Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej, wreszcie zdałam prawo jazdy!!!!!! Za 3- cim podejściem. Tak się cieszę. A jeśli chodzi o starania to dziś 23 dc - z rana złapał mnie ból brzucha a teraz mam lekkie plamienie. Ciekawe, czy to @ czy może nie?!!!!!jakoś za wcześnie a może poprzestawiało mi się na wskutek stresu. To by były dwie super wiadomości. A ostatnio przestaliśmy myśleć o staraniach, jesteśmy bardzo zajęci z M. Wizytę u lekarza mam 14 -go więc póki co muszę czekać. Pozdrawiam :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, z tym urlopem macierzyńskim chyba jest, że jeżeli na pierwszego stycznia 2009 jeszcze będziemy na macierzyńskim, to nas obejmie dłuższy okres, czyli 20 tygodni w przypadku pierwszego dziecka. Tak mi powiedziała moja kadrowa. Ale pewnie to się okaże w praktyce. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, byłam na basenie i co widzę - 500 złamana :) Basiuniu, odpoczywaj i myśl pozytywnie. Widzisz jak dziewczyny starają się poprawić Ci humor :) :) :) Biegnę zrobić test owulacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! co tak pusto i głucho??? wstawac:) ledwo sie z lozka wygrzebalam:O ale pocieszams ei ,ze dzis piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny jesteście wspaniałe...dziękuje za dobre słowa teraz modle się o to aby w czwartek na kontroli okazało sie że pęcherzyk jest widoczny i wszystko jest ok....psychicznie podłamałam się ale wierze...jak pisałam we wtorek tydzień temu (jak zrobiłam test) że tym razem się uda.... Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooł śpioszki cipioszki:):) Basiunia prosze mi tu pozytywnie myśleć.będzie wszystko w porząsiu i nie wolno Ci myślec inaczej. Dziubassek jak dzisiaj nastrój????? piątek to chyba się cieszysz? Muminek11 gratulejszyn kolejnego dokumentu do kolekcji hihi:D:D:D:D:D:D:D:D lorunieczka ja nie pracuje więc nie mam problemów od kiedy na L4. oj jaki obibok jestem hihi cos miałam napisac jeszcze ale mi się zapomniało:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Koug to strajkuje????????????? Ania proszę podpisać liste obecnościiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste obecnosci:) basiuniu faktycznie za wczesnie to usg! ale w czwartek zobaczysz kropeczke:) dbaj o Was:) Koug:) meldować sie maleńka;) Muminek:) ale fajnie miec prawko-gratuluje:) teraz bedziesz szosowac:) dziubasku -piatek:):):):):):):):):):):) raj dla duszy i ciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia a dziekuje lepiej mi,ze piatek ale w zwiazku,ze dalej poczta strajkuje ja tez jestem bezrobotna i 3 dzien siedze jak ten słup soli:O troche juz mam dosc nic nierobienia hehe:P Validosku ojjjjj tak zwlaszcza jak bedzie 15-ta;) Koug kochana gdzie sie podziewasz?chce zobczyc twoje malenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj bylam na wykladzie w szkole rodzenia, temarem byl porod naturalny i cc, widzialam zdjecia... Boze! te fotki co tu laski pokzuja i sie nimi podniecaja to gówno w porownaniu z tym co widzialam wczoraj.. Najgorsze byly zdjecia z naturalnego, nie mialam pojecia ze łożysko wyglada jak wielka kupa czerwonej wątróbki! Kilkoro ludzi odwrocilo zwrok. Wyklad bardzo ciekawy, lekarka powolania, wybieram sie do niej na wizyte.Siedzialm 2 bite godziny i sluchalam jej jak urzeczona.Jej wyklad zrobil na mnie arzo duze wrazenie,nie tylko na mnie zreszta. Teraz mam dylemat bo marze o cesarce. Jak pojde w srode do mojej na wizyte to pogafdam co zrobic by ją miec. wiem ze juz meza do natulanego nie bede zmuszac, jeszcze by chlop nabral do mnie jakkiegos obrzydzenia i nie chcial sie kochac juz ze mna widzac jak strasznei to wyglada. Powaznie chorala zalamalam sie m macierzynskim ;( musze jakos to sobie zrekompensowac, przedluzonym urlopem albo zwolnieniem od pediatry. Wiem ze da sie kombinowac. Ale ja i tak mam w planach zmienic prace wiec.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) odbijam kartę ;) piik moje gardziołko nadal drapie ale dam radę! przynajmniej w kościach przestało łamać a to już coś :) Basiunia trzymaj się ❤️ Miłego piątku no i całego weekendu Wam życzę. U nas piekna pogoda aż żyć się chce :) P.S. Titek sąsiadeczko moja zdawaj no relację z tego wiązania :P no chyba że teraz w odwecie m. Cię zniewolił i do kompa dość nie mogłaś :P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu kochana nie martw się!Jest jeszcze bardzo wcześnie,może owulkę miałaś póżniej?Leż i nie stresuj się,dobrze,że plamienie ustało.Wiem co przeżywasz,ja jak zakrwawiłam to myślałam,że to już koniec a jednak silna dzidziunia poradziła sobie.Trzymaj się,jesteśmy z Tobą!Cebuluś Ty też bądż spokojna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę odebrać poczte:) jak któraś nie dostała maila to zgłaszać mi tu reklamacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Byłam u lekarza.Dopiero wróciłam do domu.Buziaki 4 ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny, ja nadal czekam na ten wielki moment, ale jak narazie lorunieczka witaj, ja mieszkam w West sussex, a ty skąd jesteś. Pozdrawiam dziewczynki i uciekam po moją gwiazdę do przedszkola. Zajrzę do was później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja sie naogladalam operacji cesarskich i naturalnych porodow i jakos zdzierzylam, nie jest to az tak straszne... kazdy jest inny, jeden mdleje na sam widok na zdjeciu a jeden twardo stapa po ziemi.. ale nuda,jeszcze 2,5h i do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co........ najważniejsze to myśleć pozytywnie.Jakby poród był aż taki straszny to by kobiety nie decydowały się na kolejne potomstwo.ja sie tak pocieszam a druga sprawa to NIE HISTERYZOWAĆ.Jak leżałam w szpitalu przed porodem to o 2.00 w nocy przyjechała na izbe przyjęć dziewczyna (C2P2) a za nią pół rodziny (jakieś 10 osób)lekarze myśleli ,że babeczka z bólami przyjechała a tu sie okazało ze...................pępek jej się nie podoba.bo dzień wcześniej miała w środku a w nocy jej wypchalo:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Paranoja dziewczyne zbadano i odesłano do domu :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak, bo czlowiek to takie zwierzątko to szybko zapomina. Ja tez zaraz po operacji uszu mowilam ze NIGDY W ZYCIU BYM SIE NA TO NIE ZDECYDOWALA jakbym wiedziala jaki to bol a teraz nawet go nie pamietam. Prawda jest taka ze bardzo bym chciala cesarke, i zazdroszcze laskom co beda ją mialy.Moze male sie obroci pupcia jeszcze? zobacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia z zreszta poco sie przejmowac na zapas, jak juz bedziecie rodzily to bedziecie sie martwic hehe za 1,5h do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja moze pójde i pwiem ze mi dziwnie brzuch rosnie:) ciekawe co powiedza:) hahahhahaha ale nudy:) Dziubasku dzieuje za pomoc:) wczoraj moja mam oznajmiła ze ona wózek nam kupuje;) hahaha nie bede sie opierac:) niech sie babcia wykaze:) dziadkom tez pozwole:) juz sie do brata smiałam niech kase zbiera:) na zabawki:) kurcze ubralam sobie rajtki i cisna mnie:) musze pod brzuch wkładac:) koug:) bo bedzie lanie po ............pupie:) za nieobecnosc:) fisiu dziekuje za maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia, dziękuję za maila:) oszalałam, zrobiłam 2 prania, umyłam okno, wywietrzyłam pościel, zmieniłam poszewki, wyczyściłam materace, odkurzyłam...i tak od tego sprzątania zgłodniałam, że zrobiłam naleśniki i \"wrąbałam\" 5 od razu :) jeszcze trochę zostało, więc częstuję :) A ja nigdy nie lubiłam sprzątać, a dziś mnie taka chęć do czystości pognała do sprzątania... Ale mam energii! wystarczyło, ze kilka dni odpoczęłam sobie w domu:) co tam słychać dziewczyny? weekend się zbliża, co? jakieś plany? Basiunia, trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze. Odpoczywaj i się relaksuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi ja chetna jestem na nalesnika:) plany:) dzis łózko i maz jutro gril a niedziele na odpoczynek:) jeszcze 30 min i do domu:) yyoouupiiiiiiiiiiii a ja juz mam od jednej kolezanki:wanienke i przewijak od drugiej kojec:) hmmm dziecko ma 3 miesiace a wszyscy nad nim nadskakuja ciekawe co bedzie potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................4 cykl....24.05 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....09.05 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie..............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................0 cykl........... 🌻Azifik............27....Police/Szczecin.......................0 cykl....08.05 🌻Gonia_fr...............Paryż...................................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......16.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat......ciąża.............. 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 4 lata....ciąża.............. 🌻Lorunieczka.....24....UK...................................ciąża......22.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Sylwia...................Natalka 🌻Agital....................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23.................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81...............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, pozostaje tylko jedno pytanie: z dżemem, czy z serem? bo serwuję oba rodzaje :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj w ciucholandzie poogladac ciuszki dzieciece tak przy okazji wielkbiam na nie patrzec bo nic innego mi nie pozostalo:( wlasnie wrocilam od ciotewczki a maz obiadek podstawia pod nosek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wiecier:-) dzisiaj troszku pospałam, byłam na spacerku i w przyszłej szkole Nadii. Ahhh szkoda, że nie można wrócić sobie choć na chwilkę do lat szkolnych, takie małe te ławeczki, kolorowe sale.:-) Byłam też dzisiaj u lekarza rodzinnego bo od anty-perspiranta porobiły mi się pod pachą takie 3 podskórne guzki, boli mnie pacha jak cholera. I kto by pomyślał że używając kulki pozatykam sobie jakieś kanaliki. Przepisała mi delikatny antybiotyk w płynie do smarowania. Mam nadzieję, że przejdzie. Idę robić papu, choć sama nie wiem co bym zjadła. Jakaś sałatka może... Miłego wieczorku lejdis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki weekendujecie się już pewnie. ja dzisiaj griluje i imprezuje i..............robie za kierowce:D:D:D:D:D:D słonecznej i udanej soboty Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słonka:) Fisiu mamy identyczne plany na dzisiaj) robie za kierowce:) po grilu koledzy sie bardzo ciesza ze moga popic:) i ja ich odwioze:) dzis na obiad knedle z truskawkami:) bedzie to mój pierowszy raz:)wiec wybaczcie ale póki co nie zapraszam na obiad:) miłego wypoczynku słoneczka:) ja zaraz pedze po owocki i warzywa :) co ja biedna bede jesc na tym grilu jak nie jem miesa:) zostaje bagietka z masłem :)i pieczarki z grila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×