Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

choc jak patrze na moje bazgroly to tak jakbym byla na imprezie ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc jak patrze na moje bazgroly to tak jakbym byla na imprezie ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz z nikim nie porozmawiam :-( szkoda ...to dobranoc wszystkim :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello imprezowiczki!!! Noc przespana czy przehulana ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! dzis rano powtarzalam test Quick View zrobilam = DWIE GRUBE KRECHY! ;) tyle ten bol jajnika promieniujacy az mi noga dretwieje bardzo mnie niepokoi ;( w pon sie powinnam dowiedziec od lekarki co to takiego. bardzo sie boje dziewczyny, martwi mnie ze moze fasolka sie gdzie indziej zagniezdzila ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się tylko sie ciesz !!!!!!!! GRATULEJSZYN maleńka !! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Kurde no przestan sie martwic na zapas na pewno wszystko jest dobrze. Bole jajnikow i podbrzusza to normalna sprawa w ciazy. Odgon od siebie czarne mysli to zle wplywa na kruszynke :) Pozdrawiam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale ja czytalam tu na forum o podobym bolu i laski pisaly ze potem to byla ciaza pozamaciczna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki :) Kurde no🌼 nie zamartwiaj sie ,ja tez tak mam, bolą mnie jajniki i noga a nawet pupa wczoraj mi zdrętwiała.mówiłam lekarce o tych golegliwosciach powiedziała ze wszystko jest ok :):) z pierwszym dzieckiem nie miałam tak:)widocznie każda ciąże inaczej sie przechodzi ,mam nadzieje ze poród tez będzie inny:):) A ty sie nie zamartwiaj i sie ciesz :):):) wszystko będzie dobrze :) A ty sie po prostu sama nakręcasz ,a to źle ,masz myśleć ze będzie dobrze:):)napisz jak wrócisz od lekarza ,pewnie potwierdzi to co ja napisałam,ze wszystko ok:) A gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BZDURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie czytaj takich głupot ,widziałam moja dzidzie na usg i nie jest to ciąża pozamaciczna !!!! a bolą mnie jajniki ,nawet jak psiknę to mnie zaboli .To normalne a ty nie nakręcaj sie!!!! negatywnie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? nie wytrzymalam i zadzwonila do mojej pani doktor. Powiedzialam jej o ciazy i o tym jajniku, kazala sie uspokoic i zazyc nospe i magnes i ze zobaczymy sie w poniedzialek. A jak bedzie bolalo bardziej to mam zadzwonic dzis. Nieco sie uspokoilam bo juz zdazylam sie poplakac ze strachu ;) Oby wdzystko bylo OK, nawet nie wiedzialam ze mozna sie AZ TAK bac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no nie stresuj się ja też się tak nakręciłam,b o się naczytałam na necie. Też mnie bolał prawy jajnik i miałam kłucie w boku ale tylko w prawym i też schizowałam że cos jest nie tak, ale po usg się uspokoiłam. nie pamiętam żeby w poprzedniej ciąży coś takiego mi dolegało. Zażyj nospętak jak ci zaleciła Pani doktor napewno przejdzie. fisia pytałaś co kupiłam Wiki na mikołaja. Kupiliśmy jej taką stojącą tablicę dwustronna, po jednej stronie czarna do pisania kredą a po drugiej stronie magnetyczna i literki na magnes. Mam nadzieję że jej się spodoba w przedszkolu często maluje po tablicy, ona chciała coś innego aleczoraj ale to prezent który będie dobry za jakieś 2 lata więc wytłumaczyłam jej że będzie musiała jeszcze poczekać. Wiecie co mój skarb zrobił-w przedszkolu - narysowała naszą rodzinkę, i taką małą plamkę między nami- zapytałam co to a ona na to że to dzidziuś który jest u mamusi w brzuszku.Normalnie mi się łezka zakręciła w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no juz przestan dziewczyno bo zwariujesz od tego. Zacznij sie wkoncu cieszyc sie dzieckiem a nie wymyslac o ciazach pozamacicznych. Przestan na pewno wszystko jest oki. Uszy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny głowa pęka.w buzi susza. to efekty andrzejkowe. Kurde no raz jeszcze Gratulacje dziewczynki nie krzyczeć mi tu na kurde no.Martwi się kobitka.wkońcu to jej pierwsza ciąża to ma prawo nie wiedzieć czy ma boleć czy ma dźgać. A tak swoją drogą kurde no napewno wszystko jest oki. Demiluna 🌼 prezent super.widziałam tą tablice w auchan.moja córa ma zwykła na krede i często coś tam na niej skrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Kurde no!! Przestań! Wszystko jest dobrze! Mnie na początku też bolały jajniki, szczególnie jeden, a teraz nic.To normalne. Wprawdzie Twoja ciąża jest tylko kilka dni młodsza od mojej, ale napewno za chwilę przestanie Cię boleć. A poniedziałkowe USG, które potwierdzi, że wszystko jest dobrze, rozwieje Twoje wątpliwości i uspokoi. Ja byłam wczoraj u lekarza. Wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGITAL, miło jest wiedzieć, że mamy ciążę w tym samym \"wieku\". Ale jakoś ciężko jest się zgrać, żebyśmy były w tym samym czasie na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu czeka mnie jeszcze kupienie jednego prezentu mikołajkowego bo wiki ciągle tylko mówi o ubranku tygryskaz kubusia puchatka i zaraz wyruszamy na poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no gratulacje!!!!!Nic się nie martw,na pewno fasolka się rozpycha i stąd te dolegliwości.A tak w ogóle to cześć dziewczyny!Długo się nie odzywałam,bo miałam sporo spraw na głowie związanych z pracą-parę nocek nie przespanych-i jak tu mierzyć tempkę!Dni płodne już niedługo,boję się,że ze stresu wzrośnie mi prolaktyna i z owulki nici...Gosiu,nie przejmuj się,trochę emocji w związku nie zaszkodzi...Ale jak miło będzie się godzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna to widze,że nasze gwiazdy obie mają fioła na punkcie tygryska i reszty bandy.Moje dziecko dostanie ten wyśniony domek dla kucyków.na liście prezentów znajdują się jeszcze skaczące małpki.spiderman.i reszta zabawek reklamowanych w TV.aaaa i jeszcze żyrafa 2metrowa.no ale poczekam aż wygram w lotto Gosia kajdanki.pejcze i latex były???:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a kto pisał ,że są kajdanki itp????co???:D:D:D:D ide jaką zupinke wtrąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ale mi nie chodzilo o sex tylko o co innego :( Pislam ze lubie sie z nim klocic, z jednej strony batem i kandajkami a z drugiej niech mnie poglaska. Lubie jak jest dobrze miedzy nami ale znow jak jest za dobrze to mi sie nudzi i sobie szukam powodu zeby zaczac klotnie :) czasem potrafimy sie pokolcic o to ze szklanka krzywo stoi :) heh ale pozniej sa oczywiscie slodkie przeprosiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×