Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a umnie wiekszosc znajomych rzygała na dziewczynki:) moze to zalezne od województwa:) hahhhahahahahhahahah mi wszyscy wróza chłopaka zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wymiotowała i urodziła mnie :) wiec roznie to bywa ja troche rzygałam :) ale nie duzo, i wogole reguły nie było raz rano, raz w nocy raz w ciagu dnia :) ale pare razy tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to ja juz nie wiem ;) ja nie zygalam, tzn dwa razy, ale to bylo zatrucie bo mam wrazluwszy zołądek, tyle. a co do PAPA I TESTOW GENETYCZNYCH to ja robilamm dwojdzielny w 14 tygoniu i wyszlo mi ryzyko trisomii 21 1:521 a potem jak robilam USG 4D w 21 tygodniu, to ryzyko trispomii mialam 1:900 czyli mniejsze. Jest cos w tych badaniach, ostatnio gadalam o tym ze znajoma ze szkoly rodzenia, miala wysokie NT a potem na 2dzielnym ryzyko 1:30 i niestety dziecko po urodzeniu urodzilo sie chore nie przezylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) właśnie wychodzę troszkę na balkonik,plamienia minimalne- bardziej takie mażnięcie (taki śluz różowawy):(leki regularnie zażywane:)..ale...muszę troszkę wyjść na świeże powietrze....jutro idę na wizytę i USG...boję się strasznie ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no a czy ciąża tej Twojej koleżanki przebiegała bez zastrzeżeń????? Jak to jest w takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTG to badanie echa serca plodu i skurczow macicy, robi sie je pod koniec ciąży, Jak bedzisz rodzic to tez cie do tego podepną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak przebiegala jej ciaza, nie chcialam z niej ciagnac takich przykrych informacji. Ale wydaje mi sie ze przebiegala OK, donosila to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.dwie godziny leżenia z efektem minimalnym nie mogę coś ugotować tej zawlewajki bo mnie muli.wtrąbie suchą bułke i gorzką herbatke wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Twoje żygnattto pod kontenerem to naprawdę ważna sprawa w chwili potrzeby...\ciesz się że nie idąc ulicą albo parkiem Ci się zachciało>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nie wiem czego dzisiaj chce siedzę w pracy...jak nigdy z Wami piszę.....;) Nie mogę dzisiaj jakoś mogę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam naleśnika z brokułami na zimno.....;) smaczny, później nektarynkę cały czas wodę chlipie.... I jeszcze pączka mi się zachciało.... A ta zalewajka to i tak nie wiem co to jest .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina zalewajka to zupa z żurku z zniemniakami,czosnkiem,grzybkami .kiełbaskami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja lubię zupy tak mi się nie chce gotować żadnej ani jakoś smaku nie mam......;( Aha i nie przesadzajcie dziewczęta z jedzeniem ulubionych potraw, slyszalam historię kobiety która całą ciąże jadła barszcz czerwony, prawie dzień w dzień bo podobno ma dużo żelaza, na produkcję hemoglobiny wpływa dziecko się urodziło i w wiekuu kiedy mogło jeść już zupy miało wstręt do barszczu i ma nadal podobno heheheh taka historyjka, no w sumie nie musi lubiec....Ale pewnie ma hemoglobiny bardzo dużo, zapas na całe życie...hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zjadłabym kaszkę na mleku....;) Ale mi się chce już iść na zwolnienie ale nie mogę, w pracy gorący okres się zaczyna ;( jak zazdroszczę dziewczętom które są na zwolnienieach ;( ja nie mogę chociaż moja ginekolog chce mi dać cały czas i podczas każdej wizyty mnie pyta...;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( smutno mi się zrobiło bo już czasami mi sie nie chce wstawać iść tutaj i wogóle odmierzam czas każdego dnia kiedy stąd wyjdę.... Jakoś dziwnie się czuję czasami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina masz prawo nie pytaj
tylk zloz l-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×