Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie Dziubus jeszcze poczekam,bo te bole jajniczka w tamtym tyg mogly myc spowodowane owulka, a po co tak wczesnie robic jak i tak nie wyjdzie. wlasnie mierze sobi tempke, w buziole termometr i pisze, ooo wyszlo ze jest 36.7 no ale to tempka nie z rana, nie wiem co moze oznaczac. a tak na marginesie,gdzie lepiej tempka bedzie odczytana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avi twe dzidzi jest naprawde sliczne, a ta raczka na glowce, mysle ze ona puka sie w glowke i mowi do nas: takie duze dzieci a podgladaja nas male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cos Wam przele na maile, test psychologiczny, normalnie wysiadlam jak go robilam, taka ciekawostka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł jak tam atmosfera Swiąteczna?:-) ja już odpoczywam, śledziki właśnie zrobiłam :-) a od jutro w trase po rodzinie:-) Titek czemu Ty masz takie długie cykle? ja wczoraj o dziwo w 14dc miałam lekkie krwawienie, nie wiem może po przeziebieniu, co prawda w owulke zawsze mam ale lekkie. A dziś to juz mnie jajnik prawy pobolewa, nic tylko brac sie do roboty! no ale ja niestety musze jeszcze odpuśic ze wzgl. na te badania a m.i.n. przeswietlenie rtg płuc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia kochana ja jak bralam tab mialam jak w zegarku co 28dni, ale zanim je wzielam a bylo to 5latek temu, cykle mialam miedzy 31-36, teraz czekam na 3 @ po stracie, pierwszy byl w 43, drugi 44, a trzeci hmmmm 45dc i nic, musi sie widocznie unormowac... dla mnie to strasznie dlugo wrecz wieki rzec inaczej! Sledzie powiadasz daj no kilka, ja lubie w oleju z cebulka! hihihi moze byc i z Toba... sledzie z cebulka od Cebulki.. normalnie nieopisane pysznosci mniam mniam. smakuja inaczej! ale Ci reklame sypnelam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) miałam nie zagladać co najmniej do poniedziałku ale wpadłam na chwilkę :) Mieliśmy z męzulkiem na spacerek sie wybrac ale zimno strasznie sie zrobiło no i męzuniu komputerek sobie włączył, to ja tez na chwilke usiadłam, a co tam :) ja juz porzadnie dzis podjadłam :) a zobaczymy co bedzie jutro, choc najbardziej to zapewne w lany poniedziałek u tesciowej sie objem... mniam :) mężulek coś podchody do mnie robić zaczyna :) ale @ jeszcze nie skończyła sie i wogóle jakos za bardzo sie przejadłam wieć chyba od razu dzis zasne, ale juz od lanego poniedziałku to ja mu nie popuszcze :) :) :) titku, co do tych @ to ja własnie teraz tez mam trzecią od zabiegu. pierwsza przyszła po 38 dniach druga po 36 a ta po29 wiec mam nadzieje ze juz mi sie wyregulowały cykle (zawsze ok29 dni miałam). a jesli chodzi o tempke to najlepiej rano mierzyć i mierzenie w ustach nie jest najdokładniejsze bo w zalezności jak ten termometr umiejscowisz moze byc rozna temperatura (im blizej zębów tym bedzie nizsza). a powiedz mierzyłas ja przez cały cykl?? ja oczywiście trzymam nadal kciuki za Ciebie ze ta wredna @ nie przyjdzie :) :) :) buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek ja nie mam cierpliwosdci do zgadywanek i od razu zobaczylam odpowiedz bo nie chcialo mi sie myslec:P chiba nie jestem psychopatka:P aaa wczoraj minelo 6 m-cy od kad jestem mezatka jak ten czas szybko leci uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim bywalczyniom topiku spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych oraz smacznego jajeczka i mokrego dyngusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Malenkie! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! ja juz spac nie moge! poszlam spac o 4.30 i wstalam o 7 normalnie wariactwo! to dopiero jest psychoza Dziubassku :p Mania nie nie mierzylam jej caly cykl. Dziubus wiesz ja cos tam podswiadomie czuje ale nie wiem czy to, to to i nie chce narobic sobie nadzieii. dam rade poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was w ten świąteczny dzień :) my juz wróciliśmy od mojej babci, juz pełna jestem, najpierw śniadanko, potem obiadek no i teraz jeszcze kolacje trzeba z rodzicami zjeść... ehh jestem pełna na maksa :) dzis padne jak tylko do łózia wskocze tym bardziej ze dzis w nocy sie nie wyspałam... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu przyszlam polac Was woda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hlust hluuuust a macie!!!!!!!!!!!!! a co!!!!!!!!!!!!! 😘 trzymajcie sie! i do juterka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam to jeszcze raz ja! poprawka bledu ortograficznego CHLUSNIJ! ok uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten Sypany Poniedziałek :-) wczoraj podwójnie świętowałam.... przybył kolejny roczek w moim życiorysie! mam nadzieję, że zanim skończę 27 lat to zostanę mamą - moje marzenie!!! a tyle mi osób życzyło spełnienia marzeń, więc może się uda :-) pozdrawiam Was serdecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara82 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!! nastych!!!! :p bedziesz bedziesz miala dzidzie! cuuuuownych sukcesow i morza milosci! ja tez tak mysle ze przed 28tymi bede juz zafasolkowana! no bo na wrzesnia urodzic mi sie nie uda :( A tak to dlugo do Nas nie pisalas... NIE LADNIE! NIE LADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara82 wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:) 🌻 oj dzis widze tez ostro swietujecie:) ja sie obzeram i caly dzien leze przed tv:O jak wam minal ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za Wasze kwiatuszki 🌼 Siostrzyczka mi sprawiła prezent i kurier przyniósł od Niej 10 róż w sobotę, bo wczoraj kwiaciarnie pozamykane, bidula od prawie 10 m-cy haruje w Szkocji, ale już w kwietniu ją uściskam :-) Fakt, fakt dawno nie zaglądałam, tak jakoś wyszło... parę dni temu czytałam, że było miłe spotkanie!!! Oprócz zmian wieku w tabelce na 26, poproszę o zmianę ostatniej @ na dzisiaj, jak tak będzie regularnie jak dotychczas to w maju jak mężuś wpadnie na urlop to będę miała płodne i może spełni sie nasze marzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj było spotkanko było :) Czołem Sara i sto lat w zdrowiu szczęściu i miłości, konta w tysiącach euro co miesiąc gromadki ładniusich dzieciaczków przyjemnej pracy jeszcze przyjemniejszych wakacji śniadań do łóżka i takich tam.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wpiszcie do tabelki ostatnia @ 24.03,I cykl starań.Dziękuję.Dziubasku chciałam Ci wysłać zdjęcie z mailem,ale nie udało mi się.Spróbuję jutro.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .......WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -....................10 cykl....18.03 🌻Fisia ..........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl....14.03 🌻Dziubassek...22....Pomorskie..................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................2 cykl....03.03 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl....27.01 🌻Agi37..........37.....Warszawa..................5 cykl....23.02 🌻Schering......35.....Wrocław....................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.....29.....śląsk.....Szymon 4 lata...1 cykl....18.02 🌻Yennyfer.....31.....Lublin....Wojtek 12lat....2 cykl....01.11 🌻Cebulka30....30.....Piotrków Try..Nadia 6lat.2 cykl....08.03 🌻Gooosha......24....Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.....22 ...Zakopane....................0 cykl....28.01 🌻Titowa1.......28....Irlandia......................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.....27....Śląsk..........................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81.....26....Dublin..Weronisia 2lata...1 cykl....01.03 🌻Mania23.......23....Warszawa....................3 cykl....18.03 🌻MamaZuzi.....20....Bytom........................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30........30....Kuj.-Pom....Angela 7lat...1 cykl....08.03 🌻Zuza-82........25....Pomorskie...................1 cykl.......... 🌻Sara82..........26...Podkarpacie.................0 cykl....24.03 🌻Robur................Zach.-pom...Daniel 8lat.....1 cykl....24.03 🌻A.N.N.A........30...BARLINEK.....Oliwier 4lata..2 cykl...06.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna .....26....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....21.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa...................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto ................ciąża....30.06.08 🌻Harbatka ....29......Warszawa................ciąża.....05.07.08 🌻Agital.........26.....Żywiec.....................ciąża..... 20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków.....................ciąża....02 .08.08 🌻Wiktoria80...27...................................ciąża.... 22.08.08 🌻Dafodilek ....28.....Wrocław....................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34....Opole...Michał 11,Ola 7....ciąża...18.09.08 🌻Kasika1......23....Rzeszów..Kacper 21m-cy..ciąża....02.11.08 🌻B_eata22.....22....Wielkopolska.............ciąża......21.11.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ Robur sprobuj wyslac na: magducha136@wp.pl Dzien doberek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziubassku nie tylko ja siedze w pracy? Czy z Ciebie po prostu taki ranny ptaszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Święta strasznie szybko minęły :( no i parę kg chyba przybyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:):):) dobrze, że już po Świetach!!!:) nie da sie życ u teściów:(jeśc, jeść ............ile mozna ale za to spotkałam sie z przyjaciółmi nio i umierałam z bólu-jajniki mi dawały popalic po tym leku biore:( titowa moze powtórz teścik:) robur to do dziela zaczynamy staranka:) agital:) pare kg u mnie chyba parenascie:) a wogle to jedno Wam powiem TESKNIŁAM:):):): za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×