Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Banitka GRATULACJEEEE🌼🌼🌼 Koug bo ja niewyzyta seksualnie jestem i mój mąż mi nie wystarczy.musze Twojego jeszcze pognębić:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D cebulka rosołku nie mam ale gołąbki się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie to zamkną nasz topik bo zabraknie kasy na becikowe!Witam nowe koleżanki.Gratulacje dla Banitki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ooo nie nieczego niech nie zamykaja jeszcze poczekajcie na mnie i dziewczynki!!! hola hola Koug oj wy diablice:) do czego kobieta w ciazy jest zdolna nononono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_n
Witam wszystkich bardzo serdecznie ;0) Jestem tu nowa i byłabym zaszczycona dołączając do waszej "bandy" ;0) Od około pół roku z mężem staramy się o nasze ukochane dzieciątko, ale z przerwami , ponieważ miałam problemy zdrowotne i ciąża musiała przejść na drugi plan. Tydzień temu dowiedziałam się że już nic nie stoi na przeszkodzie więc DZIALAMY ;0) Szczęście dopisało bo akurat "wstrzeliwaliśmy' się w dni najbardziej płodne. Gdzieś czytałam , że dobrze zrobić sobie tzw dwudniową przerwę , więc dziś należało by spróbować ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko teraz czekamy na testowanie u Ciebie i oczywiście dwie kreski ... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mało tego,że zabiorą becikowe.pewnie jeszcze płacic będziemy musiały:):) Kaśka witaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poprostu nie moge uwierzyc, tydzien temu robilam test i nic a tu taka niespodziewajka,!!!!!! jade do gina niech mnie bada!!!!!! ojejku!!!!! uwielbiam bc w ciazy!!!! buziole kochane dla WAS, dla kazdej z WAS bo tak cieplo mnie przyjelyscie, cu!!!!!!!!! jak wroce opowiem jak bylo!!!!! ps. validosko to TWOJE wpisy mnie przycignely do was, tak tu cieplo, ze zostaje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko spokojnie,jeszcze za wcześnie na badanie u gina.Lepiej zrób sobie betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitko:) dziekuje ze napisałas ze moje wpisy Cie przyciagły:):) na badania faktycznie za wczesnie! zrób badanie z krwi Beta HCG dzis i za dwa dni a do lekarza ja szłam dopiero w 7tydzien i 6 dzie:) wiec lepiej poczekac jak sie nic nie dzieje i nie ma zadnych dolegliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie goraca atmosfera zrobila:) jeszcze 3h i splywam:) dzis ide na bierzmowanie... bla bla bla;) oczywiscie nie moje hihihi ale dzis jestem dowciapna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka, gratuluję. Macie rację, że z Wami zachodzi się w tempie błyskawicy ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku i taką Cię lubie wesołą radosną :-):-)ty wesolutko to i umnie słonko wychodzi ,a rano było bubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek diablico Tobie by sie nie bierzmowanie a chrzest przydał bo diabła masz w sobie:D:D:D:D:D:D Bolerka nie ma wątpliwości co do tego ze idziemy jak błyskawica z zaciazaniem.To nasz Plan A a plan B to taki ze zawsze się można mężami zamienić:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_n
BOLERKA34 Między innymi dlatego postanowiłam dołączyć do grona oczekujących mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Banitka!!! Takie wieści lubię z samego rana :D ❤️GRATULACJE❤️ Na wizytę u gina to faktycznie za wcześnie, bo i tak w najlepszym wypadku na USG będzie tylko pęcherzyk (a wiem, że lekarze w ogóle nie chcą robić USG tak wcześnie) więc za rada dziewczyn zrób sobie betaHCG, które możesz powtórzyć za 2-3 dni i wtedy będziesz wiedziała czy wszystko OK. Tak się cieszę!!! Tylko pamiętaj nie uciekaj od nas teraz :) Witam nowe koleżanki 🖐️ A ja dziś jestem smarkata i pociągająca i nie wiem czy się przeziębiłam czy też alergia mnie dopadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka_n, podobnie jak Koug już prosiła wszystkie nowe koleżanki tak i Ciebie prosimy byś zaczerniła swój nick (zabezpieczyła go hasłem) no i żebyś nam powiedziała coś więcej o sobie - skąd jesteś i w ogóle. Podajemy też sobie linki do NK lub wysyłamy zdjęcia, dzięki temu czujemy się bardziej swojsko :) Możesz podać też dane do tabelki jesli zamierzasz zostać z nami: wiek, miejscowość, który cykl się staracie i datę ostatniej @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia jaki diabeł toć ja anioł:D Aniu czekam na ,masazyste paralityka chcesz moge ci podeslac na te przeziebienie;) zaraz ci sie lepiej zrobi tylko in ma jedna wade trzeba conieco wrzucic mu mierzy zęby hahahahahahaha z checia chrzest by sie przydal mam nadzieje,ze juz w przyszlym roku! wciagam fluidki jak odkurzacz a co z tego bedzie? jak cos to bedzie wasza wina:P bo fluidki za słabe:P ahhhhhhaa i z Fisia se żyły wypruwałysmy nad tym blogiem i mozna powiedziec,ze juz nasze dzielo zakonczone:D zachecam do obejzenia:) kazda z was ma swoja fotogalerie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk............Szymon 4 lata.....3 cykl....01.05 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....29.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie..............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................7 cykl....21.04 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................0 cykl........... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......19.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów...........................ciąża.....13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin............................ciąża............... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Validos27...............Blanka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domu obiboki;) jem obiadek i sie lenie:P a co mi tam... dzisiaj nie bede meczyla meza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K Pozwól najpierw się za klimatyzować a tabelka się ujawni ale troszeczkę później. Może to banalne pytanko ale skąd można pobrać takie urozmaicenia zdobiące topik? Serducha , kwiatuszki czy wesołe minki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Jasne, Kaśka_n, rozumiem. Jak sobie życzysz ;) obecność w tabelce nie jest obowiązkowa ale serdecznie zapraszamy. Mam nadzieję, że się u nas zadomowisz. Jak już też wspominałysmy, możemy też wymienić się zdjęciami, dzięki temu fajniej się pisze bo wiemy z kim rozmawiamy. Także zadomawiaj się u nas i uzależniaj od nas, jak to Fisia stwierdziła, od nas uzależnić się łatwo a odwyku nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! byłam u gina i widziałam moja małą fasoleczkę, jak lepeczek od szpileczki ale jest piękne!!! ide odpoczywac! napisze potem! moj mezczyzna zadowolony i tak bedziemy trzymac i czekac na naszego maluszka:) :) :) :) tyle szczescia w jeden dzien! jejku! validosko dzieki za wsparcie! :) dziubasssku, koug, wiola, cebulko, bolerko i wszystkie dziewczyny nie zapomne juz o Was, codziennie bede pisac, buziole słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zrobiłam sobie drzemkę, potem obiadek u rodziców. Żyć nie umierać:-) Banitko traz tylko musisz dbać o siebie i fasolunie:-) mnie cos brzuch ćmi i bimbałki bolą, jakby mi spuchły. Dziubasku coś chyba wypiłaś przy robieniu galerii bo Nuczka to Kołderka ? :-) idę robić kisielek dla Nadii, któraś chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ty lepiej nie pij bo wiesz głowa pijana to dupa sprzedana:-P Koug z galaretką trochę mi zejdzie ale prosze bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę!!!!! Poproszę najpierw kisiel a potem galaretkę :) Kochane jesteście 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na hasło o jedzeniu od razu spend się robi;-) to od razu może i zurek zrobie bo z waszymi zachciankami nigdy nie wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×