Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

zarezerwowalam sobie nick. Postaram sie czasem tu poudzielac, jesli moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Karla:) ja tez mialm tak samo jak podczytywalam kiedys rozne topiki jak dziewczyny wymienialy sie zmartwieniami, raosciami,starankami i ciazami!!! teraz mamy swoj topik i chcetnie przyjmujemy nowe kolezanki:) jak sama zauwazylam kwieien to byl miesiac super ekstra fasolkowy:) Kołderko sloneczko widzisz,ze nie tylko ty tak masz? no juz sie nie martw kochana! a ja siedze w stresie bo @ nadal nie ma ale boli brzuchol czasami takze boje sie nawet pierdnac;) zeby nie wyleciala czerwona @ 😠 ufff jeszcze godzinka i ide na zakupki z cioteczka buziaki moje mile❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć maleńkie :) Fisia już po badaniach -dzidzia rozwija się prawidłowo i nic jej nie zagraża.Jest strasznym wiercipiętkiem tak samo jak moja ale to normalne....po tatusiu :P.Znaleźli jakiegoś mięśniaka ale będą powtarzać badanie dla pewności.Ogólnie czuje się lepiej i pozdrawia Was wszystkie :) P.S. Dostałam L4 do 25 czerwca i mam zamiar w koncu odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko trzymam kciuki za Ciebie i Twoją fasolkę ❤️ Bardzo dobrze, że poszłaś do lekarza teraz wiesz \"na czym stoisz\" wiesz że Maleństwo żyje ale trzeba mu odrobinke pomóc wypoczywając i nie denerwując się przede wszystkim. Trzymaj się cieplutko i rozpieszczaj Was do granic możliwości :) Witaj Karla31 🖐️ Koug -- dzięki za dobre wieści od Fisi :) A Ty wypoczywaj wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj. Fisia trzymaj się Maleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko ja miałam nadzieję, że najgorsze mdłości już minęły ale dzisiaj została wyprowadzona z błędu :( A o leniu to juz nie wspomnę bo rano oczu nie mogę otworzyć jak dziewczyny przychodzą... Oj spanko mi się marzy takie do oporu, ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, przyszłam się pożegnać na dłuższy czas. Jutro idę już do szpitala, a wyjdę z niego już z moją małą Natalką:) Co prawda, do terminu mam jeszcze dobre dwa tygodnie, ale cóż - kazali iść, to idę:) Nadal nie wiem, czy będzie cesarka, czy poród naturalny. Oby tylko gładko poszło. ściskam Was wszystkie i całuję, wielkie dzięki, że mogłam razem z Wami przejść cały ten ciążowy stan - od dwóch kresek na teście, po niekończące się rzyganie, aż po wielki brzuchol i skierowanie do porodu... Odezwę sie najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. Trzymajcie za mnie kciuki - na pewno będą mi potrzebne. WIELKIE DZIEKI ZA TE WSPOLNE CIAZOWE MIESIACE! I DO ZOBACZENIA W KOLEJNEJ RUBRYCE NASZEJ FASOLKOWEJ TABELKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie moge w to uwierzyc ,ze to juz tyle czasu minelo i rzeczywiscie od zafasolkowania az do porodu! tyle przeszlysmy tu na tym topiku ,ze az sie wzruszylam dla mnie to cos wyjatkowego! trzymaj sie i koniecznie zrob zdjecia Natalce:) super,ze z Justynka wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buźka Sylwia możesz na nas liczyć - nie tylko na kciuki. Dawaj jakoś znać na bieżąco co u Ciebie i maleńkiej Natusi albo mailem albo zostaw komuś z topiku nr kom. zawsze to jakoś raźniej.Wspólnie przechodziłyśmy całą ciąże Twoją oraz innych dziewczyn więc i dotrwamy z Tobą do końca a nawet jeszcze dłużej.Jak tylko możesz pstrykaj zdjęcia dzidziuni i ślij.Będziemy czekać na każdą wiadomość od Ciebie 👄 :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia trzymamy kciuki :) Życzę szybkiego i bezproblemowego porodu, a nowa część tabelki już czeka :) A co u Demi? Czy tuli już swoje maleństwo? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.05 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................4 cykl....24.05 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........3 cykl....06.06 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........3 cykl....22.05 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Nuczka..........27....podlaskie..............................2 cykl....16.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................0 cykl........... 🌻Azifik............27....Police/Szczecin.......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż...................................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29....Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......16.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.............. 🌻Basiunia*.........29....śląsk...........Szymon 4 lata....ciąża.............. 🌻Lorunieczka.....24....UK...................................ciąża......22.01.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Demiluna...............Julianek 🌻Sylwia...................Natalka 🌻Agital...................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Robert, ??? ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut spania na biurku:) miodzio juz mi nie zalezy:( od poniedziałku L4:) Koug to razem wypoczywamy na wolnym:):) Sylwio:) czekamy na Ciebie i Natalke:) z tym telefonem to dobry pomysł zostaw jednej z nas a bedzie reszte informowala:) Fisiu słonko ciesze sie ze wszystko dobrze:):) aby tak dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, wspaniałe wieści nam przynosisz. Fisia, bardzo się cieszę że już jest ok :) Cebulka, wypoczywaj i łap śpiochy jak tylko często się da. Sen błogosławiony jest usprawiedliwiony :) :P :) Witamy Cię Karla31. Zapraszamy, jak już się zorientowałaś jest tu co czytać, jeść itd. :) Sylwia, moja imienniczko :), cudownie, że za chwilę będziesz już trzymać na brzuchu i w ramionach swoją najukochańszą córunię. Udanego porodu i czekamy na zdjęcia kruszynki:) Ania, zaktualizuj mnie proszę w tabelce :) Powinno być 1 cykl @ 25.05.08 bo zaraz będzie następny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zauważyłyście, że tendencja z terminami porodów z miesiąca na miesiąc pokazuje nam 4 ciąże w miesiącu. Dziubass, wskakuj z terminem na luty. Zrobiłam już rezerwacje w tabelce i nie przyjmuję sprzeciwu :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka -- zmiany wprowadzone :) przy następnej okazji zobaczysz już aktualne dane :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj styczeń 2009 będzie bardzo urodzajny :) Wygląda na to, że marzec 2009 w statystyce daje co najmniej 5 :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem, maleństwo na świat się jakoś nie szykuje, dobrze mu w brzuszku. Jak narazie nie mam żadnych oznak żeby coś się zbliżało, ale poprzednio też nic się nie działo, poprostu pojawiły się skurcze i tyle. Zobaczymy jak będzie tym razem. Sylwia trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;) Nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko płynie ...Sylwia już do szpitala...;) Fajnie, że już będzie miala malutką Natalkę....;) Titowa u mnie też ginekolog stwierdziała policystyczne jajniki, ale żadnych badań nie dawała, tzn. powiedziała mi dwa miesiące o tym przed moją ciąża.... Bardzo się denerwowałam, powiedziala, że widzi dużo pęcherzyków malutkich i że bmogę mieć trudności z zajściem...ale powiedziala, żeby się starać i zobaczymy jak będzie....Za póltora miesiąca po jej diagnozie na podstawie zwykłego usg zaszłam w ciążę ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta ja nie piłam ale wyszło to co napisałam tylko mocno się nie śmiejcie.......za pomocą usg nie zaszłam w ciążę, to zrobilam przy pomocy mojego męża ale półtora miesiąca po usg heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku i jedz olej z wiesiołka ja zaczęłam i od razu zaszłam...nie wiem czy to dzięki niemu ale może coś pomógł heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Valodosku po Pregnylu wiem ze trzeba min 2tyg czekac z zrobieniem testu, ginka mi to juz mowila, zastrzyk dostalam w czwartek kazala odczekac 2tyg i wspomniala, zebym nie robila testu wczesniej niz ten termin... wiec w nastepny weekend sie testuje... A co do PCO ja zadnych zmian pecherzykowych nie mam na jajniczkach... stad nie brala tego pod uwage, uprzednio przeprowadzila wywiad o pozostale objawy PCO ktorych nie mam... Fisia uuuufff dobrze ze juz powracasz do zdrowia... trzymaj sie cieplo 🌻 Sylwia oj tak czas leci szybciutko... zycze szczesliwego rozwiazania. 😘 dla Ciebie i Natalki... i odezwijcie sie dziewczyny jak najszybciej. Malej mozesz tez pokazac nasz topik, miejsce gdzie byla obgadywana na maksa i powiedz, ze wszystko to (pierwsze jej ruchy, wiercenie, kopanie itp itd) jest wlasnie tu zapisane. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sąsiadeczko :) Właśnie mi uświadomiłaś coś bardzo istotnego - faktycznie na tym topicu opisane są losy naszych Maleństw od \"trudów\" poczęcia poprzez całe dolegliwości ciążowe a jak to pokazuje przypadek Sylwii i Demi pewnie i do porodu a kto wie może i dalej (mam taka nadzieję). To takie magiczne dla mnie... trudno mi opisać słowami jak to poczułam. Ale na pewno to miłe uczucie i cieszę się, że spotkałam grono tak wspaniałych dziewczyn z którymi te radości i smutki mogę dzielić. 😘 dla was wszystkich kochane moje psiapsiółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie aż się łezka zakręciła jak Titek tak ładnie o tym napisała, że Dzidzie od staranek są z Nami. To my tak naprawde wiemy o naszych Dzieciach najwięcej, to tutaj przezywamy pierwsze emocje związane z zachodzeniem, testem , ciążą. Nawet Tatusiowie wszystkich tych dzieciatek nie wiedzą o nich tyle co my, nie wiedzą o tym co my czujemy, czym się martwimy i czego boimy. bo tak naprawde to tutaj jest miejsce gdzie zawsze bez zadnego wstydu czy obawy można napisać o wszystkim:-) Sylwia życzę ci szybciutkiego i leciutkiego porodu:-) bys w końcu miała to swoje Szczęście przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam własnie od lekarza który nie stwierdził pęcherzyka ciążowego....dwa dodatnie testy ....wszelkie objawy...i niestety tydzień temu prawdopodobnie przy tym krwawieniu straciłam moją kruszynkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania łącze sie z toba w odczuciach! czue dokladnie to samo, zawsze przezywamy wszystko razem, trudny dnia codziennego i radosci:) Malwina dzieki za rade, od nastepnego cyklu napewno zaczne stosowac ten olej z wiesiolka! Bolerka kochana jestes,ze tak mnie chcesz upchnac w tabeleczke terminowa ale to nie ode mnie zalezy:) Titus ja czekam i czekam az wreszcie zostaniemy ciociami blizniakow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu Boze!!! nie mozliwe:( ten lekarz musial sie pomylic, musial!!! moze fasolinka sie schowala? kochana jestem z toba 🌻:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia tak strasznie mi przykro:-( w takich sytuacjach aż ciężko cokolwiek mądrego powiedzieć. Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×