Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hejka! 🖐️ pozdrawiam wszystkich a Tobie KURDE NO gratulacje!!! a pomysl z \"prezentem mikolajkowym\" ekstra :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa, to przesada.. U mnie libido wróciło po ok. miesiącu. Chybaże w połowie będzie jeszcze lepiej a to dopiero przygrywka!! ;) Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosc witaj🌼 dziewczyny \"podlewanie fasolki\" musi byćo ile ciąża nie jest zagrożona:) ale senna coś dzisiaj jestem💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda,obserwacje dogłębne po starankach mogą być mocno utrudnione...Jestem wkurzona,że te najbardziej ważne dni zawsze mi wypadają w środku tygodnia-staranka weekendowe są zawsze przyjemniejsze-więcej czasu i inwencji,mniej zmęczenia pracą.Ale co robić-gonię chłopa do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] fISIA :) na temat \"podlewania fasolki\" sie nie wypowiem bo nie w temacie jestem,ale faktycznie jak nie ma przeciwskazan to CZERP KOBIETO PRZYJEMNOISC!!!! :):) a ja dzis caly dzien spedze na przegladaniu katalogow z projektami domkow...moze gdzies znajdziemy w koncu ten nasz wymarzony :) wiosna zbliza sie wielkimi krokami .... trzeba zaczac budowe naszego gniazdka..... :) FISIA kawke sobie zrob!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie spodziewalam się, bo staranek było bardzo malo prawie wcale, ze względu na tą infekcję.... Ale powiem Wam, że cieszę się, że dotalam tak jak powinnam a nie tak jak 2 cykle wcześniej 40 dniowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosc :) wiec tez budowa na wiosne:) my jak wszystko dobrze pójdzie tez zaczniemy! projekt w 80% wybrany ale jeszcze ogladamy:) mi niestety tez zawsze te dni wypadaja w tygodniu! a meza wtedy brak:( i jak tu traic:) Gosia mówi niech w kubeczku zostawi:) zamroze i bede wlewac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się nic nie chce jeść, piekłam boczek, ale sluchajcie tak spiekłam, że same chudziutkie mięsko zostało....jak szyneczka i to ze smakiem zjadłam... Przez to choróbsko to nie chce mi się nic do ust wziąść. A kawa to ochyda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos 27 dobry pomysł, ja gdzieś czytalam, że dziewczyna chciała dziecko a mąż nie chciał bardzo a ona wspaniałomyślnie przewróciła prezerwatywe i sobie włożyła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce mieć swój dom i piękny ogród i dużą sypialnie i łazienke z oknem i........... oj ale narazie pomarzyć można Malwinka wszystko wraca do normy.następnym razem dwie krechy będą zamiast @ Kośc masz racje.jedna kawa była czas na drugą dziewczyny ja nadal nie mam prezentu na mikołaja dla mojego m. ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprowadzam się do nowego domku za jakieś 4 miesiące....:) Na razie wynajmujemy....buduje się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDOS27 no to bedziemy wymieniac doswiadczenia odnosnie budowy(mam nadzieje) :) Na szczescie mamy z mezem bardzo podobne wyobrazenia na temat domu naszych marzen wiec nie bedziemy klucic sie o projekt.Ma to byc malutki domek oparterowy z uzytkowym poddaszem,bez podpiwniczenia, z kominkiem :)Jestesmy na etapie podpytywania ludzi jakie maja ogzewanie i co sie oplaca. MALWINA29 masz widze takie same problemy jak ja z @ tez mam strasznie dlugie cykle nawet po 50 dni! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosc :) nasz tez ma uzytkowe poddasze:) bez piwnicy i kominek:):) hahahahaha bedzie o czym gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kość ja brałam tabletki i podobno po nich ma się tak ten cykl regulować....pół roku temu przestałam brać... a dwa ostatnie cykle mialam ok. 40 dni a dzisiaj 30 dc i dostalam ;) Może coś się przestawia..... Kość ale Ty masz zawsze 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak po tabletakach ( podobno)...dwa ostanie cykle 40 dniowe, a tabletki przestalam barć pol roku temu, a Ty tak masz te 50 zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieszkanko w bloku na razie ale w nowym budownictwie i na nowym osiedlu...:) Ale tez marzymy o domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mój m. ma inny styl a portfek skórzany dostał w zeszłym roku. hmmmmm juz nie wiem co mam wymyślec na ten prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rozne cykle poczawszy od 30 (nigdy mniej) do 50 dwa razy mialam 60 dni i na szybko wywolywana @ :( ostatnio przez 4 cykle bralam duphaston i mialam 32 dniowe w tym cyklu ktoty zaczal sie 16 listopada tabletek juz nie biore i nie wiem jaki dlugi ten cykl bedzie...ale czekam z nie cierpliwoscia na 12 grudni mamy z mezem wizyte w Novum,mam nadzieje ze zabiora sie za mnie powaznie.Teraz leczylam sie u endokrynologa bo mam jeszcze problemy z tarczyca i przy okazji za jego namowa zrobilam inne badania,mam stwierdzony PCO czyli zespol policystycznych jajnikow,dlatego mam nadzieje ze nie beda w Nowum tracic juz czasu na diagnostyke a zabiora sie za leczenie :) MALVINA jak ja wam zazdroszcze ze bedziecie juz na swoim !! TEZ JUZ TAK CHCE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISIA a ja swojemu kupie cieplutki szal.Nosi plaszcz a pod szyja ciagle rozpiety....bsdzie jak znalazl!! :) chyba nawet wiem co od niego dostane :) brakuje mi rekawiczek do plaszczyka taka podroba skory ha ha :) takie skromniutkie prezenciki bo caly czas odkladamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kupiłam na mikołaja - zestw STRITE woda toaletowa w sprayu i derozorand. zawsze tego uzywa ,a marudził,że mu sie skończyło :) chłopu to nie ma co kupić oni maja wszytko więc tak buszujemy między kosmetykami a skarpetkami i czasem właśnie fisiu :) portfelami. Gosia - nasz ekspercie powiedz mi kochana co to oznacza (wynik krwi) RDW - czyli rozkład objętości krwinek ja mam wynik 7.3 w nornie wegług mojej przychodni i badań jest 8.0-12.0 , a w necie norma to 11.5-14.5 nie wiem już o co biega. Jeśłi ta norma jest wyższa to cos tam z żelazem, a co jeśli moja jest poniżej normy? nigdzie nic nie napisano. Wiesz coś na ten temat Gosiaku? :) Kurde no --- podziwiam Cię również ,że tyle wytrzymałaś z niemóieniem - fajowo super present na mikołaja.ja kupiłabym malusieńką torebeczkę a w środku jakiś mały kaftanik, albo śliniaczek + test ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze nic nie mam na mikołajki :( chyba kurtkę mojemu K. kupimy, bo podarł starą. Strasznie szybko niszczy ubrania :/ Margeritko -- każde laboratorium ma inne normy wyników, bo korzystają z różnych metod oznaczania danego wskaźnika. To wiem napewno. Dlatego ważna jest norma Twojego laboratorium. Nie szukaj w necie innych. Gosiaczku mam racje ? Mamy to szczęście bycia na swoim, ale myślimy o większym domu.. ale to plany na najbliższą 5-cio latkę ;) Jak będziecie potrzebowały projektu albo wiuzalizacji wnętrz to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka ja pamietam,że jesteś naszym ekspertem budowlanym więc jak będziemy budować kiedyś nasze gniazdko to zapukam do Ciebie mar---gerita 🌼 każde labolatorium ma swoje normy dla mnie to jest czarna magia. Kupie mu perfumcie.ma jeszcze cały flakon ale tego nigdy za dużo. postanowione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosc ja tez po tabletkach miałam jazdy:) ale juz jest lepiej na pewno wszystko sie unormuje! malwinko kolejny cykl za jakies naście miesięcy:) pamietaj o planie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margerita ja zawsze patrzę na normy podane przez placówkę, w której wykonuję badania. Nie sprawdzam w necie bo sie nie pokrywają. Także moim zdaniem nie szukaj w internecie a zadzwoń do lekarza albo pójdź najlepiej jeśli cie niepokoi. Ale na moje oko wszystko jest oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×