Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ojejku moje kochane chore kobitki🌼 demiluna to juz nie całe dwa tygodnie i bedziesz w Polsce:):):):) kuruj sie kochana kuruj.kapnij sobie kilka kropelek miety na poduszkę będzie Ci lepiej oddychaćw nocy.(ja daje INHALOL) Sylwusia tak mi Ciebie żal.Tyle co Ty się teraz natulisz do miski to chyba nikt jeszcze tyle nie tulił.🌼 cos cicho naprawde dzisiaj tutaj zaraz jade z mała do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczyscie Sylwia wyjatkowo przytula miske:O no ale nie dlugo finisz zlego samopoczucia! ogarnelam troche robote i od czasu do czasu tu zagladne. jesli chodzi o bloga to jest NASZ wspolny i bardzo prosze o wspolprace a mianowicie podajcie mi cos wiecej co mogla bym tam umiescic bo wylapalam tylko czesciowe informacje o was(cieko mi bylo przewertowac te 160stron) wiec same rozumiecie... Fisiu buzka dla coreczki:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku cóz moge o sobie dopisac:) mam 16 letnie dziecko pod opieką:) wiec służę radami z okresu dorastania jak Wasze maleństwa podrosną- i mam tylko nadzieje, że się nie wykończe do tego czasu:) mężatka jestem od sierpnia 2006:) a męża kocham nad życie i świata poza nim nie widze:) pracuje sobie:) prowadze biuro:) ale jestem surdopedagogiem......i drogowcem :):) cóz wiecej:) jesteście wspaniałe:) i to dzieki Wam mam nadzieje na maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio mam nadzieje ze przytulanka z miską szybko miną:)>) fisiu :) dla córeczki ❤️ , ja mam tez dziecko chore:( i marudne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos swietnie twoje info dolacze jak tylko wroce do domku:) a moze chcesz przygarnac jeszcze jedno dziecko:P jestem nie wybredna i potrafie sie zachowac:)no i nie gryze hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o_rany.......Katowice.....29.......2 cykl.....13.12.2007 :( Cześć, Dziewczyny. Widze, że choróbska się tu jakieś szerzą, trzebaby je jakoś wypędzić... Może herbatka po górlasku? :P U mnie - jak widać w pierwszej linijce. Jeszcze się trochę z Wami postaram i może się nawet nauczę, o co chodzi z tymi tempkami i szyjkami... Przez cały weekend miałam chandrę pt. \"Jestem stara i nie mam dzieci, nie będę miała dziecka przed 30-tką\". No, bo już nie będę miała. Dobrze, że mam takiego kochanego męża... Próbujemy dalej... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej abbeczki! Dużo zdrówka dla chorujących.Dzisiaj 31dc,zrobiłam test i jedna kreska,czekam na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezygnuje z tego suwaczka,bo cykle mam tak nieregularne,że nic mi to nie daje.Prosze o zmiane w tabelce.Daniel kończy dzisiaj 1 rok i 9 miesiecy,kiedy to zleciało??? :-) Musze isć dzisiaj do zakładu pracy odebrać paczke świąteczna dla małego.Napcham sie słodyczami żeby poprawić sobie humor,bo mały i tak alergik to nic nie zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskie kolezanki, duzo zdrowka wszystkim zycZe, mezowi juz powiedxzialm opisze pozniej. dziewczyny a od kiedy te mldosci sie zaczynaja ? ja na razie super sie czuje i chce zeby tak zostalo ;) buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zyje. Dzieki za maila..odpisalam, ale nie przez outlooka tylko strone www o cos mi mail nawala. Mam nadzieje ze mail do wszyskich zainteresowanych dotarl. Ja dzis ide na USG, bardzo sie niepokoje. do tego jeszcze nie daly mi pipy w osrodku wszystkich badan!!!, te na ktore mialam skierowanie zostaly w mojej karcie;/ a ja sie spieszylam rano do pracy i nie zauazylam! coz, jak mi mama ne doniesie tych badan to pojde z tymi ktore mam. Daly mi tylko te za ktore zabulilam i to slono. Trzymajcue dzis kciuki o 17 00 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria, u mnie mdłości zaczęły się dopiero w 8 tc od ostatniej miesiączki. Późno, ale teraz mam za to z nawiązką... Mnie jeszcze w tym roku czeka to usg wykonywane między 11 a 14 t. c. Oczywiście już mam stracha cholernego. Oby wszystko grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria trzymam kciuki :-) Ja każdego usg to sie doczekać nie mogłam.Pierwsze miałam robione dopiero w 12tyg.Mały spał na brzuszku,gin poruszała rekko brzuszkiem i zaczął fikać :-) Nigdy nie zapomne jak zaczął amchać jedna rączka,a gin :O pomachał do mamusi :-) Oczy mi wtedy łzami zaszły,piękne wspomnienia.Za to jak miałam w 22 tyg. to jak gin tylko włączyła monitor to było zbliżenie i było widać ogromnego siusiaka :-D Chcąc nie chcąc znaliśmy przez to płeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...5 cykl...27.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.2 cykl...17.11 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...05.12 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....28.11 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE......................... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża......... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża.....06.09 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża.......13.10 🌻Madziulek81...26......Gdańsk.................ciąża.......15.10 🌻Avinion........29.....Kraków....................ciąża....26.10 🌻Wiktoria80...27..................................ciąża......15.11 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziubassek fajna tabelka, jesli mogę zaproponuję małą zmianę- może by tak zamiast daty ostatniej @ i hasła ciąża wpisywać przewidywany termin porodu (bo z wpisywaniem tygodni ciąży za dużo roboty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valids27
ale sie ciesze udało mi sie znalesc na ciuchach strój klauna z czapka za 20 zł:) cóz najdrozsza kreacja moja -hahhahaa zaruje strój jest boski:) obiecuje fotki ja własnie weszłam i ide jesc:) całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zgodnie z obitnica zdaje relacje z USG: Mam 4 mm i bije mi juz serduszko! jakby ciocie nie wierzyly to pokazuje sie na zdjeciach! ;) nawet tata sie ze mnie ucieszyl ;) i wreszcie uwierzyl ze JESTEM! oto JA: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8907c80190a00d2a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/806400b118317ac0.html pozdrawiam! dzidzius Kurde no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no:) piękne dzidzi;) STRASZNIE SIE CIESZE ZE TATUS WRESZCIE ZACHWYCA SIE MALENKIM SERDUSZKIEM;) BOMBA:):):) CAŁUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Serdecznie Was przepraszam, że się nie odzywam, ale od kilku dn jestem bardzo rozkojarzona i zamartwiam się. Moja Mama jest w szpitalu i czekamy na diagnozę... nie chcę opowiadać szczegółów... Poczytuję Was codziennie. Dziubaski - dzięki za bloga i za umieszczenie mnie w nim, to bardzo dużo dla mnie znaczy! Jest jedna dobra wiadomość, od 4 dni rano nie haftuję! A młode rozpycha się strasznie - brzuch mi się rozpycha. 9 stycznia USG. Pozdrawiam Was cieplutko !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no jaka piekan fasolcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze raz gratulacje dla rodzicow:) Demiluna😘 nie martw sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kurde no ale się cieszę...ehh!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wyobrażam sobie że to jedne z najpiękniejszych Twoich zdjęć w życiu :) Życzę Ci słonko dużo zdrówka,mniej stresu,łagodnych zawirowań w brzusiu,radości wszystkich najbliższych,cudownych kopniaczków i cudownego lwiaczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrr tyle się napisałam i mi sie skasowało witam moje kobitki🌼 Kurde no dzieciątko śliczniuskie❤️ raz jeszcze Gratulacje.cieszę się,że do m dotarło wkońcu ,ze zostanie tatą.może się obejdzie bez tych poradników dla niego:P Michelle trzeba mieć nadzieje.moze @ nie dostaniesz a następny test będzie z dwoma krechami:) Dziubassek tabeleczka super.dobry pomysł z tymi terminami porodu u naszych cięzarówek koug🌼 Demiluna co z fotkami małego tygryska i tego w brzusiu i tego przebranego? Wiktoria daj cynk jaka była reakcja m.......... Harbatka głowa do góry.napewno z mamą będzie wszystko oki.Tego się trzeba trzymać. Validos a w tym stroju klowna to na narty jedziesz????:D:D:D:D:D:D Kochane byłam z małą u lekarza.zapalenie oskrzeli.antybiotyk i inne leki a w czwartek lub piatek do kontroli. Jutro urodziny mojego m. serniczek goracy stygnie w kuchni. jutro czeka mnie wizytacja teściów i reszty rodzinki.relanium w pogotowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ale boskie zdjecia - zazdroszcze Ci jednoczesnie naprawde życze abyś cieszyła sie każdym dniem ciaży to tak przepięknie cudny czas ....ciesz sie Kochana , a fasolce niech rośnie zdrowo i rozpycha sie na boczki w końcu ono też może miec swoje nastroje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×