Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

No to ja mam makaronik, ale bez rosołku - wymienię ;) Osobiście nie skorzystam, bo właśnie fryteczki i steczek z rybki zjadłam i ruszyć się nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz jestem po obiadku :) ziemniaczki i mizeria szybciutko zniknęły za to mieska nie mogłam zmęczyć agi --- chyba Ty pisałaś ze jesteś wklęsła, ja mam to samo, i 1,5 kg na minusie, natomiast wieczorami brzuszek mi lekko wystaje, w piatek rozmawiałam z lekarzem i powiedział zeby sie tym nie przejmowac ze wiele kobiet tak ma i zeby jesc to na co ma sie ochote i po czym nie jest nie dobrze i nie patrzec tak uparcie na te witaminki i zdrowe jedzonko, ja np oststnio pizze wegeterianska z pizzy hut dobrze toleruje :) wogole to zastanawiam sie kiedy bedzie juz widać brzusio??? kurcze musze sie zmobilizowac i w wolnej chwili nadrobic zaległosci, widze ze sporo osób jest nowych i musze sie zorientowac co nie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Cebulki!!!!!Maniu ja wróciłam do wagi 50 kg,to co przytyłam przez te dni co leżałam i miałam apetyt to już straciłam.Koleżanka mnie pocieszyła,że do 5 mies nie przytyła ani kilograma,póżniej wrzuciła 10 i dziecko miało wagę ok czyli 2700.Ja brzuszka nie mam wcale,ąż mi się nie chce wierzyc,że jest tam dzidzia wielkości truskawki!Mdłości nie dają za wygraną,ale też mam ochotę na pizzę,jem co 2-3 dni.Oprócz tego serek biały,bułkę z pomidorem i raz na jakiś czas jakiś owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko prosze dbac o Was:):):) rano podajemy soczki i owoce:) teraz obiecuje miec wiecej dla Was:) co do mojej wagi to ani drgnie ale brzuszek wystaje:) chyba dlatego ze nie mam juz mdłosci i jem wszystko zwłaszcza owoce:) i młode warzywa:) MNIAM:) ja wróciłam od przyjaciółki hmmm była młoda kapustka i klopsiki:) ale pojadałam:) miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia_fr
witam was dziewczyny,nareszcie skonczylam czytac te wszystkie stronki. Ja juz od 8miesiecy sie staram o dzidzie i nic,moze jakies porady?widze ze codziennie tabelka sie ladnie uzupelnia (oczywiscie ta druga) i bardzo dobrze,tez bym tam chciala na niej byc!!! Juz czasem nie mam sily na to wszystko!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Aniu_k widzisz a jednak wyszły mi dwie kreseczki, wszystko przez te eliksirki Koug no i od tych świec które kazała robić;-) Validosku nio to teraz przy mojej diecie to ja was utucze, bo ja bardzo lubie jeść a w ciąży to będzie tego więcej;-) dobrze,że juz od kawy owdykłam bo od 2 miesięcy piję ją bardzo rzadko. Jeju cały dzień dzisiaj chodzę jakaś zamroczona:-) tylko dziwnie ćmi mnie w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta a ja podgladnelam Wasze Fasolki! bo tak piszecie o tych brzuniach... i powiem ze macie juz duzie dzieci!!!!! nawet Validosek! tak mi sie niedawno to wydaje a dzidzia jest juz w pelni uksztaltowana...fajnie! ❤️ i macie mi tam jesz ile wlezie i ochota i zoladeczek na to pozwoli! niech nam rosna malenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta a ja podgladnelam Wasze Fasolki! bo tak piszecie o tych brzuniach... i powiem ze macie juz duzie dzieci!!!!! nawet Validosek! tak mi sie niedawno to wydaje a dzidzia jest juz w pelni uksztaltowana...fajnie! ❤️ i macie mi tam jesz ile wlezie i ochota i zoladeczek na to pozwoli! niech nam rosna malenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś kochana kończ ten okresik , i niech gin zrobi wszystko by postawić twój cykl do pionu, a ty tylko myśl pozytywnie i bierz się do robotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia fr Nie martw się,nie jesteś sama.Mnie też ogarnęło zniechęcenie,nie wiem jak długo będę czekać na ciążę.Wszystko mnie złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulus za krtorym cyklem trafiliscie teraz? u mnie dopiero 13dc:O staranka intensywne,świeczuszki od czasu do czasu... mam nadzieje,ze cos z tego wyjdzie:) zdrzemnelam sie dzis 3h bo cos sie slabo czulam a tera zide juz spacku wiec milej nocki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roburku nie złość się słońce. Szkoda że mieszkasz na drugim końcu Polski bo przyjechałabym Cię \"zakląć\" dzidziusiowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...stokrotka...
hej Dołączę się do Was u nas to jest 1 cykl starań w piatek rano zrobie test który juz zakupilam poki co lykam folik i falvit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roburku nie złość się słońce. Szkoda że mieszkasz na drugim końcu Polski bo przyjechałabym Cię \"zakląć\" dzidziusiowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane ide spuniac, bo mnie zmoglo jakos i smutaskowo mi troszke i mojej fasolince kochanej, bo tatulek pojechal na 1,5 tyg do szkolki na zjazd do Gdanska i my juz tesknimy bardzo :( 🌼 🌼a WY kochanienke moje tez sobie spuniajcie slodziaczkowo, zeby WAM fasolki szybciej rosly i jajeczka sie w koncu z panami plemnikami na te wyjatkowe spotkanka sie umowily :) 🌼 ❤️ pa pa pa!!! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie ja dzis wstaje rano a tu glosu nie mam gadam jak stary zurek z pod sklepu i uszka cos mnie draznia:( mam dylemat zycia isc do lekarza czy nie bylam chora nie dawno jak tak dalj pujdzie to mnie wykopia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek poczekaj jeszcze z tym lekarzem. Po poludniu nastapi przesilenie i zobaczysz jak sie bedziesz czula. Ja dzis ide do swojej pracki zaniesc L4.. i kurde boje sie bo ponad miecha tam nie bylam prawie ;/ coz, jak mi strzeli focha to wyjd po prostu. Wczoraj bylam na dniach otwartych w szpitalu, naogladalam sie malenstw..az lezki same naplywaja takie to malusie..;) juz sie nie moge doczekac az mina te dwa okropne miesiace i utule swoje malenstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki POMARAŃCZOWE proszę zaczernić nicki KOCHANE MAMUSIE.TE Z BEJBUSIAMI,TE Z FASOLINKAMI I TE NIEBAWEM ZAFASOLKOWANE.W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA WSZYYYYYYTKIEGOOOOOOOOOOOOOOOOOO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego najwspanialszego:) z okazji Dnia MAMY:):) ❤️ ja juz w pracy:( kiera nie ma wiec tyle dobrze!! Cebulko :) od dzis pijesz z nami soczki i jesz sniadanka:) grzecznie:) ja dzis podaje jogury domowy truskawkowy:) i sernika na zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego Mamunie i przyszłe Mamunie❤️ chyba mam goraczke bo marudze i poplakunialam sobie troszkew pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku nie smutaj się.Ja wczoraj miałam ciężki dzień chodziłam nadąsana ze łzami w oczach. Validosku szefa nie ma to poopylaj się troszkę hihi ja na 10.00 idę do przedszkola na dzien matki.chyba się popłacze jak moja gwiazdeczka mi wierszyk powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mamusie w dniu naszego świeta życze nam dużo uśmiechu mnustwo radości z naszych pociech , fasoleczek ,i oby każdy dzień był dla nas słoneczkiem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ……………………._.;_\'.-._ ……………………….{`--..-.\'_,} ……………………{;..\\,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.._;..-\'; ...{`--..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..\\,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..-.\'_,}.{;..\\,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..\\,__...-\'/.{..\'-`.._;..-} ........,--\\\\..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--..-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..\\,__...-\'/....\'-.\\.// (..\'-...\\ ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)\\\\......... /.,-\"-....\\ ........\\,---\'`...\\\\.......//. (..\'-.....\\ ....................\\\\....// ................../_\\\\Y//_\\ .................(_,-}={-,_) ...................\\_//((\\_/ .....................//))(\\ ....................(/..)) ........................(( .........................\\)Jest Mamo taki dzień niosący tobie kwiaty. To święto Twoje Dzień Matki. W ten piękny majowy dzień, pełen wspomnień i wzruszeń, chcę Mamo Ci podziękować i spracowaną dłoń ucałować. Za lata dzieciństwa pięknego. Za uśmiech, którego w chwilach smutku mi brakowało. Dziękuję Ci Mamo za pracę Twą i trud, bym cieszyć się z życia mógł. I przez nie iść śmiało. Dziękuję Ci Mamo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wziełam sie za robote juz przebrałam posciel i brudną wyprałam zaraz szykuje objadek i poszaleje na odkurzaczu ...a popołudniu jade na grób do mej mamy znicze kupione kwiatki tez .. dziubassku przykro mi że to przeziebienie tak cie męczy mi dzieki bogu przechodzi ale ile leków nabrałam to głowa mała ....wracaj szybciutko do zdrówka kochana a tak wogóle to coś mnie mndli od wczoraj nie wiem co to ma byc ;-);-);-)kusi mnie by kupi ć sobie test ale jak pomysle ze te leki tak żarłam a miała by to byc ciąża to już sie boje ...a moze to po tych lekach sama juz nie wim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolu30
mam do Ciebie pytanie, nie pomyśl, że to złośliwość, pytam serio - czy Ty masz dysortografię??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie dzieci , fasoleczk i oczywiście \"szykujące się\" 🌼🌻 Mam dzisiaj wielkiego doła. Zrobiłam w sobotę rano test i wyszła tylko jedna kreska, okres miał przyjść wczoraj rano. Dzisiaj Go nie ma a ja mam mieszane myśli. Po prostu się spóźnia, test był za wcześnie zrobiony aby wykrył ciążę, test mnie okłamał, nie potrafię liczyć cyklu :(:-(:(:-( Przez ostatnie kilka dni entuzjazm mojego męża na myśl o ciąży ukazywał jak było by super , a tu nie wiadomo co :o:-o:O:-O Nerwy mną szarpią bo nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×