Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ona mi wysłała zaproszenie bo ja nie moge jej odnaleść w wyszukarce dam sobie czas do jutra ... ale powiem wam że mnie nosi jesteśćie kochane że mi pomagacie zawsze moge na was liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus ja wizyte mam na 17.20 o 16.00 jestem na stacji, wiec spotkanko jak najbardziej przed i po wizycie! a najpozniejszy pociag powrotny do tego pizdoweczka w ktorym mieszkam mam o 20.05! :p a ja lubie Cebuleczke! a co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo dwie gwiazdki za slownictwo dostalam! :p Koug adresik na NK juz masz ❤️ tylko prosze nie siusiaj do testu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy eurowizje a ja nic o tym nie wiem... :( lece pospiewkowac sobie! caluje Was wszystkie i do napisania jutro! poprosze jeno kawke inke o poranku, bo u mnie pustki i nie ma... buziolki krejzolki! Cebulki szczypioreczki, Dziubasski Banitki i wszystkie fajne kobitki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! usg wyszło dobrze, dzidzia ma juz ponad 2 cm :) i wszystko jest w porzadku!!!! :) nie pisałam bo wczoraj padłam od razu jak wrociłam do domu, dzis takze poźno przyszłam i miałam w domku troszke roboty, wiec dopiero teraz wam pisze. jestem bardzo szczęsliwa!!! kochane lece spać bo padam dosłownie, pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Maniu ale nas przetrzymałaś! Najważniejsze kochana że wszystko jest OK i jestes już spokojniejsza :) Cieszę się razem z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie jeż lasem i spotyka niedzwiedzia -co jesz niedziedziu? Niedziewiedz sie zdenerwowal ale postanowil zrobic dzien dobroci dla zwierzat wiec odpuscil... Nastepnego dnia idzie niedzwiedz lasem i spotyka jeża -co jesz jeżu? -co niedzwiedz misiu? tak na dobry poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dybry :) Robię kawusie herbatki i śniadapki Wstawać śpioszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania:) gartuluje wielkiego szczescia:) ja podaje galatetke drobiowa:) i mietke:) a dziewczynki czy którąś boli kosc ogonowa!!!!!!!!!! nie wiem czy to przez ciaze czy mój kregosłup sie odzywa ale wiem jedno 8h siedzac sie nie da:( masakra wczoraj prawie płakałam z bólu!!!!!!!!!!!!!! chyba L4 bedzie za chwile!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki ja dziś wolne:) chyba nadrobie zaległosci \"domowe\" a reszta ok dzis 21dc i temp 37,1...oby nie spadła....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki ja dziś wolne:) chyba nadrobie zaległosci "domowe" a reszta ok dzis 21dc i temp 37,1...oby nie spadła....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dopiero 8dc :O staranka byly intensywne juz od 4dc a do terminu @ daleeeeeeko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwia gratki :) Macie już wybrane imię dla córci?-Jeśli możesz to podaj-wpiszemy do tabeleczki :) Buziaki dla Ciebie i brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Sylwia - gratuluję dużej córci, teraz tylko chwilka i już będziesz tulić ją w ramionach Miłego dnia Wam życzę i spadam zaraz do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*”~~”*°•. ****** DzIeN DoBrY :) ***** •°*”~.•°*”~.•°* ”~_~”*°•.~”*°•.~ ¦¸.•*´¨`*•.¸¦•.¸¦¸.•*´¨`*• .¸¦¦¸.•*´¨`*•.¸¦ *``¦´´* *``¦´´**``¦ *``¦´´**``¦´´* *``¦ Maniu to nas przetrzymałaś ....ale ważne ze wszystko jest super i tak 3-maj kochana Aniu cebulko dziubassku koug dzia za pomoc w czoraj ... dziś już jest superandzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;0) Ania.K_81 Dziękuję za podanie linku do emonków ale ja nie mam konta na o2 więc raczej nie będę zdobiła swoich wypowiedzi serduchami i kwiatkami ;0( Na str. gg przesłałam dla Ciebie kilka fotek-nie wiem czy będą wyraźe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może nie rano ale prawie... Trochę pospałam, wstyd :( Dziewczyny, kto to ten parkinson ? hi, hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valiods27
Sylwio:) gratuluje;) dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka Ty tez chcesz masażystę z parkinsonem????? Parkinson to taka choroba objawiająca się trzesącymi rękami.Jesli brakuje Ci młócenia i miąchania po pleckach ....i nie tylko po plecach to mów-coś znajdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug hahaha widze ,ze jest popyt na masazystow:) Sylwia super! tez marze o dziewczynce ale co los przyniesie nikt nie wie:) ale juz duza ta twoja coreczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE dziewczynki!!!! taki piekny poranej nieprawdaz? he he:) dopiero wstałam, troszke dnia mi ucieklo, gratuluję Sylwio dziewuszki, mnie tez sie marzy mala krolewna! ide robic sniadanko kochane! miłego dnia! :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki, dziewczyny.Nie odzywałam się długo - byłam w szpitalu.Znow problemy z tą cholerną cytologią. Ile mnie to wszystko stresu kosztuje, to tylko ja wiem. Pocieszam się jedynie tym, że w ciązy cytologia lubi płatać figle i nie musi ti od razu oznaczać niczego bardzo niedobrego, niemniej jednak doła mam... czekam na wyniki badań, a wtedy okaże się, czy zaraz po porodzie nie trzeba będzie intensywnie mnie leczyć... Boję się... a jeszcze we wrześniu miałam piękną drugą grupę... Ale wierze, że Bozia czuwa nade mną i że wszystko skończy się pomyślnie. A malutka będzie miała na imię Natalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka możesz wpisać w stopkę swojego maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a ja wam powiem tak mam sliczną i udaną córe a teraz bym chciała synusia ...ale jest jedno ale.... co BóG da to będziemy się cieszyc ważne by było zdrowe i by ciaz przebiegała bez niespodzanek takie to moje zdanko ale w głebi serca jest syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś kochana trzymam za ciebie i dzidzie kciuki i bądz dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×