Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Agi 37 - własnie myslalam o Tobie co się dzieje albo co się nie dzieje...?? wciąż trzymam kciuki za ciebie. mam nadzieje gdzies w srodku ze mi jednak tez sie udalo!! jestem umowiona do gina na 3-go stycznia ale w Polsce bede do 13-go więc moze uda sie kilka wizyt zaliczyć>> ?? specjalnie umowilam sie prywatnie. Troche jestem niespokojna poniewaz zdecydowalam sie na dziecko pozno i okazalo sie ze nie jest tak łatwo je miec jak myslalam a do tego mam problem ze nie jestem w Polsce wciaż jest ta bariera jezykowa no i nie wiem czy jesli place podatki tutaj normalnie czy nalezą mi sie jakies badania specjalistyczne>> ?? czy kolezanka ktora mieszka w Anglii moze cos podpowiedziec?? zycze milego weekendu dla was wszystkich i duzo radosci ja dzis mam bardzo pracowity dzien ale jutro nadrobie zaleglosci wiec piszcie ciekawe rzeczy prosze... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering nie przejmuj sie tak tym sluzem i temperatura! bedzie dobrze, zobaczysz:) widzisz jak szybko zachodza tu dziewczynki? to sie udziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no powiedz że byłas u tego lekarza i wszystko ok...? Na plamienia w ciąży zaswieca mi się żarówa mocniejsza niż na pomarańczowe psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria gratulacje!!!!!!Ciekawe,kto będzie następny?Schering u mnie nic się nie dzieje-nic nie kłuje,piersi nie bolą,żadnych objawów ani na ciążę ani na @...Czuję,że u mnie bez wspomagani się nie obejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM OGROMNA PROSBE DO AKTYWNYCH FORUMOWICZEK:) POPROSZE KROTKI OPIS SWOJEJ OSOBY TZN. NIECH KAZDA NAPISZE COS O SOBIE:):) ide na tv milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktoria super, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja ten cykl spisałam już na straty,bo dość mocno sie rozchorowałam i przypuszczam,że akurat w te najważniejsze dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wiecie co do mnie to nie dociera jeszcze ;) jutro chyba powtorze test aaaaaa i umowilam sie z lekarzem na 10 stycznia - powiedziala ze to bedzie osmy tydzien i wtedy chca mnie widziec juz ja sama nie wim jak oni licza te tygodnie wg moich obliczen to 6 jezeli w ogle bedzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria - moje gratulacje też przyjmij i zaraż nas fasolkami prosze... Agi - ja wlasciwie tez nic nie czuje tylko pieczenie w okolicy brodawek takie piekace mrowienie ale juz teraz niczego sie nie doszukuje 26-go powinnam dostac @ ale pierwszy test zrobie sobie 21-go przed wyjazedem do Polski chociaz spodziewam sie ze moze byc za szybko ale mam jeden wolny wiec czemu nie a jak przyjade to zaopatrze sie w wieksza ich ilosc.. Agi - a ty kiedy powinnas dostac@ dopytuje sie poniewaz od 21-go nie bede miala dostepu do internetu az do 15-go styznia wiec moze mnie cos ominąc...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja nie wytrzymałam i zrobiłam test.Oczywiście negatywny...Czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) na stronie 168 jest tabelka w której są wpisane dziewczyny które przyłączyły sie do nas. Tam są krótkie informacje o każdej z nas-także czy któraś z nas ma juz potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień kochane🌼 mamy nową koleżanke na topiku? majonia24 🌼 agi37 głowa do góry.jeszcze nic straconego jak @ nie ma.może następny test wyjdzie pozytywnie Koug🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Wiktoria - serdeczne gratulacje:) U mnie rzygania ciąg dalszy - już mi niby trochę zelżało, ale od dwóch dni znowu wszystko ze mnie leci. Feee. Sił już nie mam, od kilku tygodni czuję się jak na kacu - gigancie. Sama nie wiem, czy to zwolnienie do świąt załatwi sprawę, czy będę musiała prosić o więcej. Bardzo sie cieszę z tej ciąży, choć dla mojego organizmu to - przynajmniej na początku - ogromne wyzwanie. No ale pocieszam sie, że choć haftuję, to nic mi nie dolega - nie ma żadnych bóli brzucha, plamień, niepokojących rzeczy. Pozdrawiam Was serdecznie. Przepraszam , że rzadziej się odzywam, ale mało kiedy mam siłę odpalić kompa. Choć widzę, że ie tylko ja - Harbatki dawno nie widziałam, o Mar---gericie nie wspominając...Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki schering trudno mi powiedzieć jak to jest z badaniami specjalistycznymi|(tzn jesli masz NIN to przysługuje ci wszystko to co obywatelom UK ) Myślę że powinnaś się umówić w twojej przychodni na wizytę z midwife i z nią wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Ja moge ci tylko udzielić informacji na temat opieki nad kobietą w ciąży i mam nadzieję że takie niedługo będą ci potrzebne. Jakby co to pytaj napewno pomogę jak będę mogła. wiktoria GRATULACJE I POWODZENIA U mnie niestety choroba nie odpuszcza a do tego mam kłopoty z żołądkiem pół dnia wczoraj i całą noc wymiotowałam, nic nie mogę jeść a nawet pić(od czasu do czasu mam takie ataki raz nawet wylądowałam w nocy na pogotowiu) . Mała chora. M chory chyba jutro do pracy nie pójdzie(dzisiaj niestety nie miał wyboru). A do tego wszystkiego mam masę sprzątania po wymianie wykładziny ale niestety siły brak. Pozdrawiam wszystkich i sorki za przynudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia🌼 nie jedna z naszych dziewczynek chciałby juz sobie porzygać wiesz....ciesz się maleńka póki mozesz bo to mija :P P.S. nikt dziś kawusi nie proponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi -wiesz jak to jest z tą niecierpliwością.... jak sie czlowiek spieszy... poczekaj jeszcze pare dni kurde też miała jedna kreseczke a jest ciężarówką :D Demi buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... a ja dziś znowu mierzyłam temp i niby jestem od czwartku w fazie lutealnej a temp spadła mi dzis na maxa do 36,6 czy ktos mi moze powiedziec troche na temat temp i od czego zaleza te skoki?? Ja juz stracilam nadzieje, nie bede robila tesciku bo po co?? niemoge jednak zrozumiec dlaczego sluz i cykl jest taki dobry i regularny a z ta tempka nie mogę sobie poradzic...?? czy jest jakas szansa jeszcze dla mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi tempkami to nie trafisz...Tak czy siak jak nic nie wyjdzie w tym cyklu musisz iść do gina i o wszystkim powiedzieć.Ja może trochę sie pospieszyłam z tym testem,ale było napisane,że po 6 dniach od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze pojde do gina....ale teraz sama staram sie dowiedziec o sobie jak najwiecej a z tym tescikiem to wyczytalam ze nawcześniej 8 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - a Ty mierzysz sobie tempke czy glowy sobie nia nie zawracasz?? czy bazujesz tylko na obserwcji sluzu?? gdybym ja zajeła sie tylko sluzem to nie mialaby zadnych zmartwien bo jest idealnie, po co ja sie wzielam za ten termometr?? juz nawet ph sobie sprawdzam i tez jest idealnie przechodzi z fazy zasadowej na kwasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jasne,ze jest szansa! nie ktore kobietki robiac dopiero 3 tescik dowiedzialy sie,ze beda mamami:) kochane nie przejmujcie sie tak temperaturami i sluzami! nie dajmy sie zwariowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierzę tempkę regularnie do owulacji,a teraz tak co 2-3 dni.dzień po owulacji skoczyła mi z 36,4-36,6 do 36,8 a teraz mam 37,1-37,4,To podobno ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schering dobrze,ze mierzysz,w naszym wieku musimy dokładniej się obserwować,żeby wcześniej wykryć ew.nieprawidłowości i szybciej temu zaradzić-niestety czas działa na naszą niekorzyść.Nie martw się,tylko działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku dzięki za slowa otuchy, rzeczywiscie czas dziala na moja niekorzysć dlatego jestem taka nakrecona a do tego tutaj jeszcze bariera jezykowa ale mam plan juz jestem zarejstrowana na poczatek stycznia w Polsce a jak wroce tutaj to i tak pojde do lekarza i chociaz bedzie mi na kartce malowala i rekoma pokazywala to nie wyjde z gabinetu !! Agi - tempka Twoja idealna oby tak dalej!! mysle ze u Ciebi ebedzie dobrze!! jeszcze sie pocieszam tym ze prowadze tutaj nieregularny tryb zycia i chodze spac o 3 w nocy a wstaje z samego rana o 11 lub 12 :) i temke mierze z polgodzinnym poslizgiem, no i mam nadzieje ze ten cykl byl tylko do bani ze drugi bedzie lepszy bo przeciez mialam jakiegos wirusa wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz rano byłam zrobic paznokcie:) na zakupach a robiac sałatke włozyłam reke w konserwe:( masakra krew leci ja k głupia a tu porzadki sobotnie do zrobienia:( chyba sobie odpuszcze! albo meza zagonie jak wróci dziewczynki z tem to naprawde mozna oszalec:) u mnie cały czas 36.6 a dzic 36.4 hahhaha wiem ze owulacji nie było wiec cierpliwie czekam\":) hahhahaha powinna przyjsc:) kedys w koncu ale luzik jakos nie stresuje sie tym wszystkim i robie to na co i kedy mam ochote! wczoraj poszlismy ładnie spac bo padnieci bylismy!! ale miło było sie przytulic do meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×