Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

kurcze zapomniałam zapytać Was jutro Andrzejki.gdzie dziewczyny imprezujecie???????? może byśmy polały jutro jakiś wosk????co??? hmmmm tylko jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jesli oni Cię szantażują telefonami to Ty ich postasz PIH-em 012-422-66-22 to krakowski oddział i nawet się nie zastanawiaj a DZWOŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, nic się nie martw idź tam złóż reklamacjię, jak oni ciebie straszą ty ich postrasz sądem konsumenckim. Mają obowiązek przyjąć rekalamację, wiem co mówię, i ty też wiesz :) Muszą reklamację przyjąć. Jeśli to jest ich wina, a możesz napisać co znaczy zjechane?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug masz racje Kurde no a jak nie to wyślemy Koug i nakopie im do du*y:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poslij mi Avi kilka tych zje_anych zdjęć ja Ci powiem co z tym zrobić. Z nie jednym takim patałachem koty darłam i ślepakom damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buaahaahaaa Na dwójce jest przeextra film- słuchajcie tego... My pen is red co??? My penis red??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża......13.10 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 witaj maja:) Agital poprosze o focie moj mail: madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA PRZYPOMNIENIA PODAJE MAILE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK....................E-MAIL......... 🌻FISIA29l....... ..steela1@wp.pl 🌻GOSIA*..........m algorzata001@interia.eu 🌻DZIUBASSEK..madzienka69@wp.pl< /a> 🌻VALIDOS27.. ...validos23@interia.pl 🌻MICHE LLE........Michelle_19@buziaczek.pl 🌻VICHY....... ......alibaba80@op.pl 🌻HERBATKA.......cubi s@wp.pl 🌻WIKTORIA80... .vanilka7@yahoo.com 🌻MAŁGOSIA........ Bgosiastepien@wp.pl 🌻AGI37...... ........gusiaa07@go2.pl 🌻SCHERING........b ea_kw@wp.pl 🌻KOUG......... ......anicaop@wp.pl 🌻KOŚĆ.............. .aldona1978@op.pl 🌻JULIK24... .........kiskap@poczta.fm 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Chwile mnie nie było ale na prawdę nie dałam rady poklikać w pracy teraz mam mase roboty. Moj mąż teraz wyszedł na piwko z kumplem więc mam jakieś 2 godziny czasu :). Maja85 Witamy u nas :) Jesli chodzi o luteine to biore ja od 4 miesięcy i jak na razie zyje ;) Tez mam problemy z @ po odstawieniu po 8 latach tabletek antykoncepcyjnych :(. Gosia mnie troszke pocieszyła ze nie sa takie mocne i nie powinny zaszkodzic w planowaniu malenstwa. Lekarzowi zreszta ktory mi je przepisal tez wspominalam ze mysle o dziecku i nie chcialabym czegos na mocnych hormonach. Wiec powinno byc ok. Kurde no z tym PIHem to Koug ma racje. Ja tez z taką firma w ktorej zamowilam na necie albumy na zdjecia bede sie sadzic. Wybieram sie teraz wlanie na policje zglosic wyludzenie, bo zaplacilam im jeszcze w sierpniu za te albumy a w ogole ich nie dostalam. Pisalam, dzwonilam i rozmawialam z nimi a oni tylko obiecuja a i tak nic nie nie zmienia. Wiec sie wkurzylam i zglaszam sprawe na policje :) mam ich w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czyżby Melusia80 miała tak jak ja ostatni @ 13.10.2007r.? ha ha no to pięknie :) Dziubassku fotki poszły na maila ale teraz czekam na rewanż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pocieszenie! no zdjecia widzialyscie, wyslalalm wam na maila linka do stronki z tymi fotkami, byly to zdjecia z mojego slubu. chcialam je wywolac, kupilam nawet album. Ale bylo ich za duzo aby wysylac do laboratorium pojedynczo wiec skorzystalam z ich programu do przesylania przez net. Nie wiem czy cos pochrzanilam, ale przeslane pilki byly bardzo male. A oni idioci zamiast sie ze mnza skontakcic i mi chpcby beknąc ze przyszly do nich za male pliki, to zrobili odbitki jak lecialo, az 150 zdjec. Jak je wczoraj zobaczylam to sie zalamalam. Mama dzis wziela od nich plytke ktora im zostawilam na dowod ze fotki byly duze. A oni teraz dzwonia i twierdza ze musze odebrac te zdjecia. Mma dosc, do tego ta przeprowadzka, czekalysmy z mama na o mojego meza aby przeniosl choc czes rzeczy a mi dzwoni ze nadal jest w pracy i ze dzis tego nie zrobi..jestem zalamana, jutro nie ma mozliwosci tego wszystkiego na raz wyniesc. Nie mam od niego zadnej pomocy, nawet rodzic bede pewnie sama. O ciazy mamie powiedzialm, baaardzo sie ucieszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no nie martw sie, jakos wszystko pomalutku sie ulozy :). najwazniejsze ze masz malenstwo w brzuszku i nic innego sie nie liczy. Przeprowadzka jeden dzien w jedna czy w druga strone to nie jest tak duzo w porownaniu do calego zycia :) Malenstwo jeszcze raz powtarzam jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi zdjeciami to powiem ci tyle ze kazdy ma prawo do reklamacji, jesli oddasz te zdjecia to nie musisz za nic placic, a jak masz jeszcze plytke z duzymi fotkami to to jest dowod jakby cos. Powiedz im ze sa nie zgodne z twoim zamowieniem i nie bedziesz za nic placila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom. :-) Jestem po wizycie u gina i chyba klamka zapadła... staram się! Czy można się do Was jeszcze przyłączyć? Na razie mam zalecenia: seks najrzadziej co trzy dni przez pół roku i kwas foliowy. Myslicie, że to wystarczy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................E-MAIL......... FISIA29l....... ..steela1@wp.pl GOSIA*..........m algorzata001@interia.e u DZIUBASSEK..madzienka69@wp.pl< /a>< /a> VALIDOS27.. ...validos23@interia.p l MICHE LLE....... .Michelle_19@buziaczek.pl VICHY....... ......alibaba80@op.pl HERBATKA.......cubi s@wp.pl WIKTORIA80... .vanilka7@yahoo.com MAŁGOSIA........ Bgosiastepien@wp.pl AGI37...... ........gusiaa07@go2.p l SCHERING........b ea_kw@wp.pl KOUG......... ......anicaop@wp.pl KOŚĆ.............. .aldona1978@op.pl JULIK24... .........kiskap@pocz ta.fm DEMILUNA...........demiluna@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................E-MAIL......... FISIA29l....... ..steela1@wp.pl GOSIA*..........m algorzata001@interia.e u DZIUBASSEK..madzienka69@wp.pl< /a>< /a> VALIDOS27.. ...validos23@interia.p l MICHE LLE....... .Michelle_19@buziaczek.pl VICHY....... ......alibaba80@op.pl HERBATKA.......cubi s@wp.pl WIKTORIA80... .vanilka7@yahoo.com MAŁGOSIA........ Bgosiastepien@wp.pl AGI37...... ........gusiaa07@go2.p l SCHERING........b ea_kw@wp.pl KOUG......... ......anicaop@wp.pl KOŚĆ.............. .aldona1978@op.pl JULIK24... .........kiskap@pocz ta.fm DEMILUNA.......... demiluna@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu nie wiem jak ładnie poprwiać tabelkę... proszę dopiszcie moją ostatnią @ 6.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Witamy!!! Bardzo fajnie ze bierzesz kwas foliowy a seksik co 2 lub 3 dzień wskazany. U nas dziewczyny mierza jeszcze temperaturke, specjalistka od tego jest Gosia :), pomaga nam w roznych watpliwosciach w sprawie owulacji :) Zapraszamy wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sie do naszej tabelki :)) NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. 15.11 Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28..................................ciąża....1 3.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA Agital.........26......Żywiec...................ciąża......1 3.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za powitanie :) Ja się kompletnie nie orientuję w tych wszystkich temperaturach (na kursie przedmałżeńskim nie słuchałam zbyt uważnie), kwasach foliowych, luteinach i innych... Kto by pomyślał, że szczęściu trzeba tak pomagac. :) Wpisuję się do tabelki: NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa..................2 cykl...04.11 Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27......................................... .... 15.11 Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28..................................ciąża. ...1 3.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... Poli..............28.....opolskie....................... .... ... Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA Agital.........26......Żywiec...................ciąża... ...1 3.10 __o rany.....29......Katowice.................1 Cykl?....10.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Dziubasek! dopiszesz mnie do listy mailingowej? e-bieta@o2.pl dziś mojego męża nie ma w domu... tęsknie za nim :( w niedzielę robię test - postanowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie bardzo przykladalam na kursach ale dopiero teraz zaluje bo jest mi to potrzebne :) najwazniejsze jest to abys zaczela mierzyc temperaturke codziennie rano, najlepiej o tej samej porze zaraz po przebudzeniu. Najlepiej bedzie jak jeszcze wieczorem dnia wczesniejszego polozysz sobie termometr w zasiegu reki, abys zaraz jak sie przebudzilam mogla ja zmierzyc bez wczesniejszego wstawania. Termometr powinien byc strzepany jeszcze wczesniejszego dnia, chyba ze uzywasz elektronicznego :). Zaraz pozmierzeniu zapisz jaka masz temperaturke. Najlepiej bedzie jak zaczniesz mierzyc od jutra. Zapisz sobie jaki to dzien cyklu i date jutrzejsza. Sa takie specjalne tabelki w ktore mozna to fajnie wpisywac :). Pamietaj aby zasze zaznaczac sobie takie dni w ktore np. pilas alkohol, albo jestes chora, albo nie przespalas nocy. Poniewaz to moze zmieniac twoja temperature i jak zapiszesz sobie cos takiego to bedziesz wiedziala ze ta temperatura moze byc bledna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj maleńka nie zginiesz. Jedziemy (prawie) wszystkie na jednym wózku,więc każda z nas się orientuje w sprawach technicznych,bądź też wzajemnie się wymienia doświadczeniami. Większość z nas ma w profilu wpisane swoje maile czy nr.gg-to na wypadek gdyby nagle zwiesiło kafejke a bys potrzebowała szybkiej odpowiedzi na jakies pytanie.Sprawdź i zapisz je sobie.Swoje oczywiscie tez wpisz. Cóż jeszcze....zagladaj,pytaj... tu sa same dobre duszyczki (jak trzeba to się pomodlą za Ciebie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mierzeniu temperaturki dowiesz sie kiedy masz owulacje a co za tym idzie dni plodne :) W razie jakich kolwiek pytan musle ze Gosia* i my oczywiscie w miare mozliwosci pomozemy :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki kurde no Ty sie nie daj tym skubańcom bo może nie tylko ciebie .wyrolowali ze zdjęciami cholery sk****ny jedne.co do chłopa to ten typ tak ma .jak sie potrzebuje go to go nie ma.przyciśnij go na poród rodzinny.niech skubańce wiedzą jak się baba męczy a co... przy pierwszym porodzie nie miałam możliwości aby moj był ale teraz jak zajde i bee rodziła normalnie to mjego m. chce widzieć przy boku.niech chociaż żonie plecki masuje mala80*** siemka kochana .nagana jak nic za olewanie kożelanek :D:D:D:Dżartowałam demilunia 🌼 dziubassek błyskawicznie Ci idzie z tymi tabelami.ekspert jak nic jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tu pisałam a tu kilka postów podleciało __o rany witaj na naszym topiku.Nasz plan A to zaciązyć do konca roku.dotychczas nie było planu B ale jak plan A nie wypali to zamieniamy się mężami :D:D:D:D:D:D:D no wali mi wali widzę,że z Katowic jesteś no to my sąsiadki.Sosnowiec się kłania:D:D:D:D Dafodilek pamiętaj Fisia** trzyma kciuki za dwie krechyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWAŚNE góra!! dostalam swira jakiegos, wlasnie polecialam do sklepu aby kupic jakies chipsy bo mnie na nie chcica wziela. A jak zobaczylam na półce MARYNOWANE PIECZARKI to po prostu musialam je kupic. Jejku jakie dobre ;) na slodkie cos nie bardzo mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no to Cie dopadły smaki:p na kwaśne to ja przy córce miałam. coś senna dzisiaj jestem.chyba sie legne jak będzie tu która to zawołac mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od nadmiaru słodyczy może Cię zmulić a to się wiąże z bleeeeeeeeee :/ więc się ciesz ze na kwachy masz smaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Fisienko....zaczynam się dziwnie śmiać.....zamiana mówisz?? :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×