Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Harbatka, to jutro do lekarza lecisz? Ja wybieram się w przyszłym tygodniu. A co do diety, to od jakichś 3 tygodni mam naprawdę duży problem, w zasadzie nic nie smakuje, nie mam siły by w kuchni stać i pichcić- zaraz mnie odrzuca. Wcześniej było super, zdrowe odżywianko, apetyt. Teraz nędza, trudno mi w siebie wmuszać to zdrowe jedzonko, w sumie jakiekolwiek, bo i tak większosć smakuje byle jak. A co jest dziwne, utyło mi się niemało - mam taki wielki brzuchol, opięte spodnie w udach i uczucie cięzkości, że gdyby nie ciąża, to pewnie już bym depresję grubasa miała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooolkaaaaaaaa
Dziewczyny prosze o radę. Czy wy byłyście szczepione przed ciążą na żołtaczkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś -- czytałam gdzieś, że trzeba słuchać instynktu i \"smaków\". Organizm sam wie na co ma ochotę a co odrzuca. Nic na siłę, bo się po prostu nie da (wiadomo, blee)! Bardzo mnie martwi, że nie mogę mleka ani serków ani nic takiego, bo się odwapnię. Ale mój K. mówi, że w końcu przejdą mi sensacje i wtedy sobie uzupełnię zapasy. Pierwszy trymestr jest tak beznadziejny, że chyba pozostaje go tylko przeczekać. Wiadomo, że powstają narządy dziecka, itd, ale nasze organizmy mają w końcu jakieś zapasy witamin, minerałów itd. Dzidzia po prostu weźmie sobie budulec z mojego organizmu, a że chwilowo go nie uzupełnię, to trudno. Ten miesiąc jeszcze przeżyję, nic mi nie będzie. Też utyłam, dziwnie mi z tym.. wydaje mi się, że brzuchol jest ogromny! Jutro lekarz, spisałam sobie pytania do niego, bo znowu o czymś zapomnę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, pierwszy trymestr - masakra, choć ja i tak powinnam się cieszyć, bo zaczęłam cierpieć najpóźniej z Was:) ale mam już szczerze dość. Wczoraj padłam do łóżka po osiemnastej i - nie licząc przerwy na mycie - wstałam o 6 rano. Zero energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluuuuuu--- ja się szczepiam na żółtaczkę i grypę, bo moja ciąża jest planowana, wcześniej zrobiłam podstawowe badania krew, mocz . żółtaczkę szczepisz się tak : 1 dawka, 2 dawka po 3 miesiącach a 3 dawka chyba po 5-6 miesiącach , ja 3 dawkę wezmę po urodzeniu (lekarz mówił,że 3 dawka może zaczekać ale nie później niź rok od 1 dawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, dzisiaj w 21 dc skoczyla no ale nie jest to tak czytelne kiedy owulke mialam zaraz jeszcze raz do ciebie wysle aaaaaaaaa a mozesz ty mi wyslac pusty iemail i ja zalacze --wczoraj 2 razy wysylam do cievbie email ale wrocil ze adres jest nieprawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu kolejna proba wyslania zakonczona niepowodzeniem :( wyslij pusty email na vanilka7@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... Wiktoria80...27............................................. 15.11 Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 Melusia80.....28..................................ciąża....1 3.10 Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata...........30.11. Poli..............28.....opolskie........................... ... Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA Agital.........26......Żywiec...................ciąża......1 3.10 Mężatka11....21......Tarnów...................1 cykl......11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria mam szefa kolo siebie nie bardzo moge sprawdzic wszystko. Napisze jak tylko dam rade. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria nie jestem pewna do konca ale na moje oko owulka byla 1,2,3 grudnia z najwiekszym prawdopodobienstwem na 2 grudnia, ale zeby potwierdzic owulacje temeratura musi utrzymywac w gorze przez kilka dni, Teraz mierz dalej tempke i notuj jesli wciaz bedzie wysoko to bedziemy mialy 100% pewnosc ze owulacja byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion mozecie zmienic w tabelce na ciąża. Choc jak tak dalej pojdzie to sie szybko skonczy, mam DOSC jebania mnie przez szefowa! dlaczego mnie jebie??? az mnie brzych boli jak mnie zjechac potrafi. Wie ze nie moge sie denerwowac a MIMO WSZYSTKO MNIE WKURWIA! czy dadza mi juz L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria masz bardzo dziwny wykres, nie ma zdecydowanych faz, dlatego dla pewnosci mierz je jeszcze kilka dni. Jeszcze w domu na spokojnie przeanalizjue Twoj wykres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion nie denerwuj sie kochen❤️ olej babe:O widze,ze Basiunia sie pojawila ale nic nie napisala? POPRAWIAM TABELKE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata.............30.11 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów...................1 cykl......11.11 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku witam Kochana tak pojawiłam sie \"wkleiłam\" tabeleczke wpisując swój okres.....nic nie pisałam bo ja tylko grzecznie obserwuje i mocno trzymie kciuki za wszystkie starańkowe koleżanki:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku, dziś dostałam @, wiec wpisz prosze w tabelke 5.12. i trzeci cykl starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki kochane🌼 dobra wiadomośc - kompcia mam chwilowo w domu Dziubassek kochana proszę po raz drugi.zmień w tabelce mnieeeeee.moja ostatnia @ 27.listopad/ Koug kompa dzisiaj już odebrałam.wymienią mi po raz kolejny czytnik.narazie go zamieniają więc Pan był tak \"miły\" i pozwolił nam zabrać koma do domu.założenie nowego trwa 15 min więc jak przyjdzie do nich nowy to dostaniemy cynk i na te kilka minut podżucimy im kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga sama wklejam tabelke 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌼Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌼Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌼Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌼Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌼Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌼 Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌼 Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌼 Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌼Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌼 Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌼Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌼 Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌼 Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌼 mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌼 Wiktoria80...27............................................. 15.11 🌼Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26. 10 🌼 Melusia80.....28..................................ciąża....1 3.10 🌼Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata.............30.11 🌼Poli..............28.....opolskie........................... ... 🌼 Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌼 Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌼 Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌼 Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌼 Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌼 Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌼 Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 🌼 Koug..........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA 🌼 Agital.........26......Żywiec...................ciąża......1 3.10 🌼 Mężatka11....21......Tarnów..................1 cykl......11.11 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba mam wysypke ciążową, nie wiem co to. Pojawiły mi się w okolicy uda na samej górze takie małe drobne czerwone krostki , widac je całość ma wielkość dłoni , rany myślę tylko o tym co tu poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOŁ HOŁ HOŁ MIKOŁAJKOWO DZIEŃ DOBRY. mar---gerita 🌼 jak wysypka nie zniknie to do lekarza idź. Pobudka!!!!!!!!!!!Dziewczyny czas prezenty odpakować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:)ja dzis wolne ...o dziwo...szef sie zgodzil...cos czuje ze @sie zbliza;( bo cos brzuch pobolewa..tylko ze jak narazie piersi mnie nie bola...mikolaj juz byl u was??u mnie juz tydz temu;P ale mam nadzieje ze dzis tez cos przyniesie:P ok zmykam...bo wybieram sie po prezenty:) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×