Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej!!! gorąco nie przecietnie, ledwo z pracy dzis tramwajem wrociłam, chyba zaraz lece uciac sobie drzemke, jutro usg, juz czuje stresa :) ale takze sie ciesze, mam nadzieje ze tym razem mezulek da rade isc ze mna :) validosku --- a jak u Ciebie samopoczucie?? pozdrawiam wszystkie kolezanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Dafi nie do dzis jest taka cisza ostatnio w ogole nikt sie nie udziela... dzis byl niemilosierny zaduch ale w czwartek ma byc juz 15 st. i padac deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka! sie napisalam i nie poszlo a niech to diabli nadali! hello psiapsioly! Koug Ty moja Michelenko! slicznie wyszlas na zdjeciu! a co na drabiniasta to juz sie wejsc nie moglo co? :D :D :D to taki zarcik! przeciez z takim kraglym brzuszkiem nie bedzie po niej popitalac no nie! Cebus w zalaczniku nie dodalas fotek i bockow nie mam... :( albo sobie fruwaja po mailu. Validosku a gdzie ten kapusniaczek podaja? wiem ze nieladnie jest ciezarnej z talerza podjadac , ale bycs sie mogla ze mna troszke podzielic co? :p dzwonila do mnie ginka z wynikami prolaktyny, wszystko w normie...az mi sie wierzyc nie chce... powiedziala, ze widocznie taka moja natura, ze mam takie dlugie cykle i dla niej wyglada to tak ze pierwsza faza cyklu - do wystapienie owulki jest wlasnie przedluzona. No nie wiem co o tym myslec... w moim systemie, gdyby nie wspolczesna medycyna chyba do obtarcia krotka bylaby droga :p Validosku jakie Ty robias badanka, pamietam ze tez z tych \'dlugasnych\' bylas? bo az mnie sie glupio robi po tych wszystkich badaniach, mam wrazenie ze podswiadomie symuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki się smażą na słońcu i dlatego nie piszą ja znowu pół dnia przespałam i spałabym dłużej ale po dziecko do przedszkola trza było iść idę się kąpnąc i do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa, ja mam podobnie jak Ty tzn. pierwsza faza cyklu do owulacji to od 19-22 dni, a druga jak była owulka normalnie 14 dni i @. Jeśli nie mam owulacji w cyklu, a zdarza się tak to mój organizm wariuje. Nie wiem czy organizm tak robi czy psychika go tak modeluje. Lekarz twierdzi, że to stres... Prolaktynę mam w normie:) Nasze psiuchy chyba się wachlują pod drzewkiem, bo żadna nie dochodzi do kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa, miałaś badany estradiol (estrogeny). Jest bardzo ważny a nie wszyscy go badają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeśli chodzi o test Pappa,to rzeczywiście wychodzi albo,żejest wszystko w porządku albo że jest się w grupie podwyższonego ryzyka.... Ale nawet jeżeli się jest to wcale nie jest powidziane,że dziecko będzie chore.... Ja się zastanawiam, czy robić....poniewa z jeżeli by wyszło to będę żyła do końca ze świadomością taką mieszaną...;( To będzie straszne....;( A przecież 1 dziecko na nie wiem ile jest obciążone..... Moja ginekolg mi jeszcze powiedziala, że podobno może mi to zrobić poprzez samo usg....bez poboru krwi (Tamto bym robila gdzie indziej). Natomiast tutaj u niej w gabinecie, może mi też pomierzyć dzieciątko.....Nie wiem co mam robić.... A muszę podjąć decyzję do następnego wtorku....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to badanie robić trzeba między 10 a 14 tygodniem ciąży.....jeżeli się zdecyduję i kosztuję 550 zł (ale w tym momencie nie chodzi o pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku a Ty nie załamuj się kobieto!!!!! Będzie dobrze, już niedługo będziesz i Ty z brzuszkiem pomykała...;) Trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku Nie martw się,ja też coś nie mogę zajść choć się staramy.Myslę,że po prostu nie mam owulacji stąd ten 14-dniowy okres,było kilka dni spokoju,wczoraj patrzę znowu niteczki z krwią,tak troszeczkę(19dcyklu) a temperatura wcale mi nie wzrosła.Nie przekracza 37st.Na razie nic z tym nie robię,po prostu poczekam na przyszły cykl,może bedzie ta owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziubassku główka do góry!!!:) w ciążę zachodzi sie własnie wtedy , gdy opuszcza nadzieja i wiara w to, że @ przylzie napewno!!!! przesyłam TOBIE milion dobrych fluidków i tzrymam kciuki za CIEBIE kochana!!!! ❤️ moja fasolinka ma 14 mm, od wczoraj już się byczę na zwolnionku❤️ !!!!🌼!!!!🌼!!!!🌼!!!!🌼!!!!🌼tak więc kochana 3maj się i proszę na dniach domogać się i nowy wpis do tabelki!!!!🌼!!!!🌼!!!!🌼!!!!🌼!!!!🌼 pa ! dziwuszki! do juterka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamiętaj o tym, że mi pierwszy test wyszedł negatywnie a po tygodniu ledwo drugą kreske było widać a dziś już jest taaaaaaaakiiii wielki mój fasolinek :)hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina -Bzdura 550 zł to jest cena za test zintegrowany tzw.potrójny Natomiast bez poboru krwi czyli NT i NB kosztuje max 300zł i to prywatnie i nie jest to PAPP-a skoro nie robią poziomu stężenia ß HCG które jest zależne od wieku pacjentki oraz wielkości CRL. Poczytaj trochę na ten temat jest bardzo dużo w necie. Jeśli ryzyko wystąpienia obciążeń u dziecka w testu mieści się w granicy 1:100 to wtedy robi się dalsze kroki czyli dodatkowe badania z echem serca i amniopunkcją włącznie.Dla przykładu powiem że u mnie test zakończył się wynikiem 1:4200 i nie robiłam już nic więcej gdyż wynik mnie zadowolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka jestes kochana❤️ mnie brzuch pobolewa czasem dosyc mocno dlatego nie mam juz nadziei:( pewnie jutro albo pojutrze dostane bo w zeszym m-cu 3 dni spoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania:) tez mam stresa:) jeszcze sie okazało ze o 15 mam jechac podpisac umowe o kredyt a potem na 17.30 do lekarza! cały dzien w stresie!! trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo:) Dziubasku:) a moze @ wogle nie przyjdzie ;) nie czekaj juz na nia:) nie warto:) Titus ja miałam długie cykle bo był brak owulacji i niski progesteron wiec wsztsko na raz:( prolaktyna , policystyczne jamniki:) u Ciebie pewnie to taki urok:) i wszytsko bedzie dobrze:) za chwile bociek Ci podeśle mały prezencik:) Fisiu mi na szczescie juz spanie mineło:) Malwinko u mnie badanie Papp-a kosztuje u mnie 150 zł to jest badanie z krwi i do 2 dni musi byc tez zrobione USG WIEC wizyta = badanie 270 zł i Koug ma racje:) jak wyjdzie wynik wątpliwy wtedy sie robi dalsze badania:) pieknych snów ja jutro ciezki dzien:( i lekarz wiec prosze o kuciasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpioszki psioszki czuję się fatalnie.pół nocy nie spałam.boli mnie gardło jak diabli,że nawet śliny przełknąc nie moge do tego jak tylko zasnęłam na chwilke to śniły mi się takie głupoty ,że szok np ,że mi pokarm lecic z cyców a ja odciągacza nie kupiłam.ehhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry lejdis oj coś faktycznie opuszczamy sie w tym pisaniu, a to wszystko przez tą pogodę. Fisia mnie tez się śnią jakieś pierdoły np jak chodzę w samych majtkach i szukam mojego lekarza:-) Mania i Validos trzymajcie się i szybko zdajcie nam relację z badanka:-) idę robić śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej🖐️ Validosek pewnie na zwolnionku bo mowila wczoraj,ze plecki ja bola i sie nie przywitala dzis z rana... Fisiu biedactwo🌻 mnie uszko przewialo bo w samochodzie w ten skwar uchylilam okienko no i mi sie dzis ucho zatkalo i piszczy, słusze głosy hehehe Mania nie martw sie bo sama zobaczysz,ze bedzie ok:) dziewczyny zdawac relacje jak wizyty u gina? własnie wszamalam sniadanie dzis chyba znowu nudy bo poczta jest nieugieta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiubasku jeszcze nie na zwolnionku:) moze od jutra:) Fisiu widze ze nie tylko ja mam takie poronione sny:) zdrówka duzo:) Cebulko pewnie ze zdam relacje:) Mania:) trzymaj sie słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! malwina --- zgadzam sie z koug, 550 zł to cena testu potrójnego połaczonego z usg, tak przeczytałam na stronie jednych z warszawskich prywatnych gabinetów, poza tym nie martw sie tak na zapas validku --- tez mysle o Tobie i Twoim maleństwie i trzymam kciuki za Was! poza tym widze ze masz ciezki dzien, dasz rade głowa do gory! dzieki wszystkim za dobre słowa!!! ja juz powoli szykuje sie do wyjscia, emocje powoli biora góre, rano na meza nakrzyczałam, smutno mi tez troche bo nie wiem czy mezulek da rade wyrwac sie z pracy :( miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gwiazdy Wy moje jeszcze się dobrze dzień nie zaczął a ja pełna wrażen. poszłam małą Fisie odstawić do przedszkola i wracając wyciągnęłam sąsiadke(dzieciaki razem do przedszkola chodzą) do sklepu.kupiłam wszystkie składniki na zalwajke.już podchodzę do kasy a tu nagle zimny pot,gorąco , plamy przed oczami i żołądek w gardle.zdążyłam zabrać zakupy i reszte i sruuuu wyprułam na miekkich nogach ze sklepu.obok stał kontener na śmieci więc grzecznie się za niego przecisnęłam i dawaj....................żygoletto. o Boszzzze jak mnie sponiewierało. czułam się jak menel spod sklepu monopolowego teraz znacznie lapiej ale kuracja senna pomoże.ide przyciac komara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu:) nio pieknie sobie ludzie pomysleli:) ahhahaha słonko spanie najlepsze na odnowienie formy:) trzymaj sie dzielnie:) maleńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, a ja nadal sie zasatanawiam chyba skończy się na normalnych usg.....rozbionym przez moją ginekolog to chyba jest połówkowe......pozdrawiam, nie moge pisać i czytać Was jestem w pracy (może będę delikatnie podglądać ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina --- ja na ostatniej wizycie rozmawiałam z ginem i powiedział ze wszystkie parametry istotne beda ocenione normalnie podczas rutynowego usg w szpitalu gdzie chodze wiec nie zapisywałam sie prywatnie dodatkowo na to tzw \"genetyczne\", i ze jesli bedzie trzeba cos wiecej zbadac to lekarz wykonujacy badanie mnie poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie synio bedzie:) moja mama rzygala jak kot! codziennie z rana (siatka zawsze byla pod lozkiem) biedna meczyla sie miesiacami i wyszla moja siostrzyczka:) Fisiu a kimaj kimaj mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze, ale wiekszosc z moich znajomych nie zygalo na panne tylko na feceta. A ja Fisi wroze faceta! ;) bedzie parka! a co! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×