Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

jejku, a ja mam ochote na pomidorowa, z cienkim makaronem albo mala iloscia ryzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, weź się nie wygłupiaj, bo się zdenerwuję, a ja się denerwować nie mogę ! ;) Ogórkową ugotowałam w piątek, wstyd się przyznać pierwszy raz w zyciu ;) pycha !!! cały gar poszedl w 2 dni, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nogach? kochana włosy to są u mnie jedynie na głowie :P lepiej pomysl nad inną metodą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis siedze z wami caly dzien bo jestem sama w biurze. Jutro niestety nie bede ;( wiec znowu bede do tylu ze wszystkimi postami, czego juz z gory zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa górą Koug kochana ja już znajde sposób ,zeby Cię tu siła zaciągnąc.mam jednak nadzieje,że nie będzie to konieczne:D:D:D Validosku oby do piątku.w twoim przypadku chyba musisz poszukać kochanka :D:D:D:D:D:D żartowałam a tak na marginesie ciekawe jak na innych topikach ciążowych.ciekawe czy dziewczynki tam też tak szybko zachodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahah kochanka:) a wiec dam ogłoszenie!!! młody, bez zobowiazan, zdrowy, piekny :) i ................wspaniały!!! kurcze pasuje tylko do mojego meza:) chyba poczekam!!!!do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos gdyby nie to \"młody\" tobym pomyślała,ze szukasz mojego męza:D:D:D:D:D:D:D:D:D czekaj czekaj do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a moze szybki kurs do Rudy co....? daleko nie masz w sumie a ogórkową weź do słoika ....zjecie PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia łoo bosze!! cos ty wymyslila?to chyba ocieplacz na sprzet:) troche mi przykro bo doszlo do mnie ,ze rzeczywiscie zaciazone beda powoli odchodzily na topiki terminowe😭 ide robic obiad.. mam dzis frytki z kielbaska i cebulka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKASOWAŁO SIE:( a napisałam Wam ze Was nigdy nie opuszcze:) ze dodajecie mi otuchy, radzicie, pomagacie przetrwac czas w pracy, i kazda kolejna @ wredna przechodze jakos nawet miło - nie zebym je lubiła:) modlcie ze za mnie.......poprostu jestescie!! jak Was opóscic i Was nie kochac:):) aha ogórkowa sie gotuje:) maz juz w drodze do Warszawy! a tam gdzie maja szkolenie nie ma zasiegu:( to jest w jakims lesie:(!!! tesknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku no to jest nas dwie .ja też uwielbiam ten topik i dziewczynki wszystkie na nim❤️❤️❤️ mnie jak sie uda to napewno tu zostane chociazby po to ,żeby wspierac kolejne i opowiadac Wam o mojej fasolci jak juz będzie hihi:P Validos u mnie zupka prawie zjedzona.nie wiem co jutro mam gotować hmmmmm spadam do mojego męzusia ale mam Was na oku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos i Fisia az sie lezka kreci w oku:) jestescie kochane❤️ ja juz po obiedzie...niestety ale dzis ogorkowej nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmokas dziewczynki! uszy do góry-bedą fasolki na swięta planu B nie ma Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug Amen🌼 Dziubassek a ja już po kolacji:P m.gra z małą a ja do kompa hehe.jakaś wena sprzątania mnie dopadła i meble wyprontowałam w całym domu Dziubassek szykuj sie na BB bo dzisiaj nominacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no:) mam nadzieje! aha ale tekst walnełam do meza:) za usycham z tesknoty!!a on co ma zrobic jest daeko! a ja ze podlac zone:):):) hahahahhahahahaha zaczelismy sie razem smiac:) dobranoc zmykam przed TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no!!!! Strasznie się cieszę i gratuluję!!! Super!!! Też tak miałam. Najpierw blade kreski, ja zwątpiłam, a tu dziewczynki już były pewne, że się udało. I w 41dc w ciągu dnia dwie kreski. Teraz rzadko tu zaglądam, bo od kilku dni dokuczają mi męczące mdłości.. Wracam z pracy, obiad i do łóżka. Potem wstaję, żeby ogarnąć się do snu i znów do łóżka. Męczy mnie cały dzień, przestaje wtedy gdy coś małego zjem, ale po chwili znów wraca. Ale zniosę!!! Warto!!! Przecież tego chciałam!!! Dziewczynki, wiecie coś na temat serii do włosów: SEBORADIN - szampon i lotion? Bardzo mi odpowiadają te kosmetyki, ponieważ jakiś czas temu bardzo wychodziły mi włosy. Zastanawiam się tylko, czy teraz nadal mogę wsmarowywać w skórę głowy lotion? Czy nie zaszkodzi to fasolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piknie!!! ja tu wcodze na topik a Wy mi uciekacie buuuuu😭😭😭 oglądam BB ale sie wściekam.poła się zrobiła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia tez ogladam BB i robia smietnik z tego programu zaprosili same scierwa do programu wszystko po to zeby wykonczyc Jolke :O zaraz sie legne do lozna.. Koug twoj plan troche zadzialal;) bede dalej dzialac:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia, to ja się podłączam widze trochę :D Zdradzam swój topik. Nasz też jest szczęsliwy. Mi sie też udało a z Kurde no siedziałyśmy razem na topiku ślubnym :D ale się dziewczynom udało :D Ja już hmmm nie wiem który to tydzień ale od ostatniej miesiączk to koniec 6 tygodnia jutro zaczynam 7 tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek no ścierwo i tyle okokokokokokoko to gratuluje fasolci i wszystkim przyszłym mamusią z Twojego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko...... one nigdzie nie idą tu jest miejsce staraczek i mam zarazem My nie zdradzamy sie DOBRZE MóWIE - PRAWDA DZIEWCZYNKI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug kochana z Dziubassek własnie komentowałyśmy Big Brothera Kochana nasza Koug.już myślała,że zadyma jest na topiku? ochrona na 6+ okokokokokokokoko uda nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×