Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Pierożki mniamniuśne :):-) , teraz już nie mam wymówki . ROBOTA CZEKA :o:-o:O:-O A MNIE SIE PO PROSTU NIE CHCE. 🌼🌻🌼🌻 Jakaś dzisiaj jestem podenerwowana, zła na wszystko i na swoich klientów a co najgorsze to domyślam się dlaczego. Moje humorki same mi wskazują kiedy zbliża się okres. Jak by nie patrzeć za 3 dni wg kalendarzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina Myślę że kebab nie pomoże , ale oczywiście mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka tak samo etstowalysmy , bylam u lekarza ale powiedzial ze za wczesnie na usg i jestem umówiona na srode, mnie na wszystko mdli ale przed chwila zjadlam kawalek sledzia i narazie jest ok a za moment zrobie sobie taką bardzo kwaśniutką pomidoróweczke to moze mi sie poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tu gadu gadu no jedzonku jestem taka glodna maz wlasnie obiadek pichci a mnie zaby haruja w brzuszku:) dzis piers z kurczaka w sosie smietanowym mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY JEST Z NAMI b e n i t k a ? Chciałabym się zapytać o samopoczucie. Utkwiłaś mi w pamięci , ponieważ klikając na ten topik najbardziej aktualną wypowiedzią była Twoja "Dziewczyny!!!!! mam dwie kreski, ta druga troche jasniejsza ale jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge uwierzyc................ tak sie ciesze " Twoja radość i odczucia dały to coś, że aż mi się gorąco zrobiło , ooooo tu w środeczku :):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek W jaki sposób wysłałaś do mnie zaproszenie na Naszą klasę jak ja nie mam tam konta ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka n ale właśnie w tym czasie zaszłam w ciążę więc mogę domniemywać hehehe, oczywiście, że zartuję ;) ale taki zbieg okoliczności z tym kebabem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka n takiego mi smaka narobiłaś że jem pierożki z kaszą gyczaną i z serem też pychota i zupa szczawiowa się gotuje tzn . zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już szczawióweczka prawie gotowa ;) Zapraszam która głodna albo która ma ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Azafik - moje zaproszenie na NK juz poszło do Ciebie 🌻 Ja dzis kiepsko się czuję :( ale jutro będzie lepiej, prawda? mam nadzieję ,że Wy miło spędzacie weekend a te kóre muszą pracować, że szybko Wam zleci ten czas i też pójdziecie na zasłużony odpoczynek :) Buziole i pozdrawiam serdecznie P.S. Sąsiadeczko co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka ja poproszę talerzyk szczawiowej albo.......dwa talerzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzubasek nr gg masz w profilu na NK, czy ja Cie nie mam w znajomych? jak to sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu ja własnie jem drugi talerzyk szczawiowej jeżeli tylko masz ochotkę zapraszam, już nalewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcę szczawiówkę. Laseczki, ja to mam najwspanialszego mężusia na świecie , właśnie przywiózł mi obiadek❤️😍 , ale szczawiówkę też poproszę , nawet bez marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta kochane ! jestem jestem!!!!! nigdzie sie nie wybieram, tylko w pracy tyle roboty, ze nie mam kiedy napisac! a w domu ciagle spie, mezczyzna moj mi nawet mowil, ze piszecie (chyba troche podglada hehehe 🌼 moj misior {serce]! czuje sie wysmiennicie, jutro jade do mamy na weekendzik, bo tatuś jedzie do szkoly na dwa tygodnie!!! bede slomiana wdowka!!! bede tesknic , ale najwazniejsz, ze teraz juz nie sama!!!!!! buziaki moje krejzoleczki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcinam truskawki z jogurtem:) ale zupka szczawniowa:) mniam pamietam ten smak z dziecinstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapraszam w sumie nie spodziewałam się tylu gości zle ta zupa się rozmnaża ;) Więc zbierać się moje drogie zupa na stole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać mi się bardzo zachciało....taka senna jestem dzisiaj mam wolne więc mogę poleniuchować ;) I to wykorzystam ;) Mąż niedługo wraca i robię pizzę z pieczarkami ...;) ale to później pod wieczór... Więc ......jakby któraś nie zdąrzyła na szczawiówkę zapraszam na pizzę ;)swierzutka własnego przetwórstwa od A do Z ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przeprosić ale ja już nie mam w żołądku miejsca . Szczawióweczkę poproszę na podwieczorek ;);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka n mam nadzieję, że nie gardzisz moją zupeczką ;( Pychotka z niej ;) Dziewczęta nienajedzone zapraszam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego stukajcie głośno do drzwi ;( a w razie czego mąż Was ugości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina 29 Jakże bym mogła pogardzić szczawiówką - nigdy ! Po prostu mam pełen żołądeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×