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA.............................3 cykl........ 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ..................ciąża....25.09 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa......................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa......................ciąża....03.10 🌻Maliwina29...29.........................................2 cykl..... 🌻Dafodilek ....27....Wrocław.........................2 cykl....01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie..................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.....................................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków.........................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28.........................................ciąża...13.10 🌻Basiunia*......28.....śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie........................... ... 🌻Małgosia B....28......Warszawa.....................1cykl....31.10 🌻Agi37...........37......................................... 1 cykl..22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów........................1 cykl....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław.......................1 cykl....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice........................2 cykl...03.10 🌻Kasik123......26.......Podlasie........................6 cykl....01.11 🌻Julik24.........24.......Szczecin........................2 cykl....25.11 🌻Koug...........33.......Opole...syn11lat,corka6lat....OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek zmien mnie w tabelkce:) 24-11 fisia grudzien bedzie nasz:) ja juz w pracy! u nas biało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos pewnie ze grudzień nasz będzie zła jestem ,ze ta @ przylazła do mnie ale nie ma sie też co dziwic bo ze starankami w tym miesiącu było tak sobie .myśle,że najwazniejsze dni przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos poprawilam;) Fisia nie martw sie ten cykl bedzie wyjatkowy:D ale jestem spiaca, zimno mi buuu ja chce do cieplego lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, dziwne to to, ciekawam gdzie pracujesz??? nie dacie pracownikowi 2 tysie na reke? dziwne, bo takie teraz sa stawki. Ja tyle zarabiam ale fakt, nie mam autka, nie mam laptopa ;) teraz tez szukam innej pracy i na pytanie o oczekiwania finasowe odpowiadam tym ile zarabiam obecnie, ale mowie ze to do negocjacji w poczatkowym okresie zatrudnienia. Dlatrgo dziwi mnie gdzie pracujesz skoro smieszne ci sie to wypadalo czego oczeikiwali inni. A no i miasto tez wazne.Bo Warszawke z Sosnowcem ciezko porownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no z tymi zarobkami to własnie tak bywa.na przykładzie mojego m. wiem ,że w Warszawie za tą samą prace dostają trzy razy tyle pensji co on ale nie ma też co porównywać bo w Warszawie ceny są ze szooooook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no zarabiasz 2000zł na reke? wow u mnie to nie do pomyslenia szczerze mowiac:O na poczatku zarabialam 700zl teraz jest nieco lepiej ale powtarzam NIECO :O w moim miescie ciezko o lepsza prace i lepiej platna wiec masz chyba wyjatkowe szczescie:) tzn oczywiscie mam na mysli panstwowa posde bo w prywatnych firmach to nawet mozna zarabiac 4tys;) uzupelnilam tabelke maili a reszta prosze sie dopisac:) NICK....................E-MAIL......... FISIA29l.........steela1@wp.pl GOSIA*..........malgorzata001@interia.eu DZIUBASSEK..madzienka69@wp.pl VALIDOS27.....validos23@interia.pl MICHELLE........Michelle_19@buziaczek.pl VICHY.............alibaba80@op.pl HERBATKA.......cubis@wp.pl WIKTORIA80....vanilka7@yahoo.com MAŁGOSIA........Bgosiastepien@wp.pl AGI37..............gusiaa07@go2.pl SCHERING........bea_kw@wp.pl KOUG...............anicaop@wp.pl KOŚĆ...............aldona1978@op.pl JULIK24............kiskap@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza . .
W roku 2006 w szpitalu pozostawiono 826 noworodków. Adopcja ze wskazaniem to taka, w której matka zrzeka się praw do dziecka, ale wyraźnie wskazuje (z imienia i nazwiaska) parę, która ma dokonac przysposobienia . W przeciwieństwie do adopcji, która się opiera na tzw. zgodzie blankietowej, NIE jest anonimowa. JESTEŚMY GRUPĄ KOBIET KTÓRE ODDDAŁY DZIECI DO ADOPCJI . ZNALAZŁYŚMY IM RODZINY, WIEMY ŻE SĄ KOCHANE I SZCZĘŚLIWE . POMAGAMY SOBIE I WSPIERAMY SIĘ NAWZAJEM . ODDDAJEMY NASZE DZIECI W POSZANOWANIU UCZUĆ I LUDZKIEJ GODNOŚCI ,ZGADNIE Z PRAWEM , DO ADOPCJI ZE WSKAZANIEM . JESLI NOSISZ SIĘ Z ZAMIAREM ODDDANIA DZIECKA I POTRZEBUJESZ WSPARCIA . SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI --MY JUŻ PRZEZ TO PRZESZŁYŚMY . TEL KONTAKTOWY 0 508 177 509 kalina1@gazeta.pl gadu-gadu 6199174''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. A ja poszłam dzis na te badania. Jakoś się nie zanosi, że mi mdłości lada dzień ustąpią, a potem nie wiadomo ile będę musiała czekać na wyniki i w rezultacie mogę pojść z niczym na kolejna wizytę, która już za dwa tygodnie. No więc z tym byciem na czczo to prawda- pani przed przystąpieniem do badań pytała, czy jestem na czczo. Mocz, krew i po krzyku. Ale cięzko było przemierzyć pól miasta o suchym pysku, ciężko... Oczywiście przed wyjściem z domu obowiązkowo kibel zaliczony, mało tego, nawet wczoraj wieczorem miałam akcje zwrotne:) Tak więc nawet, jakbym coś zjadła, i tak byłabym na czczo:):):) No ale mam juz z głowy, oby teraz tylko wyniki były w normie. Z tej okazji wzięłam sobie dziś wolny dzień. Trzeba sobie jakoś życie uprzyjemniać... Mar---gerita, Tobie mdłości przechodzą, u mnie niestety się potęgują. Nie ma więc tak dobrze, że mnie ominęło - Ty już się wycierpiałaś, teraz przyszła kolej na mnie:( Harbatka, a jak tam u Ciebie? Dziewczynki - całuski dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no w Kraku takie sa stawki. Oczywsicie jak chodzi o prace w obsludze klienta, przedstawicielstwie handlowym. Ja znam 3 jezyki i obsluguje klientele w tych wlasnie jezykach. Zarabiam 2300 na reke ale wiem ze mozna wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia... wiedziałam,że dasz rade dotrzeć na te badania.dzielna dziewczyna jesteś kobitki nie spać tylko udzielać się :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale zasypało mi miasto.puszysto za oknem mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka..troche nam dowalilas. ja narazie sie bede starac ile i jak tylko mozna. Adopcja to sprawa ostateczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Pomaranczo az mnie ciarki przeszly jak to przeczytalam Podejrzewam ze zadna z nas nie odda dziecka do adopcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i dlatego szukam czegos innego ;) przede wszystkim zalezy mi na pracy w grupie i fajnej atmosferze. Bo siedziec 8-10 godzin i wysluchiwac fochow i narzekan to chyba nikt by nie chcial znosic nawet za 4 tysie na łape;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna sasiedzi robia remont i od rana wiercą wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zaraz tam pójde i im korki wykręce.głowa mnie już boli.ssssssssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadka rozwiazana!!! Koug ale dalas mi do myslenia:O ja uwazam,ze jesli kobieta nie moze z jakis powodow zatrzymac dziecka to lepiej,ze oddaje je wybranej rodzinie zeby mialo wszystko czego matka nie mogla zapewnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no!! co do stawek to normalnie ze 2 tys t nie duzo:( ale firma próbuje jakiegos głupka znalesc za marna kase! niestety takie czasy sie skonczyły!!!1 i bardzo dobrze! ja zarabiam 1700 na reke! wie ze to nie jest duzo bo całe biuro mam na głowie! i papiery! ale do wiosny tu musze zostac!! bo bedziemy starac sie o kredyt!! a mam umowe na czas nieokreslony! siedzie od 8-16 weekendy wolne! wiec to jest plus! dobrze ze mój maz zarabia wiecej:) bo samych jredytów i utrzymanie 2 mieszkan to bagatela ponad 4000 zł! sam kredyt 1900:( zł wiec ja zarabiam na waciki!! mozna powiedziec! nio ale mój maz jest kierownikiem i ma pod saba kilkudziesieciu jak nie kilkuset ludzi! wiec cos za cos!! i nie ma go na miejscu:( wiec tez musza mu za to placic! ale faktycznie zarobki poszły w góre i super!!!!! bo i mi powiedzieli ze bedzie premia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Validos, mnie w obecnej robocie tez trzymal tylko kredyt, teraz juz moge szukac innej bo krecha jest. Fakt ze czasem tyram po godzinach i mnie to wkur.. maxymalnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem kluski z rosołem:) ale pada śnieg - wreszcie cieszę się. jescze mrozu brakuje i zima w pełni, ja lubię zimę :) kurcze w WKU jescze nie byliśmy bo na dziś plany się pokrzyżowały M musiał zastąpić kogoś w pracy także jutro trzeba póść, a mnie ciekawość zżera :( całą noc i teraz kłuje mnie w lewym boku tak jak wątroba czy co? połowa pleców po tej stronie boli i noga trochę, od czego to to nie mam pojęcia najgorszy jest ten lewy bok czy to narządy tam się przestawiają? czy jakoś krzywo spałam rany ale boli. mam strasznie niskie ciśnienie do tego 110/67 marzę o kawie i właśnie zaparzyłąm w małej filiżance i malusieńkiej łyżeczki - muszę bo chyba serducho mi stanie ale jestem dziś niezdatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita 🌼 co do cisnienia to ja całą ciąże miałam 90/60 i połozna się śmiała,ze wszystkie cięzarne co przychodziły to takie im wychodziłowięc chyba norma z tym ciśnieniem.z tego co wiem lepiej mieć niskie niż wysokie.koleżanka w ciązy miała wysokie ciśnienie i wyleżała się troche z tego powodu w szpitalu. kup sobie Ricore kawke .ona jest mało szkodliwa i filiżanka dziennie nie zaszkodzi. a niestety w ciązy tak jest ,że tu Cię kuję tam Cie dźga.nie ma tak słodko.zobaczysz jak maleństwo będzie kopać to jak dostaniesz pod żebra to dopiero będziesz miała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale ten czas szybko leci.rosną te Wasze fasolcie jak na drożdżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×