Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

SChering nie nakręcaj się bo to przynosi odwrotny skutek!Nie traktuj tego jak sprawę życia i śmierci,jak coś będzie nie tak to będzie trzeba się leczyć,a tak naprawdę to gdyby każde współżycie w dni płodne kończyło się ciążą,to większość z nas miałaby ponad 10 rodzeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku - wpisz mnie do tabelki prosze - dzisiaj powtorzylam test 2 kreski widoczne moze jeszcze nie tluste ale golym okiem widac kupilam juz malenkie buciczki sliczne sa rozowe malutkiej dziewczyneczce bo najladniejsze byly ale jak bedzie chlopak to przynajmniej bedziemy mieli sie z czego posmiac mio i piekna pamiatka bedzie dzisiaj zamierzam powiedziac m a co specjalne traktowanie mi sie nalezy no nie. Jestem ciekawa jak zareaguje bardzo pragnal dziecka i wczoraj sie pytal czy @ przyszla a ja mu mowie kochanie jeszcze tydzien musze czekac aby sie upewnic pewnie bedzie zaskoczony --------zobaczymy a tymczasem przesylam wam fluidki ciazowe II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II I OD TERAZ TAK JUZ WASZE TESTY BEDA WYGLADAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak w tym i następnym cyklu nic nie wyjdzie to najpierw chłop pójdzie na badania a póżniej wezmę sie za siebie-monitoring owulacji,poziom hormonów itd.Nie zamierzam bezczynnie czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering nie przejmuj się językiem, napewno sobie dasz radę, ja też miałam obawy ale trafiłam na bardzo miłego lekarza i jeszcze fajniejsza midwife i jak jakiegoś terminu medycznego nie zrozumiałam to wytłumaczyła mi to tak zebym zrozumiała, a pozatym u lekarza przysługuje ci tłumacz-tzn mogą cię połączyć w trakcie wizytytelefonicznie z tłumaczem, ale na to chyba trzeba się umówić(moja koleżaka z tego korzystała w przychodni, jak bedziesz chciała to wypytam się jej o szczegóły), pozatym midwife na pierwszym spotkaniu jak już byłam w ciąży po rozmowie ze mną uznała że nie potrzebuję tłumacza-czyli jakby była potrzeba to załatwiłaby mi tłumacza. Ale tak naprawdę to nie jest bardzo straszne, napewno sobie dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki serdeczne demimulka.... a powiedz mi jeszcze czy jak pracuje legalnie i place podatki to moge podjac badania specjalistyczne gdyby bylo ze mna cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz standardowych ojawow tak jak bol jajnika, powiekszone piersi ale to w kazym cyklu po owulacji a przed miesiaczka co sie wyroznilo to to ze bylam nawilzona po owulacji normalnie to po owulce bylam sucha w doslownym tego slowa znaczeniu do tego mialam uplawy wodno bialawe nie za duzo umiarkowanie ale to mnie zastanowilo a w 29 dc bolala mnie lewa strona - jajnik myslam ze to na @ zwykle jak mnie boli to troszeczew i wtedy dostaje @ a tym raze bolalo dluzej a i ostanie trzy dni to biegam do kibelka siku bbbbbbaaaaaaardzo czesto zwykle przed miesiaczka nie sikalam az tak czesto po owulacji delikatnie rowniez dotykalam dolu brzuszka i wydal sie sie troszke spulchniony inny niz zwykle ale to tylko moje odczucia kazda z nas jest inna i inaczej to przezywa i inne rzeczy zauwaza jestem pewna dziewczyny ze i wam sie uda trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria raz jeszcze Gratulejszyn🌼 demiluna Sylwia Wy moje obrzygołki jedne.ja naprawde przyjme od Was te wszystkie dolegliwości.wracajcie szybko do stanu doskonałego.😘 dziubassek cholernico gdzie się szwendasz kochen kirczak agi37 święta racja z tym współżyciem w dni płodne.:D plemniczki to takie cwaniaczki.tak szybko nie dadzą się zagnieżdzić gdzie trzeba.co do tempki Twojej to kochana już pisałam dobry to znak Validos męza masz w domku a Ty sprzątać chcesz????hehe posprzątasz w tygodniu teraz ciesz się nim. schering 🌼 dasz rade sie dogadać.w koncu po Japońsku nie mówisz do nich:D:D:D:D Koug zrób mi kawy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zrozumiecie co napisalam - jak cos to pytac wczorajsza noc jakos sie nie wyspalam i jestem dzisiaj pol przytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schering tak jak pisałam wcześniejjeśli masz NIN to u lekarza przysługuje ci wszystko to co obywatelom UK, więc myślę że jeśli lekarz uzna że takich badań wymagasz to napewno ci zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge do was dolaczyc mam na imie Magda (26 lat). Jestem z Gdanska ale obecnie mieszkam w UK. Jestem mam aniolka Adasia ur. w 26 t.c. (12.03.2007)* 5 tyg. po porodzie zaczelam starac sie o nastepna dzidzie no i udalo mi sie 10 listopada ujzalam 2 kreseczki. Jestem w 7 t.c. A wasz temat czytam juz od jakiegos czasu. I trzymam kciuki za owocne starania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapominialam dodac ze co miesiac testowalam co najmniej 3 testy. A ostatni ten z dwoma kreseczkami wyszedl mi 4 dni przed spodziewana @ i z wieczornego moczu pozniej zrobilam pare nastepnych dla pewnosci. Udalo mi sie jak zaczelam tracic nadzieje ze sie uda. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek81 witaj gratuluję dwuch kreseczek, ja też mieszkam w UK(w którym rejonie Uk mieszkasz??|) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochen kirczak pralam firanki i zaslony no i myslam okna:O oraz wiele innych rzeczy bleeee witam nowa kolezanke madziulek81 tez jestem z gda :)no i GRATULUJE FASOLCI!!!!! ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27..................................ciąża......15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl....1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl.....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów.................1 cykl......11.11 🌻Rybusia.......23......Bydgoszcz..............14cykl......24.11 🌻Madziulek81...26......Gdańsk.................ciąża........... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikuje za mile przyjecie. A ostatnia @ mialam 15.10.2007. Dziubassek ja jestem z Brzezna a ty jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapraszam na kawe oczywiscie inke ;) ;);) sprzatanie idzie mi jak krew z nosa po prostu mi sie nie chce ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Sloneczko*****
Czesc dziewczyny. Przepraszam ze zasmiecam wasz topik ale czy którąś z was moze mi powiedziec. jaka jest szyjka po owulacji? Bo wczoraj byla nisko miekka i otwarta a dzisiaj jest wysoko twarda i chyba zamknieta. Taka malutka :-) a czy moze byc tak np ze owulacje mialam wczoraj a skok temperatury nastąpi przykładowo jutro? Bede wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekuje Wiktoria bardzo mi
pomogłas :-) Sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA Dzis oficjalne otwarcie naszego bloga na ,ktorym znajdziecie -krotki opis kazdej z nas -focie slodkich bobaskow -linki do przydatnych stronek -ksiege gosci w ktorej mozecie sie wpisac:) tu macie linka (mam tez go w stopce na ostatniej pozycji:) ) http://www.dziubassek.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ponownie... wiecie co mi sie przytrafilo?? mowilam wam dzis ze spadla mi tempka do 36,6 po wczesniejszym wzroscie?? poszlam do wc i okazalo sie ze znowu sie slizgam :) zrobilam sobie badania głębsze i wyciągnęlam piękny śluzik lodny ale nic z rego nie rozumiem bo moim zdaniem szczyt plodnosci mialam we wtorek a w srode owulka a dzis jest sobota!! zaczelam czytac czy jest mozliwosc na 2 owulki podczas jednego cyklu!! sa rozne informacje ale podobno zdazają się jedna na milion .... i wiecie co ja dzis znowu zadzialam czy syn czy corka musze zadzialac!! trzymajcie kciuki!! jeszcze moze ktoras z was mi podpowie co to jest \"spadek implantacyjny\" bo nie ma informacji na ten temat w int. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle znalazlam na ten temat \"spadek implantacyjny występuje ok 6 dni po zapłodnieniu,zwiazane jest to ze zmianami w ilosci hormonów.Z różnych wypowiedzi wynika że to dość nie częste wydażenie w cyklu,wykres trzy stopniowy co - 6 dni wzrost temp.Spadkowi może towarzyszyć plamienie. Jeśli poprzedniego dnia stało się coś innego typu sport, basen,alkohol na drugi dzień może wystąpić spadek temp.Spadek temp tak naprawde nic nie znaczy- podwyższona temp w koncowej fazie cyklu przez co najmiej 18 dni to co innego no i brak okresu choć z tym też jest różnie.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×